DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Easychamp
    Merhabalar,

imzanızdan görüldüğü üzere siz DV2025 kazanısınız. DV2025 süreci eylül 2024 tarihi ile başlayacak. Bu sebeble bu bülten dv2024 kazananları ilgilendiriyor.

Sorunuza gelirsek. ne diyebilirim bilmiyorum ki. DV2024, DV2023 sohbet odalarını ve aşama odalarındaki yazılanları okursanız durumun ne kadar parlak olduğu hakkında fikir sahibi olabilir siniz.

• Merhaba arkadaşlar bülten 27500 ama anlaradan daha 5000 nin üzerine kimse email almadı galiba? Neler oluyor ya durum gerçekten çok acayip!
    Konuyla ilgili endişemizi giderecek bilgi sahibi var mı?

• @furkansn konsolosluklar böyle bir davetiye göndermez. Fakat şöyle yapabilirsiniz şahsi fikrim: Aşkabat konsolosluğu dosyanızı taşıyacağız derlerse, vize başvurusu sırasında bu e-maili dosyanıza ekleyip vizeye o şekilde başvurabilirsiniz.
    Örneğin ben Viyana için Schengen başvurusu yaparken e-mail çıktılarını dosyama eklemiştim. Ankara’nın performansının iyi olmadığını ve Green card mülakatım için gideceğimi niyet mektubuma eklemiştim.

• @Esrâ-Nur Dediğinizi anladım da bizim vize başvurusu yapmamıza gerek yok çünkü vizesiz. Ama üstüne ülkeden birinden davetiye gerekiyor özeti bu.

• @furkansn aslında vizesiz olması çok önemli değil, çünkü vize alması, davetiye şartlarından daha kolay iyi araştırın derim

• Mailler bence bu akşam veya pazartesi gelebilir diye düşünüyorum sizce ?

• @melikemim Benim düşüncem Bu akşam veya Cuma günü gelir. Gelme durumuna göre de dosyamızı taşımak için aksiyon alacağım. Vize konusu bizde sorun ama bu aydan sonra her tuşa basmaktan başka çaremiz yok gibi görünüyor.

• @melikemim Ben de bu akşam gelebileceğini düşünüyorum. Umarım artık bu ay güzel bir dağıtım olur bizler de mail alırız.Artık beklemekten yorulduk gerçekten.

• Şöyle genel bir bilgi de vereyim, Randevu maili gelme tarihi ile randevu verilen tarih arasındaki gün sayısı ortalama 55 gün, Bu son dağıtımlarda 47 güne kadar düşmüş ama ortalaması 55 çıkıyor. Eğer bu ortalamalarda giderlerse Bugün veya 10 Mayıs tarihinde 3 Temmuz tarihine randevu vermesi lazım 🙂 Umalım ki Temmuz ayında 5 hafta dolu dolu randevu verilsin.

• @Cumutey Umudum geçen seneki gibi olması. Geçen sene temmuz ayında dediğiniz gibi dolu dolu çok fazla kişiye randevu vermişler. İnşallah bu sene de öyle olur.

• @mustafa_27 Evet, geçen sene de başlangıç sonrasında süreç çok kötü ilerlemiş ve neredeyse Temmuz ayına kadar durmuş. Temmuz ayı sanırım CN i nispeten düşük olan kişiler için son umut dolu ay olacak. Her ay aynı beklentiyi biraz daha yukarıya çıkarark o ayın iyi geçmesini bekliyoruz ama her defasında bizim bu beklentimiz boşa çıkıyor. Son bir umut.

• Bu ileti silindi!

• @Cumutey Bu ay her şeyin belli olacağı ay bence. Umuyorum ki bu ay beklentilerimiz boşa çıkmayacak. İnşalah mülakat dağıtımı yapıldıktan sonra keyifli şeyler yazabiliriz buraya 🙂

• @mustafa_27 Güzel haberlerinizi bekliyoruz, Temmuz ayı için umarım mülakat alırsınız 🙏🏻

• @Cumutey umarım hepimiz alırız.

• @yusufalak hocam 27500 temmuz ayı için değil mi? haziran içi EU 21000

• @mr-engineer-0

Temmuz 2024 ayında cutoff olacak mak. dosya numarası

• @melikemim merhaba verdiğiniz bilgi çok heyecanlandırdı açıkçası! İnşallah diyorum ancak!

• Arkadaslar ben nisan ayinda Amerikaya greencardla geldim. Saglik sigortasi yaptirmem gerekiyor ama govermenent medicate olsun istiyorum. Yani devletin saglik sigortasi. 311 i arayin demisti gorevliler aradim ama oradan kimseye ulasamadim. Bana devletin saglik sigortasini yaptirabilecegim bir sigorta numarasi ya da telefon numarasi verebilir misiniz. Ve bir aydir is ariyorum ne yazik ki bulamadim

• @yusufalak var mı hareket ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

45

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |