DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Keşke pasaportlu başvuru kaldırılmasaydı, şans büyüktü ve yine bize çıkmamıştı 🙂

Bu sene bakalım forumdan aşina olduğumuz kaç kişiye çıkacak

bende aynısını düşünüyorum,pasaportlu sistemde 1 kere başvurma şansım oldu çıkmadı diyorum onda çıkmadıysa daha çıkmaz, çıksa da bu sansla 30xxx'li numaralar atar yine gidemem diye

• @serel Zillow zaten kaliteli bir site. Okul puanları, ulaşım bilgileri, dairenin geçmiş ilan fiyatları vs hep veriyor. Oldukça sık bakıyorum oraya. Ayrıca evet ben de hakimim, Lexington çevresi oldukça pahalı mesela çünkü okul puanları yüksek 😁

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE gene mi burasi 😃

Az kaldi az ✌😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yıldıray81 niche de aynı şekilde puan veriyor

• @ayvalik10 Yo evet veren var, apartments vermiyordu sanırım. Vermeyen de çok

• @SYTSNGR katılıyorum hatta seksenler dizisinde oynarken green card başvuru yapıyor ailesiyle oraya yerleşince eyaletleri gezerek tiyatro topluluğuyla oyunlar sergiliyor . Umarım haftaya sonuçlar açıklanınca bizlerinde umutları yeşerir

• ⭐⭐

Evi seçtim. Okulu belirledim. Arabayı kafada bitirdim. Tahmini gidilecek tarihe göre uçak biletlerine baktım. Daha ne olsun. Ben hazırım.

• @Yıldıray81 karavanda yaşayabilirsiniz herkes ev bakıyor Türklerin beton merakı bitmiyor...

• Son 7 güne girmek üzereyiz hayallere yelken açtık, rüzgarın esintisi bizleri randomly selected i görmeye taşısın selâm size forumdaşlarım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@minion_2 Amerika evler betondan çok azdır o yüzden laf sokmayı bırakırsanız seviniriz daha geleli 9 gün olmuş yenisiniz ortamı germeyin lütfen

• ⭐⭐

@minion_2 amerikada beton ev çok azdır. Çoğu evler ahşaptan yapılır.)

• ⭐⭐

@minion_2 Karavan çok masraflı hocam... En iyisi çadır 🏕

• Amerikada karavan kamp yerlerine "rv park" diyorlar. Benim hayallerimden biriydi karavan, üstelik bir kaç kez deneyimledigim için bu konuyu arastirmistim.
    Amerikada eğer rv park alanlarında karavan konumlandirirsaniz ev kirasina gore düşük bütçeli olur. Fakat karavan ücretleri pandemiden sonra bayağı artti ve şuan düzgün olanlar 40k dan başlıyor.
    Birde çocuklu aileler için zor olur, bekarlar için daha uygun.
    Öğrendiğim şeyleri elimden geldiğince paylaşmak istedim.

Şuan Seyehat halinde olmasam hemen doküman, resim, video vs. Birşeyler paylaşırdim fakat PC olmayınca zor oluyor.

Herkesin güzel bir haftasonu geçirmesini dilerim.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Darko Zaten bu gidişle karavanda yaşama kültürü dünya geneline yayılacaktır diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi pandemiden sonra konut ve kira krizleri ortaya çıktı. Tabii bizim ülkede mümkün değil gibi malum 1 milyona satılıyor karavanlar.

• Hafta sonu çalışmayanlara selam olsun , biz mesaimizin başındayız istanbul havalimanında yurt dısından gelen misafirleri karsılamak için görevliyim bugun , giden kontuarlarına bakıp iç çekiyorum , hepimiz için dua ediyorum şuanda 🙏

• Çekilişe son 1 hafta kaldı. vallahi selected olanlara tebrikler şimdiden her şey gönlümüzce olsun

• Ben kendi şansıma güvenmiyorum, ama kız arkadaşım şanslı, kesin ona çıkar 😃

• ⭐⭐

Fırtına öncesi sessizlik var galiba forumda 😃

Son 07 Antalyaaaaaaaa

• ⭐⭐⭐

İyi geceler 😊

Santa Monica Pier, California

440770525_759637532935616_1999209335874288617_n.jpg

Artist 📸 @jamesdroblee

• Merhaba, öncelikle dv2025 sonuçlarına az kaldı isteyen herkese boş şans. Bir sorum olacak eğer kazanan talihliler arasında yer alırsak ds260 formunu doldururken pasaport gerekli midir? ds260'ı doldururken aslında gerek yok gibi bir şey duydum izlediğim videolardan. Eğer doldurma aşamasında gerek yoksa sonrasında nasıl bir işlem yapmamız gerekiyor pasaport hakkında.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |