Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• This post is deleted!
  • Banned

This post is deleted!

• @muhammed01 yazıyı okur okumaz pis heyecan bastı 😍

• This post is deleted!
  • Banned

This post is deleted!

• @Ping-PONG 😃 alıştık görmeye

• Banned

@Batuhan-X

Neyi kardeşim 🙃

• @Ping-PONG sizin gibi değişik zihniyetleri 🙂

• Banned

@Batuhan-X

Hee laf mı soktun bana sen, zekam yetmemiş anlamaya. Teşekkürler kardeşim. Bol şans sana, bu sürü psikolojisi ile, tek taraflı düşünerek ilerle bütün hayatın boyunca, 6 nın 9 olabilme ihtimaline hiç eğilme. Senin gibileri diyor bir de, oyy afferim sana.

• @Talhagokmenn pasaport o kadarda geç gelmiyor aslında sabah 10.00 civarı başvuru yapmıştık ogluma 5 yıllık çıkartırken oglen mesaj geldi pasaport basıldı diye akşam üstü ptt den mesaj geldi ertesi gün öğlen elimdeydi pasaport

• @karax genelde forumu kullanan çok az kişiye çıkıyo , kazandığını farkedip forumu bulanları gorebiliyoruz ancak :=)

• ⭐⭐

2 yıldır forum üyesiyim 3 yıldır hemen hemen her konuyu okumusumdur geçmiş yılların bekleme odalarını vs. Kimse üstüne alınmasın ama bu seneki bekleme odası muhabbetleri çok verimsiz, sıkıcı
    alışkanlık hepsini okuyorum önemli birşey çıkar diye , geçen seneki tayfanın muhabbetini özledim, başvuru yaş ortalaması bu yıl bekleme odasında düşük çok zor olmamalı eskileri okumak hatta çok eğlenceli atışmalar,bilgiler geyikler, ilk başvuru yapan arkadaşlar okuyun bol bol

• ⭐⭐⭐

@Zelene Valla bende bu sene kayıt oldum ama gerçekten DV2020 ve DV2021 odaları daha iyi nerdeyse hepsini okudum son gerilim anlarına kadar çok eğlenceli muhabbetler dönmüş,

• ⭐⭐

@tolgasatir aynen öyle atarlar bile sevimli

• ⭐⭐⭐⭐

adım gibi eminim green card çıktı masrafları karşılayacak varsa evlenelim diyen biri çıksa şurda onlarca kişi talip olur herkes kendince bir çıkış yolu arıyor çok uç düşünmemek lazım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar, forumda cinsiyetci ifadeler kullanmak yasaktir, ayrica forumu copcatanlik sitesi olarak kullanmak da yasaktir.

• Bu sefer çok fazla ümitlenmeyeceğim gün saymayacağım diyordum ki ilk etaplarda başarılı oldum da ama gel gelelim son ay gelip çatınca gene aynı duygular başladı. Ait hissetmiyorum ne yaparsam yapayım olmuyor eğreti geliyor her şey. Sağlıkçıyım ve bu ülkede kamuda emekli olana kadar çalıştığımı hayal etmek en azından akıl sağlığımı koruyarak bunu gerçekleştirmek mümkün gözükmüyor. Maaş için değil işe yaradığımı hissettiğim için mesleki tatmin için huzurla işe gidiyor olmak isterdim ancak ne mümkün. Çürüyoruz her şey kokuşmuş.

• İstanbul’dan herkese selam dostlar..
    Bu sene ilk defa eşim ile birlikte başvurumuzu yaptık. Ben(30) özel bi inşaat şirketinde çalışıyorum, eşim(28) ise edebiyat öğretmeni. Başvurumuzun asıl sebebi aramıza yeni katılan oğlumuza daha iyi bi gelecek sunmak şüphesiz.
    Umarım herkes için hayırlısı olup,bu sürece gerçekten hazır olan kişilere çıkar deyip sözümü “Allah nasip ettirmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz.” deyip kapatmak istiyorum. Bol şanslar herkese

• @kprelif Bu çekilişi her sene beklemek, çıktı mı çıkmadı mı psikolojisine kendinizi kaptırırsanız etkileneceksiniz. Bence bir b hatta Türkiye'de yaşadığımızı düşünürsek c planınız da olsun. Ekonomik sebepler, mobbing, kutuplaşmalar, siyaset vs. sebeplerden ötürü bir çoğumuz gitmeyi istiyoruz.

• nyc.jpg
    40 gun. geri sayim devam ediyor 😀 New York City

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

41.1k
Users

4.4k
Topics

427.2k

| | | |