DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mehmet80 genel olarak sitede bir problem varmış sanırım

• @hulyarslan çok sağ olun. acaba neler oluyor ?

• @mehmet80 valla iyi bir şeyler olacağına dair umudumu fazlasıyla yitirdim ben 😞 bu süreçte 1. Yıla girmek üzereyim…

• @mehmet80 2 gündür bende embassy.gov dan baktığımda hata veriyor önceden böyle yapmiyordu üst üste basinca gösteriyordu 2 gündür ayni hatayı veriyor

• @MyLife-0 Hepimizde ayni sorun yasaniyor. Turkiye server’inda sorun oldugu soyleniyor. Eger Amerika’dan veya baska VPN’le girilirse sonuc gorunuyormus.

• Arkadaslar, Amerika’dan da baktirdim Ankara IV status check sayfasi “Error” gosteriyor. Umarim duzelir 1-2 gune. Sayfada cok fazla bir yenileme olmasa da bizim gibi uzun sure bekleyenler her gun bir umut takip ediyoruz.

• Herkese merhaba, ds5535 formunu günler önce göndermiş olmamıza rağmen embassy üzerinden durum kontrolü yaptığımda

Before we can continue processing your visa application, we need you to send the information and/or documents marked urgent to us.

No further action can be taken on your file before this information reaches our office. We require a response within 20 days. Late responses may cause additional delays in processing your case.

Please submit this information via the web

Bu yazıyı gördüm. Bu normal mi? Yoksa doldurup gönderdiğimiz ds5535 iletilmedi anlamına mı geliyor acaba? Ceac'tan durum sorguladığımda formu gönderdikten sonra güncelleme olduğunu görüyorum ama anlamadım neden böyle bir yazı var

• @pinar95 Merhaba, IV status check sayfasindan mi kontrol ettiniz? Bizlerde bu sayfa 2 gundur “error” veriyor da o yuzden soruyorum. Ben hic bu tarz bir yaziyla karsilasmadim. Bu durumu [email protected] adresine bir mail yazarak DS-5535 formumu aldiniz mi? Baska yapmam gereken bir sey var mi? seklinde sorun isterseniz.

• @dpdemir evet iv status check ten kontrol ettim, yarım saattir belli aralıklarla girebiliyorum siteye sorun olmadı. Bu yazı sizde hiç çıkmadı mı? Aslında biz formu gönderdikten sonra ceactan sorguluyordum hep ben ve güncelleme oldu birkaç kez tarih değişti. Iv den sorgulayınca da website updated 16 may yazıyor. Bu yine güncelleme olduğu anlamına mı geliyor acaba?

• @pinar95 Size verdikleri AP kagidinda isaretlemis olduklari herhangi bir evrak kismi var miydi? Sadece AP kismi mi isaretliydi?

• @dpdemir evet IV'den sorguladım, 2 kez tıklayınca açıyor ekranı ilkinde error verip. website updated:16 may 2024 diyor bu bugün de güncelleme aldığı anlamına mı geliyor acaba? aslında formu gönderdikten sonra ceactan bakıyordum ben birkaç kez güncellendi ama burdan ilk defa bakıp bu uyarı yazısını gördüm. Anlamadım bi maille sorayım en iyisi.

• bende de 2 gündür aynı problem vardı . pınar hn gördüğünü söyleyince başka tarayıcı ile denedim oldu. microsoft edge ile girebildim ben.
    gerçi sonuç değişmedi ama 🙂 hala "Under Review" olarak duruyor case status .

• Arkadaşlar merhaba daha önce amerikaya vize alıp idari işleme kalmayan birisi daha sonra tekrar vizeye başvurduğun da kalma durumu olur mu böyle bişeyin ihtimali varmıdır ??

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmeterol1912 elbette var.
    bu durum daha önce yaşandı ama elbette sizde de yaşanacak diye bir durum yok.

• @gucarslan üstadım selamlar. geçenlerde usa'de çalışan bir türk avukat, göçmenlik sürecinde sağlık muayene süresi hakkında bir açıklama yaptı.
    malum bizlerinde sağlık raporlarının bitiş süresi yaklaşıyor .
    linki paylaşmaya çalışacağım. bunun doğrulunu kontrol edeceğimiz bir kaynak var mıdır bildiğiniz?
    şimdiden teşekkür ederim. hoşçakalın.

• @serkanylmz Bildigim kadariyla saglik muayenesinin uzun sureli gecerliligi ABD icinden islemlerini yuruten gocmenlik basvurulari icin gecerli olacak. Konsolosluklardan basvuru yapanlar icin gecerli degil.

• @serkanylmz Aynı Avukat, başka bir paylaşımında şimdilik sadece Amerika içi başvurularda geçerli olduğunu söyledi.

• Bizler icin de en azindan son bir yil icinde Covid asisi olma zorunlulugu kaldirilsa. Asi bulmak da zorlasti artik. Cok sayili hastanede bulunuyor.

• olmuyor olmuyor olmuyordu 😞

• Herkese Merhaba, DOS yani Departmant of State (ABD Disisleri Bakanligi) AP ve DS-5535 formu suresi ve yasanan sıkıntılarla ilgili gorus ve onerileri kamudan talep ediyor. Bu sureci yasayan herkes magduriyetini ve varsa onerisini yazabilir. 29 Mayis’a kadar yorumlarinizi ekleyebilirsiniz. Bu linki inceleyebilirsiniz :

Yorum ve gorus yazabilmek icin :

Gecen yilki yapilan yorumlari okumak isterseniz :

Madem ki boyle bir imkan sunmuslar, derdimizi anlatmanin zarari olmaz diye dusunuyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |