Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

• @crazycells merhabalar. DQ olduktan sonra mülakat tarihini erkene çeken depremzedeler hangi yolu izlediler acaba? Telefon numarası ya da mail adresi varsa yardımcı olabilir misiniz?

• Adana' da yine deprem oldu umarım herkes iyidir

• Merhaba arkadaşlar. Bugün nvcden hızlandırma talebimizin kabul olduğuna dair mail geldi. İki hafta içinde randevu tarihi verilecekmis. Çok heyecanlıyım sizinle de paylaşmak istedim 🙂

• @baharikoo harika bir haber umarım her şey iyisi ve güzeliyle olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@meryem-b, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

@crazycells merhabalar. DQ olduktan sonra mülakat tarihini erkene çeken depremzedeler hangi yolu izlediler acaba? Telefon numarası ya da mail adresi varsa yardımcı olabilir misiniz?

su formdan konsolosluga ulasabilirsiniz: https://forms.gle/42fn69ZosC2SHphm6

Ayrica NVC'ye de su email adresinden ulasabilirsiniz: [email protected]

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@baharikoo, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

Merhaba arkadaşlar. Bugün nvcden hızlandırma talebimizin kabul olduğuna dair mail geldi. İki hafta içinde randevu tarihi verilecekmis. Çok heyecanlıyım sizinle de paylaşmak istedim 🙂

gozunuz aydin.

• @crazycells çok teşekkür ederim ☺

• @baharikoo Merhabalar. Hayırlı olsun çok güzel bir haber🌸 süreci nasıl ilerletmiştiniz bize de yardımcı olabilir misiniz?

• @meryem-b merhaba, daha önce de yazmıştım size. İmmigration navigator uzerinden formu doldurarak başvurduk. Bu konunun ilk sayfalarinda @crazycells açıklamış o şekilde ilerledik. Yazdığımız maile evin hasar durumunu gösteren belgeyi ve ikametgah belgesini ekledik.27 Haziran'da yazmıştık ilk olarak. Tam bir ayda dönüş sağlanmış oldu. Umarım hepimiz için en kısa zamanda randevu tarihi verilir

• @baharikoo, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

Merhaba arkadaşlar. Bugün nvcden hızlandırma talebimizin kabul olduğuna dair mail geldi. İki hafta içinde randevu tarihi verilecekmis. Çok heyecanlıyım sizinle de paylaşmak istedim 🙂

Hayırlı olsun 😇

• @baharikoo hayırlı olsun, darısı bekleyen herkese olsun 🙏🏻

• Arkadaşlar bizimde hızlandırma talebimiz onaylandı 🌸 @meryem-b hemen sizde başvurun.

• @ynsmry çok teşekkür ederim ☺️ Hayırlı olsun. Hemen bende başvuruyorum. Siz de form üzerinden başvurmuştunuz değil mi

• @crazycells
    To Whom it Concerns:

We cannot expedite the processing of your petition because there is no visa number currently available.

As there is no visa number currently available, the petitioner may wish to contact the U.S. Embassy/Consulate General in ANKARA or U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) regarding alternative visas that may be available for his/her Relative.

The petition's priority date determines when a visa number is available for the principal applicant. The priority date is the date when the petition was:

Filed at a Department of Homeland Security (DHS) office, or
    Submitted to a U.S. Embassy or Consulate General abroad.
    (For employment-based petitions) The date the labor certification application was received by the Department of Labor (DOL).

For more information about which priority dates are ready for processing, you can:

Call the Department of State's pre-recorded cut-off date announcement at (202) 485-7699.
    Visit the Department of State's online Visa Bulletin at https://usvisas.state.gov/visabulletin.

For visa availability in regard to expedite requests and scheduling interviews, please refer to Chart A of the current Visa Bulletin.

Please note that only the U.S. Embassy or Consulate has the ability to approve or deny expedite requests. The applicant should not make any firm plans, such as disposing of property, giving up jobs, or making travel arrangements at this time.

Regards,

Merhaba nvc den böyle bir dönüş aldım hızlandırma talebi için. Anlayamadım vize numarası derken neyi kastediyorlar acaba yardımcı olur musunuz?

• İlgililere:

Şu anda kullanılabilir bir vize numarası olmadığı için dilekçenizin işlenmesini hızlandıramıyoruz.

Halihazırda kullanılabilir bir vize numarası bulunmadığından, başvuru sahibi, Yakını için geçerli olabilecek alternatif vizelerle ilgili olarak ABD'nin ANKARA Büyükelçiliği/Başkonsolosluğu veya ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri (USCIS) ile iletişime geçmek isteyebilir.

Dilekçenin öncelik tarihi, asıl başvuru sahibi için bir vize numarasının ne zaman mevcut olduğunu belirler. Rüçhan tarihi, dilekçenin şu tarihte olduğu tarihtir:

Bir İç Güvenlik Bakanlığı (DHS) ofisinde dosyalanmış veya
    Yurt dışında bir ABD Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğuna sunulur.
    (İstihdama dayalı dilekçeler için) İşçi sertifikası başvurusunun Çalışma Bakanlığı (DOL) tarafından alındığı tarih.

Hangi öncelik tarihlerinin işlenmeye hazır olduğu hakkında daha fazla bilgi için şunları yapabilirsiniz:

Dışişleri Bakanlığı'nın önceden kaydedilmiş bitiş tarihi duyurusunu (202) 485-7699 numaralı telefondan arayın.
    Dışişleri Bakanlığı'nın https://usvisas.state.gov/visabulletin adresindeki çevrimiçi Vize Bültenini ziyaret edin.

Hızlandırılmış talepler ve randevu görüşmeleri ile ilgili vize uygunluğu için lütfen güncel Vize Bülteninin A Tablosuna bakınız.

Lütfen yalnızca ABD Elçiliği veya Konsolosluğunun hızlandırılmış istekleri onaylama veya reddetme yetkisine sahip olduğunu unutmayın. Başvuru sahibi, şu anda mülkü elden çıkarmak, işten vazgeçmek veya seyahat düzenlemeleri yapmak gibi kesin planlar yapmamalıdır.

Saygılarımızla,

Türkçeside bu şekilde arkadaşlar. Anlayan yardımcı olabilir mi ne demek istiyorlar

• Selamlar Herkese!
    Yakin Zamanda IR1/CR1 Icin Aramizda Mulakat Tarihi Alan Oldu Mu ?
    NVC veya Konsolosluga Expedite Yapip Onaylanan ve Ardindan Randevu Tarihi Gelen Oldu Mu ?
    Paylasirsaniz Sevinriim.
    Iyi Sanslar.

• Hizlandirma talebi yapip randevu/mulakat alabilen sevgili dostlar , expedite onayindan ortalama kac gun sonra randevu epostasi aldiniz paylasabilir misiniz ?
    Tesekkur Ederim.

• @Muratti-Mavrutsio merhabalar bize 1 hafta içerisinde geldi.

• @Samet-Ünlü merhabalar, randevu emailinde randevunuzu kaydediniz ve kurye için bir yer seçiniz diye bir link var ben tıkladım,
    STEP 1: Register your appointment online
    STEP 2: Get a medical exam in Türkiye
    STEP 3: Interview day
    After the Interview

Step 1 için sayfaya kaydoldum fakat yeni randevu alınız diyor ve kuryeyi hiç seçtirmiyor sizde de öyle mi? Yoksa randevunuz kaydettiniz mi?

• @ynsmry, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

@Samet-Ünlü merhabalar, randevu emailinde randevunuzu kaydediniz ve kurye için bir yer seçiniz diye bir link var ben tıkladım,
    STEP 1: Register your appointment online
    STEP 2: Get a medical exam in Türkiye
    STEP 3: Interview day
    After the Interview

Step 1 için sayfaya kaydoldum fakat yeni randevu alınız diyor ve kuryeyi hiç seçtirmiyor sizde de öyle mi? Yoksa randevunuz kaydettiniz mi?

Merhaba, benim hızlandırma talebim kabul edilmedi normal randevu verildi bana.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |