Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar Merhaba, 2 yil önce green card sahibi esim vasitasiyla bende basvuruda bulundum. Bu yil tüm formlarimizi doldurduk ve son asamaya geldik. En son evlilik cüzdanimizi tekrar yüklememizi istediler. Diger tüm konular halloldu. Bu sürecte hamileydim ve iki ay once bebegimiz oldu. Bebek ortada yokken tabi biz tüm formlari coktan doldurmustuk. Su an evlilik cuzdaninin onaylanmasini ve ardindan gelecek mülakat tarihini bekliyoruz. Konularla alakali üc adet sorum var.
    1- Bebegimiz ile ilgili ne yapmamiz gerekiyor ? tekrar bastan ayni forumlari onun icin doldurmak mi veya nvc e bir sekilde ulasip bildirmemiz mi lazim?
    2- Okudugum kadariyla mülakat günü ödeme yapiliyormus. Biz su ana kadar baslangicta benim icin 1 kere nvc formlari icin esim ve benim adima 2 adet ödemeyi yaptik ücüncü olarak tekrar mi gerekiyor?
    3- 26 Agustos tarihinde evlilik cüzdanimizi tekrar istek üzerine gönderdik. Su an Submitted asamasinda. Bundan sonra islemler mülakat tarihi ne kadar sürer?

Cok tesekkurler simdiden

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kubra94, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Sureci ( Yeni dogan bebek hakkinda)

Arkadaslar Merhaba, 2 yil önce green card sahibi esim vasitasiyla bende basvuruda bulundum. Bu yil tüm formlarimizi doldurduk ve son asamaya geldik. En son evlilik cüzdanimizi tekrar yüklememizi istediler. Diger tüm konular halloldu. Bu sürecte hamileydim ve iki ay once bebegimiz oldu. Bebek ortada yokken tabi biz tüm formlari coktan doldurmustuk. Su an evlilik cuzdaninin onaylanmasini ve ardindan gelecek mülakat tarihini bekliyoruz. Konularla alakali üc adet sorum var.
    1- Bebegimiz ile ilgili ne yapmamiz gerekiyor ? tekrar bastan ayni forumlari onun icin doldurmak mi veya nvc e bir sekilde ulasip bildirmemiz mi lazim?
    2- Okudugum kadariyla mülakat günü ödeme yapiliyormus. Biz su ana kadar baslangicta benim icin 1 kere nvc formlari icin esim ve benim adima 2 adet ödemeyi yaptik ücüncü olarak tekrar mi gerekiyor?
    3- 26 Agustos tarihinde evlilik cüzdanimizi tekrar istek üzerine gönderdik. Su an Submitted asamasinda. Bundan sonra islemler mülakat tarihi ne kadar sürer?

Cok tesekkurler simdiden

Surada cevapladim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1424/f2a-ve-f2b-vize-surecleri-green-card-sahiplerinin-es-ve-cocuklari/237

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |