Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• değerli dostlar selamlar; 38 bin case number ile nişanlım green kart talihlisi... bu case number ile green kart alabilme ihtmali nedir?

• @mkonca Hocam hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum sizi ama geçen sene 28bin küsürlerde bitti mülakatlar inşallah bu sene öyle olmaz.

• hocam mülakat tarihi ne zaman belli olur ikinci sorum ise belli olduktan hemen ertesi gün nikahlansak sorun olur mu?

• @mkonca Mülakkatlar Eylülde veya ekimde başlıyordu. @crazycells Nikahlanma konusunu tam bilmiyorum. Başkana sormak lazım

• peki mülakalata girebilip girebilmeme ihtimalini ne zaman bilebiliriz.

• @mkonca Şuan siz mülakat hakkını kazandınız 38bin küsür sıradasınız Konsolosluk her ay bi case number aralığında Mülakata çağırıyor şöyle söyliyeyim Eylül ayında 1000-3000 aralığındaki kişileri çağırıyor bu değişiklik gösterebiliyor. Tabi ds260 formunu doldurmanız lazım bunların oluşması için bunuda erkenden doldurursanız sizin için iyi olur

• Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden ben geçen yıl 27 381.sirada idim ama sıra gelmedi umarım bu yıl kazanırız ve34binler çok zor bir no umarım sıra gelir

• teşekkür ederim, @crazycells bize net olarak söyleyebilir.. merak ettiklerim;

1. ds260 formunu doldurduğunda nişanlımın evli olmamız gerek ki bende onunla mülakata gelebileyim. doğru mudur?
    2. bu soru ise 38 binin gelme ihtimali nedir? 38 bin geldi diyelim, bahsettiğiniz bültenlerde sıralamamızı gördükten hemen sonraki gün nikah yapsak olur mu?

üstat, bu sıra numarası ile hayal kurmaya gerek var mıdır, bu da son yorumun olsun...

• bu yıl ki dv2019 mayıs cut-off 26800 boyle giderse 40binleri görmeden tüm numaralar current olur diye düşünüyorum. bizimde DV2020EU00040XXX. 2020 yılıiinde benzer bir tablo olursa bu case nolar ihtimal dahilinde aslında.yine de çok da iyimser olmamak lazım 2018 gerçeği var sonucta önümüzde 29000i bile görmedi.Tebrik ediyor ve hayırlısını diliyorum.

• Moralinizi bozmak istemem ama sıranın gelmeme olasılığı epey bir yüksek. İnşallah sıra gelirde kazanan herkes kısa zamanda giriş yapar

• Arkadaşlar bana da çıkmış görünüyor ve case numaram 2799x sıra gelir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mkonca @paldon_caner

Sureci anlayabilmek icin su iki konuyu anlayana kadar okumalisiniz:

sayin @mkonca , daha sonra siz su ABD yolunda evlilik konusunu da okumalisiniz:

mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra evlenebilirsiniz, ama en ideali onumuzdeki birkac hafta icinde resmi nikahi yapmaniz ve sonrasinda geciktirmeden formlari gondermeniz olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ayrica forumda bu sekilde korsan basliklar acmamalisiniz, forum konularini okuyup forum duzenine asina olmanizi tavsiye ederim.

• üstat, ilginize çok teşekkür ederim, affedin bir daha olmaz.
    biz daha öğrenciyiz, türkiye şartlarında evlenmemiz 3 yıl takribi.. mülakat çıkmama ihtimali varsa bu bizim için iyi olmayacak. @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mkonca 2020 green kart çıktı. case number ve evlilik içinde söyledi:

üstat, ilginize çok teşekkür ederim, affedin bir daha olmaz.
    biz daha öğrenciyiz, türkiye şartlarında evlenmemiz 3 yıl takribi.. mülakat çıkmama ihtimali varsa bu bizim için iyi olmayacak. @crazycells

o durumda mustakbel esiniz hizli bir sekilde ds260 formunu doldurup bekar olarak gondersin. DV2020 sureci baslasin, Aralik-Ocak gibi bana yazin, durum degerlendirmesi yapalim. DV2020, onceki yillardan daha farkli bir yil olacak gibi gorunuyor.

• current olması ne anlama geliyor ?

• @fposul bütün numaralar mülakata alınmış demekmiş.

• @mkonca anlıyorum teşekkür ederim ben de 40 bin deyim stres yaptım xD

• 52 bin küsür sıralama en yüksek kaçki bilen varmı.

• Kardeş imzama bakarsan anlayabilirsin. Dilerim bu sene farklı olur ve gidebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |