DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ceycey-0 Teşekkürler 🙂

• @dpdemir siz türkçe mi girdiniz peki

• @mertemul Hayir biz Ingilizce istedik ama evrak teslimde sordular. Hangi dilde istedigimizi.

• İngilizce sorular nasıldı peki basic şekilde mi soruyorlar.anlaması kolay mı yani sizce

• @mertemul Anlasilabilir seviyede. Burada ne is yaptiginiz, oraya hangi gorevle gideceginiz, firmanin genel olarak profili, eger Amerika gecmisiniz olduysa onunla ilgili birkac soru, evliyseniz ilk evliliginiz mi, baska evlilik yaptiniz mi, baska bir ulkede yasadiniz mi? Aklimda kalanlar bunlar. Her dosya ozelinde belki spesifik birkac soru daha gelebilir. Cok heyecan yapmazsaniz rahatlikla anlasabilirsiniz diye dusunuyorum.

• @dpdemir çok teşekkür ederim.

• @mertemul

Dilerim en güzel şekilde geçer. Bu vesileyle. sürecinizi imzanıza taşımanız mümkün mü acaba? böylece herkes bilgi edinmiş olur. Bir örneğini bu satırın altında görebilirsiniz.

• @Ceycey-0 tamam yapayım.benim mülakatım yarın ankarada cnc operatörü olarak gireceğim mülakata inşallah hayırlısıyla geçer diye umuyorum

• ⭐⭐

@mertemul mülakat deneyiminizide ayrıntılı şekilde daha sonra gireceklere örnek olacak şekilde yazın ltfn.

• @mertemul başarılar diliyorum

• @Murat-Kalender Şimdi gördüm kutlarım, umarım mülakate sorunsuz geçer ve hayırlısıyla alırsınız.

• @kelle Yeni gördüm, tebrikler umarım sorunsuz alırsınız Green Cardınızı.

• Herkese merhaba imza kısmını tam yapamadım bazı kısaltmaları anlamadım diğer doldurduğum tarihler maile gelen tarihlerden bakarak yaptım.hata varsa düzeltirim.mülakata bugün girdim arkadaşlar.

• @mertemul hayırlı uğurlu olsun umarım onay almışsınızdır. nasıl geçti ne sordular türkçe mi ingilizce mi gerçekleşti mülakatınız

• ⭐⭐

@mertemul tebrikler vizeniz hayırlı olsun. Mülakat deneyiminizi kısaca özetler misiniz?

• Ben türkçe girdim.mülakatın ortasında bana officer inglizce iş tanımınızı yaparmısınız dedi bende tabi yaparım dedim.sorular işi nerden buldun,kaç yıldır bu işi yapıyorsun,mesleğin nedir,ne kadar maaş alıcaksın,nerde yaşayacaksın,ilk evliliğin mi bu kadar konuşma aralarında sürekli gayet iyi gözüküyr dedi sorun görmüyorum vs.derken tabi ben evlilik cüzdanını çantada bırakmışım.o eksikti.sonra bana sarı kağıt ile pasaportları geri verdi evlilik cüzdanı ile pasaportları buraya kargolayın dedi.ama yanındaki tercüman hanım allah ondan bin kere razı olsun bana dedi ki ne zaman amerikaya gidiceksin şubatta dedim.o zaman officera dediki gitsin alsın cüzdanı ekleyelim gibi bişey söyledi.sonra bana 2 saat izin kağıdı verdiler.konsolosluktan keçiörene geldim cüzdanı aldım geri döndüm sonra ilk evrakları verdiğim beyfendi teslim aldı o officera verdi.sarı kağıdı aldılar benden.3-4 gün sonra ptt den teslim alırsınız dedi pasaportu.baktığınızda inanılmaz şeyler oldu kendimce.tabi daha tecrübeli arkadaşlarımız iyi bilirler belki prosedür buydu

• Merhaba herkese ben de Amerika da iş yeri sponsorluğu ile other works kategorisinde de green card başvurusu yaptık konsolosluk üzerinden 1/8/2020 de başlandı bütün onaylar geldi şimdi NVC evrak gönderip mülakat bekliyoruz tahmini olarak ne kadar süre sonra randevu tarihi belli oluyor

• ⭐⭐

@mertemul tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• @tufank çok teşekkür ederim

• Deneyimlemedim. Forumda konuşulanlardan çıkarım yaptım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

157

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |