DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    New Jersey'de ehliyet başvurusu için nelerin gerekeceğine dair bilgilerin ve süreci anlamaya yönelik yerel site var mıdır?
    Greencard ile ilk defa gidip direkt başvuru yapmak mümkün olur mu?

• @Ercan-Geçgin merhaba new jersey dmv sitesinden bakabilirsiniz.

• @bozyuruk Teşekkür ederim, siteye girip inceleyeyim.

• Merhabalar. Ohio eyaletinde ehliyet sınavları Türkçe yapılabiliyor mu? Deneyimi olan bir arkadaşımız bilgi paylaşırsa sevinirim.

• Selamlar elinde Türkçe California ehliyet sınav soruları olan ALLAH rızası için elini ayağını öpeyim gönderebilirmi çok zor durumdayım 🙏🙏🙏

Mail adresim : [email protected]

• @Femini92 selamlar kardeşim senden rica ediyorum çok zor durumdayım eALLAH rızası için California ehliyeti Türkçe sınav sorularını bana mail olarak gönderebilirmisin
    Mail adresim : [email protected]

• Merhaba, California eyaletinde ehliyet alan arkadaşlara bir sorum olacak. Ehliyete başvurduktan sonra tüm sınavlarda başarılı olursak, ehliyeti teslim alana kadar geçen süre nedir acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Jonas sakin biraz aşağıdaki linkler sana yardımcı olacaktır

abdpost.com/california-ehliyet-sinavinda-cikan-sorular/109267/

• @Jonas Konu başlığının 1. sayfasında gerekli linkler verilmiş. onları inceleyebilirsiniz.

• ..........

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT ben Teksas Houstondan aldım ehliyeti orda göz testi bile yapmadılar, bende açıkçası gözden dolayı korkuyordum. Ama tabi bu göz testi yapmıyorlar anlamına gelmiyor benim gittigim yerde yapmıyorlardı. Lens ile girebilirsiniz bi sorun olmaz

• Ehliyeti New Jersey den alıp ve orada yaşayıp, New York ta çalışmak veya iş yapmak daha mantıklı gibi görünüyor.

• @āRîF Ehliyet konusunda detaylı bir açıklama olmuş. Çok teşekkür ederiz.

• .........

• @Tahsin-Sav abi inceliyorum sorulara ulasamiyorum assagida arkadas bir link paylasmis oda yeterli degil ehliyeti almam lazim.

• @Ercan-Geçgin https://www.nj.gov/mvc/# bu siteden bakabilirsiniz , eğer türkiyede yeni tip ehliyetlerden birine sahipseniz New Jersey göçmenler için en kolay ehliyet alınan yerlerden biri.Online test sonrası aplikatif herhangi bir sınav olmadan ehliyetinize kavusabiliyorsunuz.

• @tolgado, içinde söyledi: Amerika'da Ehliyet Almak

@Ercan-Geçgin https://www.nj.gov/mvc/# bu siteden bakabilirsiniz , eğer türkiyede yeni tip ehliyetlerden birine sahipseniz New Jersey göçmenler için en kolay ehliyet alınan yerlerden biri.Online test sonrası aplikatif herhangi bir sınav olmadan ehliyetinize kavusabiliyorsunuz.

Teşekkür ediyorum ilginiz için. 🙏🏼 Siteyi inceleyip bilgi sahibi olurum.

• @Ercan-Geçgin Şimdiden kolay gelsin umarım her şey dileciginizce olur.

• Herkese merhaba, 30 Haziran’da NJ DMV’den ehliyetimi aldım. Interim ehliyeti verdiler ve kartı postalayacaklarını söylediler. Ancak bu tarihe kadar hala gelmedi. DMV’ye attığım mailden 7 Temmuz tarihinde tarafıma kargoladıklarını öğrendim ve biraz daha beklememi tavsiye ettiler. Eğer hala gelmezse dublicate ehliyet için bir başvuru daha yapabilirmişim. Tabii ki tekrar parasını ödeyerek olacakmış. Bu konuda ne yapabilirim. Bilgisi olan var mı?

Not: NJ DMV postaları takip kodlu göndermiyormuş. USPS üzerinden durumunu sorgulayamıyorum bu yüzden.

• Merhaba,
    Virginia'da ehliyet nasıl alınır sorusunun cevabını araştırırken şöyle bir video ile karşılaştım.

Bu videonun 6:15 dk'sında Virginia'da ehliyet sınavına Türkçe girilebildiği bilgisini geçiyor anlatan kişi. Ancak DMV'nin manual'inde böyle bir bilgiye rastlamadım veya gözden kaçırdım. Yakın zamanlarda Virginia'da ehliyet alan arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim. Sınav Türkçe oluyor mu? Bir de yol testinde çevirmen kullanmak ya da eşlerin birbirlerine yardımı sözkonusu oluyor mu bilmek isterim.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 20
  • 103
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.7k

| | | |