Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

• Merhabalar, deprem bölgesinde yaşadığımdan ötürü formu doldurup konsolosluğa mail attım. Dört gün oldu ancak herhangi bir yanıt gelmedi. Otomatik cevap dışında. Acaba sonra gelir mi yoksa ümidi kesmeli miyim 😞

• Bu ileti silindi!

• @Samet-Ünlü merhabalar, sizin hala mülakat tarihi glmedi mi? sizinle birlikte dq olanların gelmişti galiba.

• @baharikoo merhabalar, eğer hasar yoksa evinizde yardımcı olmuyorlar, aylarca yazdık geri dönüş alamadık maalesef 😞

• @ynsmry cvp için teşekkür ederim. Evimiz az hasarlı, e devlette görünüyor. Ek olarak belgeyi de yolladım. Ama cevap verilmedi olumlu ya da olumsuz.

• @ynsmry maalesef henüz cevap gelmedi. Göndereli 2 haftayı geçti ama hala ne deprem mailine cevap geldi ne de randevu maili geldi.

• @Samet-Ünlü acaba maili gönderdiğiniz için mi uzadı? Nvc ye gönderdik Biz de.

• @ynsmry, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

@Samet-Ünlü acaba maili gönderdiğiniz için mi uzadı? Nvc ye gönderdik Biz de.

Ben de ondan korkuyorum. Bugünden umutluyum hem 14. Gün hem 6. Hafta doluyor. Umarım daha fazla uzamaz..

• @Samet-Ünlü çok kötü oldu, inşallah bugün bir haber gelir 😞

• @ynsmry, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

@Samet-Ünlü çok kötü oldu, inşallah bugün bir haber gelir 😞

Umarım dostum..

• Merhabalar 27 Haziran'da deprem vize hizlandirma maili atmıştım sistemdeki formu doldurarak. Çıkan adrese atmış olmama rağmen bugün cevap verildi, dosyanız nvcde olduğundan oraya mail atın size dönüş yapacaklar şeklinde.
    Nvc ye maili ingilizce mi yazmaliyim ?

• @baharikoo, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

Merhabalar 27 Haziran'da deprem vize hizlandirma maili atmıştım sistemdeki formu doldurarak. Çıkan adrese atmış olmama rağmen bugün cevap verildi, dosyanız nvcde olduğundan oraya mail atın size dönüş yapacaklar şeklinde.
    Nvc ye maili ingilizce mi yazmaliyim ?

Ankara'ya atmıştınız değil mi? Evet nvc'ye İngilizce yazmanız daha iyi olur. Ben de cevap bekliyorum hâlâ 22 gün oldu.

• @Samet-Ünlü evet Ankara'ya atmıştık. İngilizce yazalım o zaman, teşekkürler. Ama tuhaf olan, immigration navigator uzerinden bizi Ankara'ya mail atmaya yönlendiriyorlar, sonra da nvc ye yazın diye cevap veriyorlar. Neyse bir kez daha deneyelim şansımızı. Umarım kısa sürede dönüş yaparlar size de

• @baharikoo, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

@Samet-Ünlü evet Ankara'ya atmıştık. İngilizce yazalım o zaman, teşekkürler. Ama tuhaf olan, immigration navigator uzerinden bizi Ankara'ya mail atmaya yönlendiriyorlar, sonra da nvc ye yazın diye cevap veriyorlar. Neyse bir kez daha deneyelim şansımızı. Umarım kısa sürede dönüş yaparlar size de

O yüzden aynı maili hem ankaraya hem ankaranın hızlandırma mailine hem de nvc'ye attım. Teşekkürler hakkımızda hayırlısı.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• Merhaba, nvc'den cevap geldi bugün. Aşağıya ekliyorum:

To Whom it Concerns:

Thank you for your patience. We sent your request to the U.S. Embassy or Consulate in TURKEY.

However, they cannot expedite this case.

Please note: Only the U.S. Embassy or Consulate can approve or deny expedite requests.

This case is now documentarily complete. That means the National Visa Center has all the required documents. Your application is now waiting for an interview appointment.

The U.S. Embassy or Consulate provides the NVC with a list of available appointment dates and times. We schedule appointments on a first-in, first-out basis. After your appointment is scheduled, we will forward your case to the U.S. Embassy or Consulate General.

We cannot predict how long it will take to schedule your appointment, but we will notify the applicant, petitioner, and your attorney (if applicable) when an appointment is scheduled.

Maalesef kabul edilmedi.

• @Samet-Ünlü çok üzücü, inşallah biran önce mülakat tarihiniz gelir.

@Samet-Ünlü çok üzücü, inşallah biran önce mülakat tarihiniz gelir.

Umarım..

• @Samet-Ünlü bundan sonrası uzamaz insallah. Bize henüz bir cevap gelmedi

@Samet-Ünlü bundan sonrası uzamaz insallah. Bize henüz bir cevap gelmedi

Umarım sizinkini kabul ederler

• @Samet-Ünlü ben inanıyorum en kısa zamanda olumlu sonuçlanacak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |