DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lawyergirl ortalama ne kadar gidiyor hiç araştırdınız mı ? ben pek ona denk gelmedim

• ⭐⭐

@ayvalik10 E tabi öncesinde konsolosluklara mail atıp ne lazım sormak lazım. Oturum lazım diyenlere bir bakmak lazım kimisinin oturumuna online da başvurabiliyor online başvurup 2 gün içerisinde de sonuçlanabiliyor oturum. Konsolosluklar da anladığım kadarıyla kendi iş yükü bitince dışarıdan dosya kabul ediyor bu da son 3-5 aya denk gelir her türlü. Case no 20k üzeri mecbur dosya taşımak durumunda kalıyor genelde gidenler hep oturum istemeyen nadir ülkelere gittikleri için başka yoldan alınan oturumlar geçerli mi kimse bilmiyor

• ⭐⭐

@misha90 Muhtemelen dediğiniz evet bir bakayım ben youtube dan

• ⭐⭐

@siraysessiz ben de Instagram'da gördüm dilerseniz özelden bahsedebilirim

• ⭐⭐⭐

@siraysessiz bunun için bir ortalama çıkartmanız çok zor çünkü asıl masraf o süreçteki normal hayat giderlerinizden oluşucak. Aos evrak ve işlem masraflarına forumdaki başlıklardan tahmini ulaşabilirsiniz fakat aos işleminiz ne kadar süre sürecek, bu sürede amerikada nerede kalıcaksınız, ne kadar kira ödeyeceksiniz, normal günlük ihtiyaçlarınıza ne kadar bütçe ayırabileceksiniz asıl masrafı oluşturan kısımlar bunlar olacak aos sürecinde

• Freelance olarak yazılımcı olan biri iş yeri adresi kısmında kendi ev adresini yazabilir mi? Ayrıca "present employer" kısmına self employed mu yazmak gerekir yoksa freelance mi?

• @lawyergirl çok sevinirim zahmet olmazsa🌺

• @Emre-Kurtulmuş evrak ve işlem masrafları dışında demek istemiştim teşekkür ederim

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@elektra herkes ekiyor kaldı ki siz denk gelmemişsiniz.. @mysea şu anda sadece et için dışarıdan alıyor. Geriye kalan tüm ürünleri kendi bahçesinde yapıyor.

Aslinda evinin arka bahcesinde kucuk caplida olsa tarim yapan, meyve/sebze yetistiren cok insan var. Ama on tarafindan sokaktan goremeyebilirsiniz.

Biz yillardir her yaz sebzelerimizi arka bahcede yetistiriyoruz. Ayrica yine bahcemizde cesitli meyve agaclarimiz var. Incir, erik, seftali, dut, kayisi, kiraz ve elma gibi. Yine uzum baglarimiz, cileklerimiz ve blueberry lerimiz de var.

Sebzelerden de domates, biber, patlican, fasulye, lahana, marul, roka, turp, maydonoz, nane, kale ve daha isimlerini cok da bilmedigim otgillerden yetistiriyoruz. Bu arada kucuk bir seramiz da var.

Isyerinden iki tane arkadasim da yine evlerinin arka bahcesinde tarimla ugrasiyorlar. Onlarin arazileri bizimkinden daha buyuk ve musait oldugu icin ayni zamanda tavuklari, tavsanlari ve arilari da var. 🙂

Bulundugunuz yerin iklim sartlarina gore, siz de hangi urunleri yetistirebilirsiniz, hangi agaclara sahip olabilirsiniz internetten ogrenebilirsiniz.

• @MySea muhteşem 🤩

• @MySea hayalim yaaa inşallah bizede nasip olur 🧿🤲🏻

• Günler aylar kuşlar gibi uçup gidiyor, sonuçların açıklanmasına bugün biraz daha yaklaştık. Yeni gününüz güzel olsun arkadaşlar.

• @klmn-klmn Güzel günler dilerim. Biz de burada yerimizi aldık gün sayıyoruz 🙂

• ⭐⭐

@hasnotben 2 haneliye indik sayılır... 3 defa daha su faturası ödeyeceğim sonra sonuçlar açıklanıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

teknoloji videoları sevenler recep baltaş technopat şirketinden ayrılmıştı. Şimdi kendi kanalını kurdu. Kaldığı yerden devam ediyor. https://www.youtube.com/@Techolay

• ⭐⭐

@ayvalik10

Sosyal diye forumu da varmis:

• Hergün kahvemi yudumlarken yesilkartforumda dolaşmak çok keyifli oluyor 🙂
    Bunu yaparken çayını alıp çekirdek çıtlayan birini hatırlıyorum.
    Siz nasıl yapıyorsunuz?

• @Darko Her gün istisnasız çayımla buradayım. Süreç konusunda elimden geldiğince yazı okuyorum özellikle dosya taşıma yazılarını.

• ⭐⭐

@Darko Son gün özellikle son saatler burada yazılar seri seri aktığı için heyecanlı oluyor epey oturup izlemek ama son gün de buradaki heyecanı bırakıp kendi heyecanınıza odaklanıyorsunuz 😁
    Ben şahsen sonuçlar açıklandıktan sonra 5-10 dk burayı okurum sonra giderim 4-5 saat sonra da sonuçlarıma bakarım. Geçen sene 1,5 saat sayfa yenileyip anca bakabilmiştim o yüzden hemen bakmaya uğraşmayacağım artık

Buraya baktığın zaman herkes has not been selected yazıyor sen sonucuna bakamadığın için doğal olarak bakıyorsun kimse kazanamamış moralin bozuluyor. Ondan hiç gerek yok böyle şeylere

• Yasaklı

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko Son gün özellikle son saatler burada yazılar seri seri aktığı için heyecanlı oluyor epey oturup izlemek ama son gün de buradaki heyecanı bırakıp kendi heyecanınıza odaklanıyorsunuz 😁
    Ben şahsen sonuçlar açıklandıktan sonra 5-10 dk burayı okurum sonra giderim 4-5 saat sonra da sonuçlarıma bakarım. Geçen sene 1,5 saat sayfa yenileyip anca bakabilmiştim o yüzden hemen bakmaya uğraşmayacağım artık

Buraya baktığın zaman herkes has not been selected yazıyor sen sonucuna bakamadığın için doğal olarak bakıyorsun kimse kazanamamış moralin bozuluyor. Ondan hiç gerek yok böyle şeylere

Bakmıyorsun, moralin bozulmuyor ve gidiyorsun bir bakıyorsun HNBS 😂

Çokta farklı bir sonuç beklemiyorum açıkçası 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |