DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fyrnaa teşekkür ederim, gözümden kaçmış

• @gucarslan teşekkürler, kafa o kadar doldu ki ,gözüm görmüyor artık stresten

• arkadaslar merhaba bende sydeneyden police check yuzunden dolayi ap ye kalmistim police ceheck anca alip sali gunu anca gonderebildim 2 hafta surdu surec burda sistemden dolayi. visa status check yaptigimda hep last update olarak mulakat tarihi yaziyordu bugun kontrol ettigimde last update olarak bugunun tarihi yaziyordu ve hala refused yaziyor ama herhangi bir bilgi almadim bilgisi olana sureci bilene herhangi biri lutfen benle bilgi paylasabilirmi suana cok korkmus ve gergin bir durumdayim eger yanlis bir sey yazdiysam ozur dilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enesyucel merhaba, korkacak ve tedirgin olacka bir durum yok sakin olun.
    ceac'da güncelleme olması çok iyi bir şey demek ki dosyanızla ilgili bir işlem yapıldı ya da kontrol sağlandı.
    önümüzdeki günlerde vizeniz basılır merak etmeyin.
    başvurunuz reddedilmiş olsa zaten mülakatta reddedilir, şimdiden uçak bileti bakın abd'ye.

• @Movistar74, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@u2rem 182 yi arayıp aktif hale getirebilirsiniz

182, 184 e yönlendirdi talep oluşturduk. Umarım çözülür bu sorun

• @gucarslan konuyu uzatiyorum cok ozurdilerim ama bir soru daha sorucam red olamasi durumunda yada onay olmasi durumunda bir bilgilendirme maili atiliyor mu acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enesyucel ceac anlık güncellenir, yani ceac'da issued gördüğünüzde vizeni basılmış demektir.
    ceac durumunuz AP > Issued olarak ilerleyecek.

başvurunuz reddedilmeyecek, uçak bileti bakın siz 😉

• @gucarslan cok tesekkurediyorum cok sagolun

• @hsn-kartal Bey merhaba, Sayın @gucarslan ın belirttiği gibi bizlere öyle denk geldi, malum orada 3 çocuklu aile olarak endişe duyduk ve konuyu gündeme getirmek istedik, bundan sonra AP sürecimizi takip edeceğiz siz de endişelenmeyin. Size de bol şans diliyorum

• @u2rem Benim anlık olarak aktif edildi, hatta randevuyu bile telefon ile aldım

• @Movistar74, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@u2rem Benim anlık olarak aktif edildi, hatta randevuyu bile telefon ile aldım

Biz de ayni sistemi kullaniyoruz cocugunuzun asi onceligi yok denildi 184 e yonlendirdi bizi operator. Siz kendiniz icin mi aktif hale getirtmistiniz cocugunuz icin mi?

• @Armağan-Yılmaz teşekkür ederim,umarım en kısa sürede vizenizi alırsınız

• dosya taşıma işleminde baaaayaaağıdır bekliyorum. ne dönüyorlar ne birşey. benden evrakları istediler , gönderdim. dönüş yok. ne yapmalıyım...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emirhankarakoc sabırla beklemeli ve imkanlarınız dahilinde sokak hayvanlarına yardım edebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhabalar. Vize mülakatından ortalama 1 hafta önce gelen hatırlatma maili KCC'den mi geliyor yoksa Ankara'dan mı geliyor? 4 gün sonra Frankfurt'ta mülakata gireceğim. Deneyimleri okudum o emailin gelmemesi hiç önemli değilmiş. Umrumda olduğundan değil de sadece merakımdan soruyorum. Bana gelmeme sebebi Ankara'dan girmeyecek olmam olabilir mi? Herkese bol şans dilerim.

• @Hope-Breaker mülakata gireceğiniz konsolosluktan geliyor, bize ilgili e-mail [email protected] adresinden gelmişti.

• @ptcuye35 daha önce forumda Türkmenistanlı bir arkadaş vizenin çok sıkıntılı olduğunu çünkü herkese ajan gözü ile bakıldığında söylemişti. Rüşvetler ile alinabiliyormus ama detayına hakim değilim. Hatta Asgabat konsolosluğu dosya tasimayi kabul ettiğini birkaç ay önce söylemişti sanırım ama vizeden dolayı kimse cesaret edip denemedi

• bizde esim refused ben ve cocuklar ready gozukuyor. Ve hftaya oglum Amerikaya okuuluna geri donecek vize hemen cikar hftaya kadar di mi diye sordum memura ve cuma pazartesi cikar gibi konustu. Hepimizde turist vizesi oglumda ogrenci vizesi var.

• @Lifepark-0 Bilgi için teşekkürler, Turkmenistana vize alabilmek için 2 şansım var, en kotu durumda bu ihtimalleri deneyeceğim.

Oturumsuz ya da vatandaşlık olmadan herhangi bir ülkeye dosya taşımayı başaran arkadaşlar olursa yazarsa çok memnun olurum.

• Bu gidişle bu yılda birçok kişi hüsran yaşar. Çekilişi Kazanmak yetmiyor..Oysaki çekilişi kazanan herkese vize verilmeli.Adı üstünde Loto çekilişi !!Adam kazanmış ver hakkını..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.5k

| | | |