DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sayal Mayıs ayı güzeldir. İnşallah ablacım.

• merhaba bir dv2024 talihlisi olarak case number 15 bin küsürdeyim
    ama hala daha bir mülakat mailine sahip olmadım bu durumla alakalı bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim güncel kaçıncı sıraya kadar mail gönderildi acaba teşekkürler

• Yeni ay yeni heyecanlar ...

• @ozanc11 hocam sen yurtdışından randevu almaya bak o kadar durum kötü ki 7-8 k olanlar bile korku içinde gelir mi gelmez mi diye...

• yurtdısından randevu almak için nasıl bir yol izlemeliyim bilginiz varsa çok sevinirim hocam

• @ozanc11 2024 GC Aşamaları sayfasında 607. sayfayı okuyun. Hem vize isteyen hem de vizesiz ülkelere nasıl başvuru yapabileceğinize dair örnekler var.

• ⭐⭐

• Oldukça heyecanlıyım arkadaşlar hepimiz için hayırlısı olsun o sene bu sene hissediyorum 🙂

• arkadaşlar tahminen hangi numaraya kadar dağıtım yapılır fikriniz var mı?

• Selamlar, uzun zamandır takip ediyordum forumu ve konuları kayıt olmak bu akşamaymış. Yarın ki heyecana dayanamadım daha fazla ve ortak olayım dedim. Umarım arzu eden herkese çıkar.

• ⭐⭐⭐⭐

Bir başlık açmışım, 1500 sayfa olmuş. Forumun rekorlarından biri galiba. Bu senenin başlığı 2025 arkadaşlar. Burası geçen senenin odası.

• Ankara'nın yavaşlığı formu doldurdu. Umarım 2025 kazananları bizim gibi ümitsizlik yaşamadan dileklerine kavuşurlar. Geçen sene bugün mutluluktan havaya uçarken bu sene maalesef yas yerini aldı...

• @paslanmazmühendis hocam sizce bizim 7000 lerin umudu bitti mi? herkesin morali düşük çünkü ankara kötü ilerliyor diye

• Bu iş şans olmaktanda çıktı sanırım Mexico sınır kapısına gidenler 1000 kat daha şanslı

• Arkadaşlar DS-260 formunu green card'ı kazanan kişi olarak doldururken aile kısmına eşim ve çocuğumu eklemek yeterli olur mu yoksa onlar için de ayrı bir form doldurmam gerekiyor mu ? Teşekkürler.

• Arkadaslar Anakara cok yavas 22.04.2024 haziran mulakat emaileri gonderildi sadece 24 AS ve 21 EU yani nisan ayyinda sadece 21 kisi mulakata girecek. cok daha mayis'tan haber yok/

• @Trio onlar icinde altta ayri ayri doldurmaniz gerekiyor, hemen altinda zaten ayni onlarin ek basliklari var

• @paslanmazmühendis, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ankara'nın yavaşlığı formu doldurdu. Umarım 2025 kazananları bizim gibi ümitsizlik yaşamadan dileklerine kavuşurlar. Geçen sene bugün mutluluktan havaya uçarken bu sene maalesef yas yerini aldı...

bence size Ağustos bülteninde gelir gibi,7k iyi bir numara en kotu dönemde bile 10k altı verilmemis

• @Cycraft yani yazi gecirecez oyle mi? 😢

• @Yaman-0, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cycraft yani yazi gecirecez oyle mi? 😢

bence temmuz filan gelir Mayıs Haziran sonrası bir hızlanma görülüyor ama 10k altını mağdur etmediler hic

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |