Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @melikemim maalesef yok

• @misha90 tekrar baksan belki gelmiştir

• @misha90 sen bi daha kontrol etsen😂😂😂

• ⭐⭐

• @misha90 şuna tekrar bi bak eli kulağında spam maillerde olmasın

• @yusufalak Abi senin mülakatına da az kalmış olmalı, nereye gitmeyi düşünüyorsunuz plan belli mi?

• @Darko
    Mülakat alamadık ki daha düşünelim 😞

I dont know

• @yusufalak abi öyle deme numaran küçük hayırlısıyla alırsın. Eli kulağında olmalı...
    Ben olsam indeed'den iş bakmaya başlardım.

• @yusufalak inşallah kisa sürede alirsin abi cn gayet iyi sende alamiyorsan 😞

• @yusufalak @Darko @gtx295 @lawyergirl kıymetli arkadaşlar hayatta en güzel çekilişte kazanmak o an nasıl bir sabır taşına denk geldiğinizi anlamazsınız zaman ağır ağır geçer kafanda kuşkular sinir sistemini zorlar her ay mülakat sayısına göre gelecek ayı hesaplarsın hiç bir zaman o hesap tutmaz tam 2 aydır sınırdayım her ay yıkım yaşa mail gelmesin bu ay çok umutluydum şu ana kadar geçen süre umutsuz keşke insan duygularından uzaklaşsa bu süreçte sağlığını kurtarır hep dedimki mülakat maili gelsin isterse red etsinler beni sıkmaz ama sıra gelmedi gidemedim mezara kadar bu travma benle az kaldı 2025 siz 3 nüze çok çıksın istiyorum ama bu süreçte sağlıklı kalmak bence çıkmasından daha önemli beni anlarsın sen @yusufalak olumlu sonuçlanırsa forumda yazacağım çok tecrübe olacak

• @salih-atilla çok da karamsar olmayın cn leriniz düşük geleceğini düşünüyorum size umarım bir an önce gelirde stresten kurtulursunuz. İnşallah gidersiniz de bizde zevkle tecrübelerinizi okuruz.

• @olcay54 teşekkürler sizler gibi kardeşler bizlere güç veriyor inşallah sizinde hayalleriniz gerçekleşir

• @salih-atilla inşallah bakalım nasip ama ben gidenlerin tecrübelerini okurken bile gitmiş kadar mutlu oluyorum artık çok da umursamıyorum murphy kanununa bağladım hayatı 🙂

• ⭐⭐

@salih-atilla Haklısınız mülakat maili beklemek çok yıpratıcı bi süreç… Ama size er ya da geç gelicek bu mail inşallah 🙏

• @lawyergirl çok teşekkürler sizlerin yüksek enerjiniz bizlere moral veriyor inşallah hayallerin gerçekleşir sizlerinde hayallerini forumda okuruz

• ⭐⭐

@salih-atilla Teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için 🌸🙏

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yusufalak @Darko @gtx295 @lawyergirl kıymetli arkadaşlar hayatta en güzel çekilişte kazanmak o an nasıl bir sabır taşına denk geldiğinizi anlamazsınız zaman ağır ağır geçer kafanda kuşkular sinir sistemini zorlar her ay mülakat sayısına göre gelecek ayı hesaplarsın hiç bir zaman o hesap tutmaz tam 2 aydır sınırdayım her ay yıkım yaşa mail gelmesin bu ay çok umutluydum şu ana kadar geçen süre umutsuz keşke insan duygularından uzaklaşsa bu süreçte sağlığını kurtarır hep dedimki mülakat maili gelsin isterse red etsinler beni sıkmaz ama sıra gelmedi gidemedim mezara kadar bu travma benle az kaldı 2025 siz 3 nüze çok çıksın istiyorum ama bu süreçte sağlıklı kalmak bence çıkmasından daha önemli beni anlarsın sen @yusufalak olumlu sonuçlanırsa forumda yazacağım çok tecrübe olacak

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 🙂

• @salih-atilla
    Abi çok iyi anlıyorum seni. Seneye kazananlara ilk tavsiyem, sürece başlarken yanlanrına bi kova dolusu sankinleştirici de almaları olacak 🙂
    Şimdi bazıları diyebilirler, ya ne gibi bir iş zorluğu var, yoran ne diyebilirler.
    Yoran bir iş yoğunluğu yok. Kazandıktan sonra yapacağınız tek şey DS260 doldur gönder. Asıl sorun buradan sonra başlıyor. Umutla sabırla beklemek. Ama umut insanı bir noktadan sonra tüketmeye başlıyor. Ha oldu ha olacak diye diye 10 ayın üzerinde bir süre geçti. Mesela bu ay dağıtımlar daha gelmedi. Gelecek mi bilmiyoruz? Her ayın ilk 15 günü bu soruyu sorarak geçiriyorsunuz.

Ülkece ekonomimizin kötü olduğu bir dönemde olduğumuz için hayatınıza bir noktada kaldığı yerden devam etmekde zorlanıyorsunuz çünkü, bir yandan birikim yapmanız lazım hesabınızda o parayı görmek istiyorlar. Bir yandan her geçen gün artan hayat pahalılığından sağ çıkıp birikiminize katkıda bulunmak istiyorsunuz.

Yapmak istediğiniz bir çok işi ertelemek zorunda kalabiliyorsunuz. Tabi bu herkes için geçerli değildir. Ama özellikle para ilgili bir işiniz varsa örneğin, evinize yeni birşey alacaksınızdır, yada tadilat yapacaksınızdır ne bilim belki arabanızı değiştirmek istiyorsunuzdur. Fakat Ekonomik durumunuz orta-alt kısımda iseniz bu planlarınızı en az 1 yıl ötelemek durumunuzda kalıyorsunuz. Çünkü "elinizdeki parayı mülakatta birikim olarak göstereceksinizdir harcayamazsınız, harcasanız da yerine koyamazsınız" bu sebeble hayatınızı GC kazandığınızı öğrendiğiniz günden sonuçlana kadar yani red/onay fark etmez dondurucuya kaldırıyorsunuz resmen.

Süreç şuana kadar benim için böyle gidiyor. Resmen yapacağım ne varsa dondurmak zorunda kaldım.

Birde tüm bunlara Ankara'nın DV vize süreçlerindeki yavaşlığı eklerseniz süreç yıpratıcı oluyor. Örnek olarak 5K lardaki CN'ler geçen sene mart ayında mülakata gitmişti. Şuan ise haziran'a mülakat alır mıyız diye bekliyoruz. Son 3 senedir böyle hız grafiği aşağıya doğru gidiyor. Seneye böyle olur mu bilmiyoruz. Ama olursa seneye çok insan kazandığına sevinemeyecek hale gelicek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

149

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |