Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, Yakın zamanda USCIS'e I-765 formu gönderen var mı acaba?
    Ben 17 Ocakta gönderdim, geçen hafta belgelerin ulaştığı ile ilgili yazı geldi, baktım parayıda çekmişler.
    Sisteme giriyorum process time için 11 ay yazıyor. Bu süre gerçekçimi J1/J2 için, bilen var mı arkadaşlaar?
    Ben zaten 11 ay sonra dönüyorum Türkiye'ye. Genelde de 90 gün yazıyor internet de bazı sitelerde ama yine de sizlere sormak istedim.

• @TUNCAHM, içinde söyledi: USCIS I-765 yanıt süresi

Merhabalar, Yakın zamanda USCIS'e I-765 formu gönderen var mı acaba?
    Ben 17 Ocakta gönderdim, geçen hafta belgelerin ulaştığı ile ilgili yazı geldi, baktım parayıda çekmişler.
    Sisteme giriyorum process time için 11 ay yazıyor. Bu süre gerçekçimi J1/J2 için, bilen var mı arkadaşlaar?
    Ben zaten 11 ay sonra dönüyorum Türkiye'ye. Genelde de 90 gün yazıyor internet de bazı sitelerde ama yine de sizlere sormak istedim.

Kendi soruma kendim yanıt veriyorum 🙂

Yanıt süresi bizde 27 gün oldu..

• @TUNCAHM, içinde söyledi: USCIS I-765 yanıt süresi

@TUNCAHM, içinde söyledi: USCIS I-765 yanıt süresi

Merhabalar, Yakın zamanda USCIS'e I-765 formu gönderen var mı acaba?

Kendi soruma kendim yanıt veriyorum 🙂

Yanıt süresi bizde 27 gün oldu..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |