Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hdemircanusa hoş bulduk 🙂 keyifler yerindedir inşallah

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Guenron Güzel olmaz mı forumdan kişilerle orada bir barbekü yapsak ❤❤❤

Aynen bak @SUAT-GUNAY da dediği gibi mangal nereye gitti kral bi anda 😃

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@FreeMen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir kişiyi merak ediyorum. Geçen sene her gün bir eyalet fotoğrafı ve bilgi paylaşan birisi vardı, totemi buydu ve greencardı kazanmıştı. Mülakat alıp gidebildimi acaba gören var mı?

geçen seneki bendim kazanamadım, önceki sene @Final-Approach önceki sene @chandler kullanıcıları paylaştılar ve kazandılar ama pandemi yüzünden gelişme katettiklerini sanmıyorum

Chandler ne satış koymuştu ama foruma var ya unutamıyorum onu. Erkek Eyşan idi resmen 😂

• ⭐⭐

@abrakadabra hatırlamıyorum genelde HNBS olunca sayfanın takibinden çıkıp sonra sene dönüyorum bilgim yok açıkcası

• Arkadaşlar 40-50 k $'lar havada uçuyor kurun 20,00TL olduğu ülkemizde bu kadar parası olup green card la uğraşacak olduğunu sanmıyorum elbette bu rakamları söyleyenler en kötü ihtimaller ve maks üzerinden konuşuyor ama ben eşim ile geleceğim ve iş ayrımı yapmayan birisi olarak en geç 15-20 gün içinde iyi yada kötü bir iş bulacağıma inanıyorum biz 15-20k$ ile gelmeyi düşünüyoruz örnek vermek gerekir ise çok mu düşük kaldı diye kuşkuya düştüm yazılanlardan dolayı

• ⭐⭐

@ozz Sonra ikinci cümlede "Seçim, vize alacağınızı garanti etmez çünkü seçilen başvuran sayısı mevcut vize sayısından fazladır" diyor. Seçildim ama gidebilecek miyim korkusu sarıyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Ben hemen bakamayacağım ya 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@asariel hiçte düşük değil merak etmeyin tabi aşırı pahalı bir şehir seçmezseniz

• ⭐⭐

@asariel para konusunu çok aklınızda tutmayın sizin gibi çok örnek var, bırakın gc çok küçük paralarla turist vizesiyle gidip güzel işler başaran forum üyelerimiz mevcut. Siz önce 6 mayısta kazanın önünüzde zaten mülakata kadar uzunca bir süre olacak sonrasında ise deneyim edinmiş kişilerden fikir alışverişi yaparsınız. Sadece şimdilik rahat olup sonuçları bekleyin

• ⭐⭐

@asariel Yaşam standardı daha uygun olan bir eyalete gideceğinizi söylersiniz. Belirttiğiniz rakam hiç fena değil.

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben hemen bakamayacağım ya 😂

Senin kazanma ihtimalin yok bacım. 😂

• @Serap-2 sarcaksa o korku sarsın, razıyım 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG zaten kazandım ven 😂

• ⭐⭐⭐⭐

Neyse yola gidiyorum ben görüşürüz 5 gün sonra

• ⭐⭐

@Rhonster Tampa'nın anahtarını sana vereceklermiş, hiç söylemedim KCC mail atmış. 😁 Dün arkadaşla goygoylaşıyorum sana yaptığım gibi dedim gc çıkacak bak çekiliş var bana abla kesin sen dolandırıldın dedi 😂

• @Rhonster Yok eyalet seçimi kriterim başlangıç için Garson & hausekeeper maaşı ile bir daire kirası ödeniyormu 😃

• @gariban bnede o kafadaydım ama şimdi 40-50k$ ları görünce gözüm korktu açık söylemek gerekirse 2 kişi aylık 1 k yemek giderimiz olsa 3 ay 3K 2k ev kirası olsa 3 aylık 6 K yapar totalda 9K 5k'ya da iyi kötü bir araba alır işe güce bakarız kafasındaydım ama korktum vallahi 😃

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Neyse yola gidiyorum ben görüşürüz 5 gün sonra

Sensiz olmaz 6 mayıs saat 19:00 buradasın yoksa bende uğramam, birimiz hepimiz hepimiz birimiz için

• @Serap-2 Eyalet konusunu detaylı henüz araştırmadım ama bir otelde çalışan temizlikçi maaşı ile kira ödeniyormu, bulasıkçı maaşı kaç kira kaç para gibi kriterler ile araştırıyorum genelde.

• ⭐⭐

@ozz Sakın razı olma, kazanmayıp gidememek kazanıp da gidememekten iyidir.
    Eline geçen bir fırsat var çok seviniyorsun sonra ellerinden kayıp gidiyor, o kadar üzücü ki

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |