Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa Buffy the vampire slayer izlediğimden beri özeniyorum ben de aaaah ah..

• ⭐⭐

@hdemircanusa ahahahah, güzel söylemişim ama. bırak efkarı gel diye 🙂

• @sadikcagan Aile faktörü olunca durum tamamen değişiyor. Kendiniz için 15k + her aile bireyi için 5k gerekli diye düşünüyorum

• Merhabalar size bir sorum olacaktı DS260 formunda doldururken şuanki eşimizin bilgilerini yazmıyormuyuz baktığımda örneklere falan hep eski eş var eski eşimde olmadığına göre sadece çocuk bilgisi verip geçiyormuyuz

• ⭐⭐

ABD'ye iner inmez eşyalarını otele, eve artık nereye olursa bırakıp soluğu Walmart'ta alacak en az 100 kişi çıkar burada 🙂

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ABD'ye iner inmez eşyalarını otele, eve artık nereye olursa bırakıp soluğu Walmart'ta alacak en az 100 kişi çıkar burada 🙂

Kral alıcam nintendo switch yanına da zelda. Amerika'ya alışana kadar akşamları paso gaming

• ⭐⭐⭐

Haftaya buralara yolum düşecek. Var midir musait olan? Bir şeyler içer, eski gunleri anariz 😁

Ocean Drive 🌴 Miami Beach, Florida

FB_IMG_1683193493492.jpg

📸: [instagram.com/o.malikoff]

• @gariban Tabii bizler legal bir şekilde hak kazanabilirsek gitmek istiyoruz. Eyaletten eyalete her durum değişiklik gösteriyor. Tabii kişinin oluşturmuş olduğu plan da büyük etken. Kimseyi tanımadığı halde gidecek olan forumdaşlar kendi ayakları üzerinde durma çabası verecek (Forumumuzun güzel kalpli insanlar barındırdığını biliyorum, tabii ki bu kişiler ellerinden gelirse yardım etmek isteyeceklerdir, sizleri seviyoruz.) ama bir akrabası olanlar bu süreci daha farklı yaşayacaktır. Pahalı eyalet seçimleri büyük bir maddi farklılık yaşatacaktır ama bu yolda ''Ben elimden geleni yapacağım, kendime bir düzen kurmak için bu zorlu süreçleri atlacağım.'' düşüncesindeki kişilerin başarabileceğine inanıyorum.

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Haftaya buralara yolum düşecek. Var midir musait olan? Bir şeyler içer, eski gunleri anariz 😁

Ocean Drive 🌴 Miami Beach, Florida

FB_IMG_1683193493492.jpg

📸: [instagram.com/o.malikoff]

Aga beee. tommy vercetti'nin save aldığı hotelde 1 gece kalma hayali...

• @sadikcagan, @datanist 'in söylediği gibi bu konuya dikkat etmenizi öneririm.

• Nerede yaşamak istiyorsunuz?
    • Hangi aracı ya da hangi fiyat sıkalası içerisindeki araçlardan almayı düşünüyorsunuz?
    • YouTube'da bulunan aylık giderler videolarından çıkarabileceğiniz kadarıyla aylık giderleriniz ne kadar olacaktır?

Bunlar ve bunlar gibi soruları sorup kendi ailenize göre hesaplamanızı aslında yapıp 6 aylık olacak şekilde düşünebilirsiniz.

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Vallahi ya 😀😀 daha yeni görüyorum çok güldüm

• ⭐⭐

@Guenron Cevap yanlış bu ev başka dizide 😀

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Guenron Cevap yanlış bu ev başka dizide 😀

Shameless sanki. 🤔

• @hdemircanusa Yok benimki ilk etkilendiğim fotodan bağımsız 😃

• ⭐⭐

@MGE aga be 😵💫 O lanet evin önünde fotoğraf çektireceğim , 5$ mı 10$ mı neydi galiba siyahi bir abimiz evde kalıyor

• ⭐⭐

@kemallacin şöyle bir yorum getireyim buna; en büyük masraf kalemi barınma. tek kişi ve aile 1000 USD'den başlar ortalama 2500'e kadar çıkar. Tabi değişkenlik gösterir şartlara, taleplere göre. Barınma kalemi dışında ekstra bireyler çok bir şey eklemez masrafa, bir sigorta olayı dışında. yani demek istediğim şu, bir kişinin aylık gıda masrafı 300-400 ise aile olunca bu 600-700, bilemedin 800 olur. hatta mantıken tek kişinin çoğunlukla dışarıda yiyeceğini düşündüğünde kafa kafaya çıkar.
    yani işin özeti tek kişi ise 2000-2500/ay bandında, aile ise 4000-4500 bandında minimum şartlarda yaşarsın. işte bunu ay ile çarpmak lazım. 6 aylık bir kötü gün akçesi için yaklaşık 25-30 K sanırım olması gereken rakam ki bunu mümkünse 8-10 aya çıkarmak lazım.
    ama geçen yıldan beri söylediğimi tekrar edeyim; bu sadece planlama ve öngörü, hiçbir şekilde şart şu bu değil. yani kimse bu rakamın konsolosluk görüşmesi için zaruri rakamdır demesin çünkü böyle bir şart yok. orada dinamikler ve gerekçeler tamamen farklı.

• ⭐⭐

@Guenron ha pardon 😀😀😀

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MGE aga be 😵💫 O lanet evin önünde fotoğraf çektireceğim , 5$ mı 10$ mı neydi galiba siyahi bir abimiz evde kalıyor

bildiğim kadarıyla ücretsiz ama çekersen tip at diye önünde kutu var. 😃

• ⭐⭐

@kemallacin 🙂 🙂 iyiymiş bu. aynen böyle olacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

43

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |