DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Gs1905 dağıtılabilir. Daha önce iki ayrı tarihte dağıtıldığı oldu ancak kesin bilemeyiz.

• @MomisCan çok çok teşekkür ederim. Umarım dediğiniz gibi olur. Güzel dilekleriniz sizin içinde hep olsun sevgiler dilerim 💐

• @hasnotben güzel haberlerinizi bekliyor olacağım. Çok güzel haberlerinizi 💐

• @kkaya teşekkür ederim...umarım bu yıpratıcı süreç bekleyen herkes için güzel sonuçlanır

• Merhaba, Bu sene Viyana harici başka bir ülkeden dosya taşıma için olumlu dönüş alan oldu mu diye merak ettim?

• Forumda goruyorum heyecanla sirasinin gelip gelmeyecegini bekleyen arkadaslar var. Sabırlı olsunlar ama burdaki hayatlarina devam etsinler. Gidememek bir son degil hic kimse icin. Gidebilmek ise bir kurtuluş degil. Bana 2021 yilinda cikti. Sira numaram 24 binlerdeydi. O sene 18 binlerde kapatti. Aylarca bekledim ama sonuc husrandi. Hayatima devam ettim. Burdaki hedeflerimden sasmadim. Basvurmaya da devam ettim ve bu sene yine cikti sans bu ama numaram 21 binlerde, cok fazla umudum yok beklentim de yok gidemedikten sonra cikmasinin da bir anlami olmuyor. Kendinizi fazla kaptirip hedeflerinizden sasmayin. Hayeller guzel ama birde hayat var onu kacirmayin. Herkes istedigine kavusur umarim.

• Selamlar herkese, bilgisi olanlara bir sorum olacak. Bu ay hem dağıtılan randevu sayısı hem de sadece 3 Temmuz için 1 güne randevu dağıtılması ikinci bir dağıtım olacağının habercisidir diyebilir miyiz? Daha önce aynı anda iki kez dağıtım olduğu da bildiğimize göre tahmin ve görüşlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler ve herkese bol şans...

• @Alican-Kurul-0 bir ihtimal.
    Örnekleri yaşanmış tabii, ama tekrarı olup olmayacağını kimse bilemez.
    Umarım ki olur 🙏🏼

• @Alican-Kurul-0 Maalesef ben pek umutlu değilim. Temmuz ayını bekledik geçen seneki gibi çok fazla dağıtım yapılabilir diye. Ancak bugün baktığımızda dosya numarası 5300 civarında. Maalesef konsolosluğun düşünce yapısı belli gibi. Ne kadar az kişiye versek o kadar iyi mantığındalar. Dolayısıyla bugüne kadar çok az kişiye mülakat veren bir konsolosluğun bundan sonra insanlar mağdur olmasın bir daha dağıtım yapalım ya da Ağustos ayında çok fazla dağıtım yapalım gibi bir düşünceye gireceklerini hiç sanmıyorum. Bence sizin numaranız yine bizlere göre iyi. En azından Ağustos ayında mülakat alabilirsiniz. Ancak ben artık bizim numaralarımız için Ankara özelinde şansımızın bittiğini düşünüyorum.

• @Mesut-melih-kurt Merhaba çok doğru yazmışsınız bizim ilk başvurumuzdu o kadar inandıkki çıkacağına ama olmadı çok üzüldük sanki bütün umutlarım tükendi gibi hissettim ama burda pes etmeyip çıkanları okudukça bir umut daha oluştu ama en önemlisi burdaki hayatı pas geçmemek varsa ikinci bir plan yapmak hayat akıyor sonuçta benim mesela köye göç etmek gibi bir hayalim daha var bakalım hangisi kazanıcak 🙂 herkese başarılar bu yolda

• @Ecehzr Birçoğumuz yaşadı bunu ben de dahil. İlk başvuruda çok inandık, mahalle mahalle sokak sokak dolaştık kiralık evlere baktık, okullara baktık vs. Çıkmayınca pes etmedik tabi ama üzüldük de çok. 🙂 Hayallerle yaşamak da güzel bazen napalım yapacak başka şey yok. Bir gün çıkacağına eminim, sabırla beklemeye devam..

• @Gs1905 tek güne mülakat verdiler geçmişte iki defa dağıttıkları oldu bilemeyiz umut işte ay çıkana kadar beklemeli ben her zaman iyimserim

• Bu sene maskattan olumsuz dönüş oldu mu ?

• @melikemim Ben bir kez olumsuz dönüş aldım diger maillerimi ise hiç yanitlamadilar, eğer yanlis bakmiyorsam Umman konsoloslugunun 2024 döneminde yalnızca 29 adet dağıtım yaptigini gördüm ve bu 29 adedin içerisinde 1 tane bile EU yok.

• @ptcuye35 Aynı şekilde 2 kere red maili aldım, diğerlerine dönüş olmadı.

• Herkese merhaba;
    Mail atmaya devam ediyorum. Şu zamana kadar ya hiç cevap almadık ya da olumsuz cevap aldık. Olumlu bir cevap alırsam eğer ( umduğumuz bu) forumda paylaşacağım. Son ana kadar çabalayacağım.
    Umarım herkes emeklerinin karşılığını alır.

• Arkadaşlar merhaba. DS260 formumuzda bir düzeltme yapmamız gerekiyor ve forumda da yazıldığı gibi mülakat tarihi aldıktan sonra açtırmak istedik. Artık dosyamız Ankara'ya geldiği için KCC bakmıyor, Ankara Konsolosluğu ile iletişime geçmelisiniz diye mail aldık KCC'den. Ancak Ankara konsolosluğu mail adresini bulamadım bununla ilgili bilgisi olan varsa veya bir sayfayı okumam gerekiyorsa linkini yollayabilir misiniz?

• Bu ileti silindi!

• @igzumi Ankara ABD elçiliği web sitesindeki immigrant visa navigator’u kullandınız mı iletişime geçmek için?

• Sevgili forum üyeleri, dv24 talihlisi olarak sonuçlar açıklandıktan sonra evlenmiş bulunmaktayım, daha önceki önergelerde ds260 a her iki türlü ekleme seçeneğinin yapılabileceğini okudum henüz eşimi add Applicant olarak eklemedim. Bir sonraki dağıtımda mülakat almayı umaraktan sizlerin tavsiyesine açığım; sizce şimdi ekleme(add applicant) yapmalımı yoksa zaten bu kadar beklemişken mülakat maili aldıktan sonra ekleyip kendi formumu açtırıp gerekli güncellemeleri öyle mi düzeltmeliyim? Şimdiden vereceğiniz yanıtlar için teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |