DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydınlar 🤘🏽 ⭐

• @Ahmet-Tiryaki, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Youtube da lafura sharlen diye bir kadin var tam green card profesoru olmus..kendi 2 defa kazanmis. Erkekk karfesine basvuru yapmis kazanmis. Annesine basvurmus kazanmiss.erkek kardesinin 1 yil onceki remini kullanip kazanmis. Resmin tarihini degistirmis🤣🤣🤣

Bahsettiğiniz kişiyi bulamadım paylaşabilir misiniz

• ⭐⭐

@A-Samoglu inanmayın böyle şeylere 😃 başvuru formu daha başka nasıl doldurulabilir. yalan bilgi ile mi dolduracak yalan bilgi ile %100 elenme garantili 😃 kelimenin sonunda sürekli mış, miş, muş, müş, geçmiş zaman eki kullanıyor.

• ⭐⭐⭐

@Ahmet-Tiryaki Resmin tarihini değiştirmese de olurmuş zaten, hepsi hurafeden başka bir şey değil, şans işi kimisine ilk seferinde çıkar kimisinde 15. seferinde bile çıkmaz

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@A-Samoglu inanmayın böyle şeylere 😃 başvuru formu daha başka nasıl doldurulabilir. yalan bilgi ile mi dolduracak yalan bilgi ile %100 elenme garantili 😃 kelimenin sonunda sürekli mış, miş, muş, müş, geçmiş zaman eki kullanıyor.

Click bait diye tabir edilen bazı video başlıkları atılıyor youtube da sanki sitede bug varmış gibi ilk seferde gc kazanmış kişi çıkıp video koyuyor. İllaki birilerine tek seferde çıkacaktır şans bu neticede. Bunlarda buradan para kazanma derdinler. Denk geliyor anasayfa da böyle kanallar o yüzden merak ettim.

• ⭐⭐⭐

@HitMachine ilk başvurular da hep nama cıkıcak hissi olur 5.başvurum hala aynı his vardı ama bu yıl artık yalan oldu cok belli 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şimdi magnum canlı çekiliş yayını 1 kişiye 2021 model maserati araç vereceklerdi. Toplam katılımcı sayısı 15 milyon 864 kişi artık green kart için kaçı görürüz bilemiyorum.

• Cevap: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar başvuruyu yaptik hayirlisiyla burdanda bilgiler edinebiliriz gibi geliyor bana

• Hadi hayırlısı nasıl olacak bakalim çok bilgiye ihtiyacim var...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerrr her türlü bilgiye ulaşman için sana her zaman yardımcı oluruz sakın ama sakın gözünde büyütme bu olayı bilmediğin için sana karışık geliyor yoksa her şey sırayla gidiyor.

• @ayvalik10 sagolasın, bilmediğin herşey korkutucu geliyor 👍

• @A-Samoglu NAFULA SHARLEEN yaz cikiyor

• Selamlar herkese, nasılsınız? Biz başvuruyu yaptıktan sonra sohbet ederken bir arkadaşımın da yaptığını öğrendim. Ama Arkadaş kocasının doğum tarihini hem kocası adına başvururken hem de kendi başvurusunda eş bilgisi kısmında ilgili ayın 9u yerine 8i yazmış. Kazandı varsayımı üzerinden sıkıntı yaratır mı bu ona? Bilgisi olan var mı? Kocasına çıksa veya kendisine çıksa ne olur size?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kendinifavlayan bu kadar ufak hataları göz ardı ediyorlar. Asıl hatayı ds260 yapmasınlar.

• Bilgi için sağ ol. Eğer bir sıkıntı yaratacaksa mükerrer başvuruyu yapmayı düşünüyorlar çünkü. Kazanıp da gidemeyeceğimiz kesin ise boşuna ümit beslemeyelim diyorlar 🙂

doğum tarihini değiştiririz gerekirse dedim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kendinifavlayan sakın asla mükerrer başvuru yapmasınlar zaten şu anda sen belge göndermeyeceğin için bu bilgileri doğru sayıyorlar. Mülakat zamanı ds 260 doğru doldurmana rağmen sorarlarsa anlatırsınız hayati bir hata olmadığı için ok deyip ret vermiyorlar. Zaten açıklanmadan 3-4 gün öncesinden boş ds260 burada paylaşcam herkes rahat rahat sakin sakin doldurur hazır bekletir.

• Mesaj attım kendisine "Rahat ol, böyle bir hata telafi edilmeyecek bir şey değilmiş." diye. Teşekkürler tekrar. Ben ds 260'ı siteden buldum başvuru paketi diye inceledim. Cevaplarını bile bir yere not edeceğim olur da şanslı çıkarsak hemen doldurmak için 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kendinifavlayan oradaki paket sizin doldurmanız için açıklama videosu ben boş olduğu için sen oradan seyrederek bu forma yazabilirsin sonra kopya yapıştır yaparsın

• @ayvalik10 İnşallah çıkar da hocam yaparız 🙂

• Selamlar herkese 🙂 Üniversite okurken green card çıkıp gidenlerin okul durumunu merak ediyorum. Bırakan, donduran ya da devam eden varsa ve yazabilirse çok sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |