DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• o değilde 19 mayıs kutlu olsun

image.png

• Mülakat yeri olarak İstanbul yazmıştık bir yanlışlık mı yaptık acaba herkesin Ankara

• "Eğer bir gün bana ihtiyacınız olursa size hiçbir şey öğretememişim demektir" M.Kemal Atatürk

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun...

• @ssguleryuz sürecinizi imzanıza taşıyın yoksa durumunuzu bilmedikleri için size yardımcı olamazlar, greencard için söylüyorsanız tek mülakat yeri ankaradır (dosya taşımadığınız sürece) başka yeri seçseniz bile ankaradır, sorularınızı dv2025 aşamaları sayfasından sorun buradan yanıt alamayabilirsiniz, forumu inceleyin.

• ABD vize başvuru süreci ile ilgili youtube videosu neden kabul etmediler, nasıl cevaplar verilmeli, nasıl başvuru yapılmalı tarzı bazı sorular açıklanmış.

• Ben yaktım gemileri. Geriye dönüş yok artık.

• @mcvk gemiler derken

• Herkese selamlar... 7. kez HNBS olunca USA ya da Canada için başka alternatifler araştırmaya başladım. Sizlerde durum nedir? Demokrasiye kavuşmak için çekiliş sonucunu mu beklemeliyiz?

• @Murat-4 Dubai, Brezilya, Meksika olmak üzere dünya turuna çıkıyorum haftaya. Meksika'dan sonra belki Amerika ya da uğrarım. 😉

• @mcvk yolun açık olsun, İspanyolca bi kaç kelime öğren.

• @mcvk, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Murat-4 Dubai, Brezilya, Meksika olmak üzere dünya turuna çıkıyorum haftaya. Meksika'dan sonra belki Amerika ya da uğrarım. 😉

Bence gidenlerin çoğunu geri gönderecekler.
    Paran boşa gidebilir.

• Kartellerin eline düşme ihtimalin var, böbrekler sağlamsa tabi.
    • Sınırı geçtin, mahkemenin duruşma zamanı uzun sürecek,
    • Bu uzun sürede avukat parası ödeyeceksin habire,
    • Mahkemede geçerli sağlam bir nedenin yoksa geri gönderirler.

Geniş çerçeveden bakınca şuan greencard kazanan hemşerilerimiz de o sınırdan kaçak geçenlerden dolayı 2 yıldır sorun yaşıyor. Türklerin kazandıkları çekiliş haklarını bildiğin vermiyorlar.

Kısacası her yönden kötü ve riskli bir durum.

• Bizim toplumumuzu bu duruma düşürenler utansın. Nasıl bu hale geldik.

• @Darko, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Bizim toplumumuzu bu duruma düşürenler utansın. Nasıl bu hale geldik.

Nedenlerini yazarim ama işin ucu kaçar. O yüzden "Yöneticiler halkın yansimasidir". diyorum 🙂

• @Murat-4 Gracias Hermano ✌🙏

• ⭐⭐⭐

@Birgariphayat Bu yaklasimla ABD'ne gelince 'problem' siz olacaksiniz bilginize, hazir olun, dilerim ki istediginiz yerde bulunma sansiniz olur, ama umarim ki sorun olma firsatiniz olmadan, hic bir ulke icin.

• @lumos Teşekkür ederim

• Gc çıkmıyorsa evlenerek gidin, tanışma uygulamalarını kullanın.Ben siyahi bir kadına Rihanna'ya benziyorsun dedim konuşuyoruz bakalım ne olacak shhsjshfke

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Gc çıkmıyorsa evlenerek gidin, tanışma uygulamalarını kullanın.Ben siyahi bir kadına Rihanna'ya benziyorsun dedim konuşuyoruz bakalım ne olacak shhsjshfke

Sen yaşiyon mu ya? Ne yaptin şu neydi seninki onunla barişmadin herhalde? 🙂

• @rnc Kelebek misali uçup gitti hocam.Sormasak mı artık acıtıyorda😢

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Kelebek misali uçup gitti hocam.Sormasak mı artık acıtıyorda😢

Saglik olsun. Bizdede durumlar farkli degil. 🙂

Biz arayip sormasak arayip soran yok... Hal böyle olunca kimin gerçekten dost kimin değil anliyabiliyorsun.. Bu yüzden artik bende saldim...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |