Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@tahakopuk hayırlı olsun mayıs ayında da ds260 doldurmak nasip etsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turkishcowboy zaten değişmez ise 6 mayıstan önce 3-4 mayısta ben hatalar yapılmasın diye boş ds260 formu yayınlıcam ozaman sakin sakin doldurursunuz ondan sonra da yok açtırıcam yok ne zaman açılır eyvah geç kaldım gibi stresi yaşamazsınız 2-3 gün boyunca sakin sakin doldurursunuz kaldı ki daha mayıs ayına çok var @debbieLA77 biz eşeği sağlam kazığa bağlarız ondan sana bu hataları yaptırmayız.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@waterman sormasi ayip sektor ne hocam

• @hsnnzknn
    dostum sorunu çözdüm ( dosya ismini buyuk harflerle yazdım isim soyisim ) türkçe karakter kullanmadan!

formuda buyuk harflerle doldurmustum bununla ilişkisi vardır diye tahmin ediyorum anlam veremedim lakin sonuç olarak başvuruyu gerçekleştirdim. saolun yinede

• Bu sene kazanma şansimiz yüzde 0.5 olursa şaşırmayın türkiyeden en az 500k başvuru çıkacak gibi.

• @ayvalik10 biometrik olmaz diyorsun ama 5x5 biometrik ile basvurup kazanan ve abd de olan abi var tanidigim.hatta dun sordum ona biometrikmi vesikalimli dediki ben 5x5 biometrik ile bavurdum vesikaligi kabul etmemisti.araci kurunlarin hepside 5x5 biometrik fotoyu email olarak gonder diyor.amerika butun online vize basvurularinda 5x5 biometrik istiyor.gc cikarsada 5x5 biomrtrik getir diyor.simdi vesikalik ne alaka amerikanin vesikalikla isi olmazken.bende biometrikle basvurdum 600x600 yaptim. Sistem dediki kirpmaya gerek yok fotografin hazirdir.vesikalik ne alaka

• ⭐⭐

@Ahmet-Tiryaki efenim @ayvalik10 yazdığı şeyi yanlış anlamışsınız tekrar okumanızı tavsiye ederim. Resim çektirdiğiniz yerden fotoğrafın ham halini kırpılmamış üstünde oynanmamış halini mail olarak alın demek istemiş. sonrasında site üzerinden kendiniz kırpma işlemini yapabilirsiniz.

• @diablo_ercan kendim kirpinca ne oluyorki.yani 600x600 yapinca.youtubeda bir kadin var 2 sene ust uste kazanmis kendisi kirpiyor ...

• Valla benim dusuncem su yanlis yazsan sistrm uyariyor yani yazim hatasi yapamazsin.kat 5 yazdim k 5 yazdim olurmu olmazmi.hepsi hikaye amerika ne bilsin kat 5 ne k 5 ne. Foto desen sistem ok dedimi tamamdir.cunku sorun olsa zaten uyariyor 20:1 hatasi veriyor. Demek iztedigim su cikacaksa cikiyor zaten.

• Youtube da lafura sharlen diye bir kadin var tam green card profesoru olmus..kendi 2 defa kazanmis. Erkekk karfesine basvuru yapmis kazanmis. Annesine basvurmus kazanmiss.erkek kardesinin 1 yil onceki remini kullanip kazanmis. Resmin tarihini degistirmis🤣🤣🤣

• Arkadaşlar bir liste vardı istatistik tutulduğu, kim kaçıncı defasında almış diye google doc gibi birşeydi. Nasıl bulabilirim onu? Bu forumdaydı sanırım ama bulamadım.

• Herkese merhaba 🙋🏻♂

İlk kez bu sene eşimle birlikte başvurduk, başvurduktan sonra forumdan haberim oldu. Güzel bir topluluk oluşmuş, çok mutlu oldum.

Hayatımızdaki bazı beklemtilerden dolayı hep erteledik... Keşke ertelemeseydik, şimdi 38 yaşındayız, birde 4 yaşında oğlumuz var🤭

Bakalım hayat bize ne gösterecek, herkese bol şans🍀🤞

• selamlar sürekli olarak fotoğraf yükleme aşamasında hata alıyorum sbebi nedir ?

• Arkadaşlar ds formunu önceden doldurup bekletmeli miyiz? Buna nerden ulaşabilirim. Değer mi yoksa çıkarsa o zaman mı doldururuz. Zamanla yarışıyoruz o yüzden sordum

• ⭐⭐⭐⭐

@JesusLord yok hocam sistem hatası var bende de aynı. Bugün denemesin kimse yarın yeniden denersiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rumuz111 mesaj atıldı sizlere

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın 3-4 mayısta ben boş ds260 paylaşcam ozaman hazırlarsın şimdiden yapmanın bir anlamı yok

• @Ersin-Battal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu sene kazanma şansimiz yüzde 0.5 olursa şaşırmayın türkiyeden en az 500k başvuru çıkacak gibi.

Herkes öyle diyor. Ama bu çekilişe 3 5 senedir katılanlar biliyor ki zaten çıkmıyor kafamız rahat 😃

• Cevabını bulamadığım bir sorum olacak, vize başvurusu için gereken aşı listesindeki aşıları önceden vurduran oluyor mu? Ben bu aşıları kan tahlili yaptırıp önceden olmam yararıma olur mu? E nabızdan da baktım çocukken olduğum aşılar var ama yaştan dolayı heralde pek aşı bilgim çıkmıyor😂

Benzer Başlıklar

• 906
  • 22394
  • 13335
  • 7674
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |