DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kaldı 8 gün. Şimdi bayram, sonraki iki işgünü de yoğun geçer ama cumartesi akşam 7ye kadar nasıl bekleyeceğiz🥸

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @ayvalik10 kiskirtici ifadelerden kacinmak zorundasiniz. Ayrica foruma yeni gelen kisilere de kucumseyici tavirla cevap vermemelisiniz.

Iletileriniz yeniden sikayet edilmeye baslandi, eger daha fazla iletiniz bugunlerde sikayet edilirse bu yogun donemde moderasyon tarafindaki is yukunu azaltmak icin sizi -daha fazla uyarmadan- dinlendirecegim, bilginize.

• Yasaklı

• Yasaklı

President is right

• öncelikle merhabalar Jacksonville green cardı aldıktan sonra başlamak için iyi bir şehir mi ve ilk ay için ortalama 7-8 bin dolar yeterli olur mu acaba?

• Arkadaslar 7 mayis aksam 7 de abimin kinasi var ve 8 mayista dügunu var umarim cikarda cifte dugun olur :))

• Yasaklı

@sidarkuhak florida tarafında araba almak gerekiyomuş videoları izledik yoksa hareket etmek zormuş iş bulma vs

• Tum forum ailesini dugune bekliyorum 🙂

• ⭐⭐

@sidarkuhak, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

öncelikle merhabalar Jacksonville green cardı aldıktan sonra başlamak için iyi bir şehir mi ve ilk ay için ortalama 7-8 bin dolar yeterli olur mu acaba?

Bu sayfada genelde başvuru yapanlar bulunmakta ve bu çoğunluğun büyük kısmının pek fikri yoktur zannederim ama size öneride bulunabilirim. Önemli olan sizin niteliklerinizin nelerdir, mesleğiniz varsa gideceğiniz yerlerde iş olanakları olsun sizin yaşam standardı oluşturmanız için sevdiğiniz iklim şartlarının bile etkisi var. Önemli olan başlangıç değil size uygun olan yer neresi. Biri video çekmişti denk geldi. Dediğine göre California ya gitmiş ama kazandığı para 2 yıl kadar kendine anca yetmiş sonra birinin tavsiyesi ile başka bir eyalete giderek yeniden başlamış ve aynı iş ile kazancının çok daha iyi olduğunu söylüyordu.

Not: Yerleşim tavsiyesi değildir 😃

• Zamanı durdurdular 😵💫🗽

You have been ramdomly selected 🇺🇸🫣

• @Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Tum forum ailesini dugune bekliyorum 🙂

Sizin düğüne gelebilir miyim bilmiyorum ama müzik açıp oynarım çekilişi kazanırsam 😂 Hayırlı olsun bu arada Allah mesut etsin.

• Profil fotoğrafını değiştirip bana destek olan , başsağlığı dileyip yanımda olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim dostlar. Rabbim size ve çocuklarınıza uzun ömürler versin.

• İzleyeniniz vardır belki ben Supernatural fanıyım 😁 15 sezon dile kolay... Bilmeyenler için özetle doğa üstü canavarları avlayan 2 kardeşin hayatı kurtadamlar, vampirler, melekler, şeytanlar falan, böyle söyleyince pek çekici olmadı tabi 😄 Bu Winchester kardeşler her bölüm başka bir eyalate, bazen hiç duyulmamış şehirlere giderler avlanmaya. Bütün o yollar, kasabalar, evler, barlar...Dizinin beni en çok çeken kısmıydı bütün o yolculuklar. Fantastik dizi sevenlere tavsiye 😉

• @OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Profil fotoğrafını değiştirip bana destek olan , başsağlığı dileyip yanımda olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim dostlar. Rabbim size ve çocuklarınıza uzun ömürler versin.

😔 Allah kalanlara sabırlar versin…

• Yasaklı

@denizergün aynen lost vardı bi ara oda iyiydi

• ⭐⭐⭐

@Sadiq-Ibrahimli, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar..Ben dv-2021 talihlisiydim...Case number 10786...Ama mulakatlar olmadi ve kazandigimiz greencard gecerliligini yitirdi....Simdi Dv 2023 yeniden kayit oldum...Yeniden cikma olasiligim onceden talihli oldugum icin yuksek olabilirmi?

Yok, olmaz.

• ⭐⭐

@denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İzleyeniniz vardır belki ben Supernatural fanıyım 😁 15 sezon dile kolay... Bilmeyenler için özetle doğa üstü canavarları avlayan 2 kardeşin hayatı kurtadamlar, vampirler, melekler, şeytanlar falan, böyle söyleyince pek çekici olmadı tabi 😄 Bu Winchester kardeşler her bölüm başka bir eyalate, bazen hiç duyulmamış şehirlere giderler avlanmaya. Bütün o yollar, kasabalar, evler, barlar...Dizinin beni en çok çeken kısmıydı bütün o yolculuklar. Fantastik dizi sevenlere tavsiye 😉

Saving people, hunting things. Family business.
    Bu dizi uğruna 67 model impala peşinde az koşmadım 😃

• Günlerden ANTALYA, Antalya'dan selamlar 🙂
    Bu yılın önemi farklı, bu yıl olmalı...

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günlerden ANTALYA, Antalya'dan selamlar 🙂
    Bu yılın önemi farklı, bu yıl olmalı...

Ne kola ne fanta, sadece yedigün kaldı 😂🤠😂😂🤠

• @OrlandoGücü Hahahaha çok soğuktu 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

191

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |