Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @asariel zillowun uygulamasını indirin telefonunuza. Oradan gitmek istediğiniz yerin kiralarını görebilirsiniz. Göreceğiniz bir diğer şey ise, en az 1,5 kira depozito istenmesi. 1 kira bedeli de emlakçının istemesi (sahibinden de bulunabiliyor ya da emlakçı fee yi ev sahibi ödüyor) ama bunlar için dahi kredi notu ve/veya kefil istenebiliyor. Sze güvenecek iyi birisine denk gelemediniz, ev bulma işiniz çok ters gitti diyelim, depozito olarak 2-3 kira bedeli vermeyi, veya 6ay-1 yıl peşin ödemeyi düşünmek gerekebilir ne yazık ki. Dediğim gibi bu en iç karartıcı senaryo. Abdye taşınanların deneyimlerini okuyunuz.

• ⭐⭐

@kemallacin agaa be… beni bitirdin şimdi 😔

• @Yıldıray81 şaban gibi memleketteki çocukları da üstümüze aldık mı, 2035te başkanlığa adaylığı koyarız 😂

• @karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@asariel zillowun uygulamasını indirin telefonunuza. Oradan gitmek istediğiniz yerin kiralarını görebilirsiniz. Göreceğiniz bir diğer şey ise, en az 1,5 kira depozito istenmesi. 1 kira bedeli de emlakçının istemesi (sahibinden de bulunabiliyor ya da emlakçı fee yi ev sahibi ödüyor) ama bunlar için dahi kredi notu ve/veya kefil istenebiliyor. Sze güvenecek iyi birisine denk gelemediniz, ev bulma işiniz çok ters gitti diyelim, depozito olarak 2-3 kira bedeli vermeyi, veya 6ay-1 yıl peşin ödemeyi düşünmek gerekebilir ne yazık ki. Dediğim gibi bu en iç karartıcı senaryo. Abdye taşınanların deneyimlerini okuyunuz.

Craiglist'e de bakmanızı tavsiye ederim. Orada genelde ev sahipleri oluyor kiraya veren ve emlakçı depozitosu olmuyor. Ve kiralar bir tık daha uygun 🙂

• @karaçay Harbi heee 😂

• @Yıldıray81 gayet yeterli bir miktar. Yanımızda götüreceğimiz miktar kadar önemli olan şey gelir sağlama hızımız. İlk 1 ay içinde işe girme başarılırsa götürülen miktar otomatikman mortgage downpaymentına dönüşüyor 😂
    Oradaki Eş dost kuzen akraba bu noktada faydalı olabilir. Tokatlamazlarsa tabi

• @Yıldıray81 kısmet olur gidersem zillow millow ilgilenmiyecem. New jersey benim eski memleket, oradakiler ayarlar yer araba. Şu you tube videolarında en çok türk olan yer dedikleri yer. Clifton-paterson yöreleri.

• Mangal ekibimiz;

• @datanist gayet makul maaşlar açıkçası benim icin bunlar ben is konusunu hiç problem etmiyorum ıssız gezdiğim dönemde bile sahilde çay su satıp Noel baba palyaço kılığına girip foto çektirip para kazanmış insanım bi toprağa ayağımı basıp aksam yatacak yeri çözeyim işi bulurum 😂

• @karaçay Ben adresi New jersey vericem zaten, komşularım orada. büyük konuşmak istemiyorum ama gitmem oraya tabi o ayrı 😃

• @karaçay teşekkür ederim kıyaslamayı zillow üzerinden bakarak yapıyorum evlerde is icin ise indeed den bakıyorum

• @Yıldıray81 yani tam anlamıyla amerikayı yaşayabileceğin bir yer değil. Hatta buram buram anadolu. Heralde abddeki türklerin yazları türkiyeye gitme oranının en düşük olduğu eyalettir. Adamlar özlemiyor vatanı 😂 ama daha önce bulunduğumdan çok arkadaş-akraba var. Başlangıç için iyi. Bir de ilerleyen dönemde ithalat yapacağım, limanı var. İşler yolunda giderse tüm abd benim😂 galonu kaç lira benzinin 😂

• ⭐⭐

@kemallacin Alkoller benden 😍

• ⭐⭐

@kemallacin Alkoller benden 😍

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mangal ekibimiz;

Biz gelmeyelimmi

• @karaçay Şener Şen'in Banker Bilo'su geldi aklıma 😃

• @kemallacin Ekip fena 😂

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium 8. denemeniz olacak sanirim hic yil sektirmeden basvurmussunuz. Amerika bu çabayi görmeli artik 🙂

Evet her sene adet oldu.

Başvur
    Tüm sene hayal kur
    Has not been selected
    Üzül
    Başa dön.

• Herkese uzun bir aradan sonra kocaman bir merhaba
    O kadar çok konu birikmiş yoğun hayat temposundan son 3 haftadır bırakın birşeyler yazmayı girip okuyamamışım bile. Eyaletler ve ev konuları açılmışken birşeyler sorayım bende fikri olan aydınlatırsa sevinirim. Ben de olurda 2 gün sonra SELECTED yazısını görürsem houston düşünenlerdendim fakat Houston ile ilgili son giden arkadaşların yazdıklarından sonra aklım karıştı. Benim merak ettiğim Dallas şehri ile ilgili bilgisi olan var mı acaba? Başlangıç için gidilebilir mi ne iş yapılabilir başlangıç seviyesinde. Şimdiden herkese bol şans.Umarım benim gibi gerçekten isteyen herkese çıkar

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mangal ekibimiz;

Amaaaaan fenaaaa

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |