DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

eee günaydın olsun herkese o zaman arkadaşlar şimdiden 🙂 ... dün akşam form doldurma macerasında enteresan hikayeler var mı dinleyelim:) bu arada şimdi önüme bir tarih daha geldi şimdi 7 kasımı bekliyorum ... 4 ekimi geçtik 7 kadım count down tarihi 🙂

• ⭐⭐

@Serapp görmedim hemen bakıyorum...sürekli giriyorum kendi hesaplarına ama son yazılan mesajlar orada karışık yer alıyor ya göremedim...

• ⭐⭐

@serozr cnm bu konuda çok düşünmeye gerek yok maalesef kötülerin dünyası sen maaşınla legal gelirinle geçinip gidiyorsun isteklerine ulaşmak için bekliyorsun... ama çalıp çıpan vergi kaçıran insanları zor duruma sokan ahını alan, hakkını yiyen herkes bir eli yağda bir eli baldsa yaşıyor hemde domuzlar gibi yaşıyor bir bokta olmuyor kötülere ne hikmetse ben onların hiç süründüğünü görmedim çok nadir samanyolu tv de kötüler derslerini alıyor maalesef o kısa dizilerde kötü kayınvalde gelinin eline düşüyor... dolandırıcı adam sürüne sürüne ölüyor herkes hakkını alıyor işte sadece aptalları kandırıyorlar o dizilerle... evet iyilik en sounda kazanıyor ama ohhhooo ohhhooo o mutluluk zor ve geç geliyor biz bekliyoruz... bekleyemeyende şeytana uyuyor işte ... sıramızı çalıyor...

ama felsefemiz bu olmalı artık 🙂

Al Capone

"Çocukken her akşam yatmadan önce Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

• ⭐⭐

@debbieLA77 French bulldog olarak mı geçiyordu bu fırlamalar :)) Çok tatlıymış 🙂

• ⭐⭐

@serozr Açıkçası kimin ne hayal kurduğunu önemseyen bir makam olduğunu sanmıyorum. Bu olay tamamen vahşi doğadaki gibi ilerliyor. Amerika av biz de avcıyız. Avı yakalamak için ona yaklaşmak gerekiyor. Sınırdan geçenlerde bu hamleyi yapanlar. Her ne kadar desteklemesem ve sürüneceklerini bilsem de o sıkıntılı süreci atlattıktan sonra bizim yıllardır kurduğumuz hayallere kavuşuyorlar. Acı ama gerçek.

• Belki haberiniz vardır belki yoktur bilmiyorum,ben yinede yazayım arkadaşlar.Kanada turk vatandaşlarına öncelikli ve %80 kabul oranında vize veriyor.Eger 3 ocaktan önce kanadaya ayak basarsanız work permite basvurarak 3 yıllık çalışma izni alıyorsunuz.Eğer kanadayi düşünürseniz bir bakın derim.İstemezseniz ordan da amerikaya yine gecersiniz zaten

• ⭐⭐

@Murat-4 ticari zeka ) 3 kişiye indirimde yapmış.

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Belki haberiniz vardır belki yoktur bilmiyorum,ben yinede yazayım arkadaşlar.Kanada turk vatandaşlarına öncelikli ve %80 kabul oranında vize veriyor.Eger 3 ocaktan önce kanadaya ayak basarsanız work permite basvurarak 3 yıllık çalışma izni alıyorsunuz.Eğer kanadayi düşünürseniz bir bakın derim.İstemezseniz ordan da amerikaya yine gecersiniz zaten

Hangi vize türüne başvuru yapmamız lazım? Ailece ya da tek olarak?

• ⭐⭐

Ben henüz doldurmadım. Haftasonu fotoğraf çekip haftasonu dolduracağım. İlk gün başvuranlar daha şanslıymış kazanmada. İlk bir hafta önemli. 😁

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

eee günaydın olsun herkese o zaman arkadaşlar şimdiden 🙂 ... dün akşam form doldurma macerasında enteresan hikayeler var mı dinleyelim:) bu arada şimdi önüme bir tarih daha geldi şimdi 7 kasımı bekliyorum ... 4 ekimi geçtik 7 kadım count down tarihi 🙂

• Opera kullanıyordum, başvuru vesilesiyle geri Chrome'a geçmiş oldum 😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

brave tarayıcı da deneyebilirsiniz. İşlem hızları konusunda ilk iki sırada

• @Birgariphayat bu başvurular sadece deprem bölgesi için mi acaba ?

• @debbieLA77 Zümrüt hanımı bende takip ediyorum. Klise ve bir kaç sosyal kurum mevcut. Bunlar gelire göre size yardım yapıyorlar. 3 çocuklu bir aile olunca başvurmuşlardı ve oralardan yardım alıyorlardı. Kimi karta para yükleyerek veriyor aylık kimi de gidince mutfak ihtiyacı direk veriyor. Hatta şey demişti bizim mutfak masrafımız 0. Çünkü verdikleri o kadar çok ki bizim gibi 5 kişilik aile bile tüketemiyor diye. Kendide ufak tefek yemek pişirme işleri yapıyor. Birde arada yemek dağıtımı yapıyorlar sanırım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@okuyankaşif kendileri gitmeden önce bu forumda bilgileri alıp kullanıyorlardı ondan sürekli sohbet edebiliyordun ancak gittikten sonra bu forumla işleri bitince dönüp bakmıyorlar. Tekrar eskisi gibi gelseler burada sohbet etseler çok daha güzel olur. forumda ki isimleri @zumrut @zumrutay

• merhaba oğlumun (6 aylık ) elimde pasaportu için çektiğimiz biometrik fotosu var. kendim telefonla çekip fotoğrafçıya mail atmıştım arkadaş pasaport için düzenleme yaparak vermişti geri flash zararından korumak için direk çektirmemiştim. elimde o fotoğraf var ama fotoğrafçının düzenlediğinin dijitali yok sadece basılısı ve benim telefonda çektiğim hali var gölgeli biraz. bunu gc için nasıl uyarlayabilirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mesut1905 ben resim ayarlamak için başka başlıkta yayınladım görmediniz galiba size yazıyorum hemen uygulayın

• @ayvalik10 gördüm dün oradan çok uğraştım ama olmadı bir türlü

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mesut1905 bana mail atar mısınız

• Merhaba,

1. Uzun saç kulak arkasına atılmış fakat omuz arkasına atılmamış ise sorun olur mu?
    2. Fotoğrafçının çekmiş olduğu fotoğrafta omuz mesafesi uygun olmadığından Paint üzerinden çok ufak bir işlem yapmak zorunda kalmam problem yaratır mı? (Sadece orjinal resmi kırpıp Paint'e attım hiçbir işlem yapmadan resmi kaydettim.)
    3. Eşimin giymiş olduğu penyede yalnızca sol göğüs üzerinde bulunan marka baskısı mevcut. Sistemin bunu üniforma amblemi gibi algılaması ve başvuruyu otomatik olarak elemesi söz konusu olabilir mi?
    4. Bu seneki DV-2025 başvurularına fotoğraf eklerken sizin de fotoğrafınız forumda çok yer kaplıyor mu?

Teşekkürler.

• @serel Öncelik depremlerin olduğu söylentisi vardi ama basvuru yapan her türk vatandaşı bu imkana sahip oluyor.Yani çok var depremzede olmayip basvurup giden

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.3k

| | | |