DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şimdiden pasaportu olmayanlar 10 yıllık pasaportlarını cebine koysunlar bence. Çünkü yeniden değerleme ile 3000₺nin üzerine çıkacak. Eşime ve çocuğuma Aralık ayında başvuracağım dursun kenarda. Bu sene olmazsa 3 seneye 5 seneye cikar inşallah 😄

• @Blacksocks sen paradan haber ver diyerek:) alırlarr.

• ⭐⭐

@ayvalik10 Guzel gunler cok yakinda!...

• @Ping-PONG farketmiyor sanırım. Teşekkür ediyorum. Birde randevudan önce şu günde ödenecek diye şartı var mı? Randevuma 2 hafta var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica ekim ayına kadar ancak toparlayacaklar biz geliyoruz diye hazırlıklara başladılar

aaa.jpg

• @ayvalik10 valla hocam bize çıkması hadi çıktı diyelim gitmeye amerika bir kaç kere daha resesyona girip çıkar 😞 😓

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam ben gidene kadar ne yaparsa yapsın ama biz gelince hazır olsunlar da geçmişe bakma hep ileriye bak aradığım videoyu bulamadım zamla ilgili bununla idare edersin

• @ayvalik10 DV2023 lüler çok şanslılar tabi ki vizeyi alanlar tam amerikanın para saçma zamanına denk gelecek bu sene çıksa biz anca sonlarına denk geliriz gibi ama artık çıksın lütfen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam olur mu yardımlar bitti artık korona yardımları tam tersi onlar sıkıntıları yaşıyorlar çok kısa süre de olsa amerika da kalıp tekrar Türkiye döndü kasımda tekrar gidiyor. @Orhan-Cabarov anlatsın durumu

• Yasaklı

@Blacksocks, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG farketmiyor sanırım. Teşekkür ediyorum. Birde randevudan önce şu günde ödenecek diye şartı var mı? Randevuma 2 hafta var

Yok. İstediğin zaman yatırabilirsin. Makbuza felanda gerek yok. Sistemden görüyorlar.

• DV 2024 başvurumu yaptim, PDF olarak sayfamı da kaydettim umarım başvuru sayfasını son gorüsüm olur...

• ⭐⭐

selamlar arkadaşlar, nasılsınız

• “Efendiler! Yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz.”

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam buldum videoyu hep ileriye bakacaksın

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam olur mu yardımlar bitti artık korona yardımları tam tersi onlar sıkıntıları yaşıyorlar çok kısa süre de olsa amerika da kalıp tekrar Türkiye döndü kasımda tekrar gidiyor. @Orhan-Cabarov anlatsın durumu

aaaa giderken görmüştüm ama geri dönüşünü duymamıştım çok üzüldüm ya
    @Orhan-Cabarov serüveninizi dinlemek isterim
    hatta istanbul da iseniz yüz yüze bile görüşmek isterim açıkcası

• Geçen sene toplanıp birlikte gidecek bir zümre vardı burada, takip edemedim ne oldu onlara. ((:

Bu arada burada var mı aynı şekilde bir grup?

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@academicus valla bu gidişle bi 10 yıl daha sürer bizim kazanmamız. Daha somut adımlar atmak zorundayız, en son forum grubu olarak tası tarağı toplayıp Meksika’dan giricez ABD’ye 😂😂😂

Geçen Suriyeli bir kardeşle konuştum, Meksika’ya gitme planları yapıyormuş, oradan ABD geçecekmiş, nedenini sorduğumda Suriye’ye gidemiyorum dedi, çok şaşırdım Suriye’ye nasıl gidemezsin dedim evde duvarları yumrukluyorum çalışmıyorum komşular şikayet etsin de geri yollasınlar Suriye’ye diye dedi.. ama kimse şikayet etmiyor dedi, şaka gibi.. Suriye’ye nasıl gidebilirim falan diye sordu.. yanımda ki arkadaşta çok basit anlatayım falan dedi, kafam güzel oldu birden kendimi çok değişik hissettim.. :))

• ⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@academicus valla bu gidişle bi 10 yıl daha sürer bizim kazanmamız. Daha somut adımlar atmak zorundayız, en son forum grubu olarak tası tarağı toplayıp Meksika’dan giricez ABD’ye 😂😂😂

Geçen Suriyeli bir kardeşle konuştum, Meksika’ya gitme planları yapıyormuş, oradan ABD geçecekmiş, nedenini sorduğumda Suriye’ye gidemiyorum dedi, çok şaşırdım Suriye’ye nasıl gidemezsin dedim evde duvarları yumrukluyorum çalışmıyorum komşular şikayet etsin de geri yollasınlar Suriye’ye diye dedi.. ama kimse şikayet etmiyor dedi, şaka gibi.. Suriye’ye nasıl gidebilirim falan diye sordu.. yanımda ki arkadaşta çok basit anlatayım falan dedi, kafam güzel oldu birden kendimi çok değişik hissettim.. :))

hiç tuhafına gitmesin malum kişi istemiyor çünkü gitmelerini.. bizim burada da manav var suriyeli bi kere oda aynısını dedi bizi yollamıyorlar malum şahsı da hiç sevmiyorlar , hep bizim paramızı yiyor diyor,, örnek veriyorum kişi başı avrupadan 500dolar geliyor diyelim bunlara sadece 200ü ödeniyormuş,, yani bizim burdaki suriyelilerde bıkmış bu durumdan, ilk duydugumda bende ' hadi be ordan demiştim ama , öyle galiba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

43.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

438.0k

| | | |