DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Burdayım burdayım vazgeçmedim 😁 Sadece çok inişli çıkışlı günler yaşıyoruz. Çok fazla yazamıyorum. Merak ettiniz değil mi 😁

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Siber Guvenlik uzerine Dunya’ nin en buyuk markasi Fortigate tir. 1-2 sene Fortigate tecrubesi olanlar kendisine Siber Guvenlik Uzmani der sektorde. Ben 4 sene deneyimim ve Professional sertifikasina sahip olmama ragmen (expire oldu) kendime hic bir zaman Siber Guvenlik Uzmani deme haddini bulamadim kendimde.

Boyle bir karakterim oldugu icin futursuzca her b.kolog olanlara dayanamiyorum. Sektorde 20+ tecrubesi olan samimi abilerim hep kendini satmayi ogrenemedigin, mutavazi oldugun surece senden bir halt olmaz derler.

Nedense kendime yakistiramiyorum. Yetersiz oldugumu hak etmedigimi dusunuyorum. Futursuzca hak ettigini dusunenleride yargiliyor bilinc altim.

Bu benimle ilgili bir problemde olabilir. Ama mutluyum boyle 😂

Ya gülün geçin diye yazdım. Çok şaapma. 😁

Yok seninle alakali degildi zaten aciklama 😂

Su ATS yi oynamak icin cok kalifiye bir pc ye gerek var mi? Sirket pc sinde oynayabilir miyim 😂

Ozellik olarak requirements in cok ustunde ama embedded ekran karti var. Oyun minimum GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) duzeyinde ekran karti istiyor.

Daha once denedin mi hic embedded de acilir mi oyun 🙃

Güçlü/stabil bir internet erişimin var ise geForce now kullanarak istediğin cihazdan istediğin oyunu gereksinimlere bakmadan oynayabilirsin.

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Burdayım burdayım vazgeçmedim 😁 Sadece çok inişli çıkışlı günler yaşıyoruz. Çok fazla yazamıyorum. Merak ettiniz değil mi 😁

😀

• ⭐⭐⭐

@Yahya-Öztürk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Siber Guvenlik uzerine Dunya’ nin en buyuk markasi Fortigate tir. 1-2 sene Fortigate tecrubesi olanlar kendisine Siber Guvenlik Uzmani der sektorde. Ben 4 sene deneyimim ve Professional sertifikasina sahip olmama ragmen (expire oldu) kendime hic bir zaman Siber Guvenlik Uzmani deme haddini bulamadim kendimde.

Boyle bir karakterim oldugu icin futursuzca her b.kolog olanlara dayanamiyorum. Sektorde 20+ tecrubesi olan samimi abilerim hep kendini satmayi ogrenemedigin, mutavazi oldugun surece senden bir halt olmaz derler.

Nedense kendime yakistiramiyorum. Yetersiz oldugumu hak etmedigimi dusunuyorum. Futursuzca hak ettigini dusunenleride yargiliyor bilinc altim.

Su ATS yi oynamak icin cok kalifiye bir pc ye gerek var mi? Sirket pc sinde oynayabilir miyim 😂

Ozellik olarak requirements in cok ustunde ama embedded ekran karti var. Oyun minimum GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) duzeyinde ekran karti istiyor.

Güçlü/stabil bir internet erişimin var ise geForce now kullanarak istediğin cihazdan istediğin oyunu gereksinimlere bakmadan oynayabilirsin.

Vay be, bilmiyordum bu durumu. Pc kastı, ayarı en düşükde oynayayım durumu yok.

• Tekrardan buralardayız. Herkese selamlar.

• @SUAT-GUNAY Aslında pratikte en geçerli kural 6 ay kuralı sanırım. LRP(Lawful Permanent Resident) Statüsünü kaybetmemek için bir yılın yarısından en az 1 gün fazlasını ABD'de geçirmek gerekiyor. Bu süre 1 yıla da çıkabiliyor ama 6 ayı geçtiği için statü kaybıyla karşılaşmamak adına ülke dışına çıkışın geçici olduğunu ve hatta daha uzun sürelerde ihtiyaç için gidildiğini kanıtlamak gerekiyor.

Özet olarak bence 6 ay - 1 günden uzun kalmak risk teşkil ediyor.

• Bayram tatilini de yapalım da ondan sonra güzel haberler alalım 😊

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Yahya-Öztürk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Vay be, bilmiyordum bu durumu. Pc kastı, ayarı en düşüte oynayayım durumu yok.

Hatta oyunu tarayıcı üzerinden veya mobil kontroller ile telefondan bile oynayabiliyorsun. En güzel tarafı da indirme derdi olmadığı için SSD de yer kalmadı problemi de olmuyor. PVP oyunlar için önermem ama diğer bütün türleri rahatca oynayabiliyoruz

• Bayrama 12 gün kalmış 🙂

• ⭐⭐⭐

Bu sene rüyama da girmiyor ama hiç hayra alemet değil @bidünya

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu sene rüyama da girmiyor ama hiç hayra alemet değil @bidünya

2021 de çekilişten önce @asilelif i görmüştüm rüyamda bana usa daki evini gezdiriyordu😀kazandılar ama sonrası malum ☹️geçen sene hiç bir şey görmedim bu yıl kendimi gördüm cn10500 dü bu da hiç hayra alamet değil gözüm korktu🤣

• @Hyller ahaha ben hiç rüyalarımı hatırlamıyorum siz en azından hatırlıyorsunuz 🙂

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@adgercu Fifa almadım bu yıl. Hem fahiş fiyatlardan hemde oyundaki bug 'a girmesi vs. vs. Fifa21 oynuyorum PS4 te.. eskisi gibi değil tabi

Son birkaç senenin en iyi oyunu da bu seneki oyundu şansına. 6-7 senedir her sene alıyorum. Mekanikler bu sene iyi yönde çok geliştirilmiş Fifa22'de ve buglar oldukça azaltılmış. 2 senedir ilk defa 22 den zevk aldım oynarken. 20 ve 21 oynanış mekaniği olarak aşırı kötüydü bence.
    Pc'den oynuyorum, 400 küsür liraya almıştım Ekim gibi ilk çıktığında, pahalı olması konusuna katılıyorum sonuna kadar 😃

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@adgercu Fifa almadım bu yıl. Hem fahiş fiyatlardan hemde oyundaki bug 'a girmesi vs. vs. Fifa21 oynuyorum PS4 te.. eskisi gibi değil tabi

Son birkaç senenin en iyi oyunu da bu seneki oyundu şansına. 6-7 senedir her sene alıyorum. Mekanikler bu sene iyi yönde çok geliştirilmiş Fifa22'de ve buglar oldukça azaltılmış. 2 senedir ilk defa 22 den zevk aldım oynarken. 20 ve 21 oynanış mekaniği olarak aşırı kötüydü bence.
    Pc'den oynuyorum, 400 küsür liraya almıştım Ekim gibi ilk çıktığında, pahalı olması konusuna katılıyorum sonuna kadar 😃

Oyun çıktıktan sonra, Antalya Migros'ta düzenlenen turnuvada; PS5 konsolda Fifa 22'yi ilk defa oynadım. Dediğiniz farklılıklar mevcut ve keyif aldım mekanikten, biraz pişman olur gibi oldum almadığıma ancak şimdi; iyi ki almamışım diyorum çok zaman öldürdüğüm için 🙂 Artık gelecek yıl USA da oynarız...
    Fiyat kısmına değinmiyorum bile 🖐

• Evett kaldı 12, İlk başvurum ve inşallah son olur. Herkese bol şans 🙂

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@omerozufacik case number kaybettiğim zaman çok üzülmüştüm sonradan öğrendim ki öğreniliyormuş 🙂

Case Number değildir Confirmation Number'dır o. Case olsa yerinizde duramazdınız 😃

• @TughanTug aaa evet şimdi dikkat ettim de Confirmation miş 😁 teşekkür ederim

• Kendi çektiğim fotoğrafımdan ilk başta çok memnundum, sonra arkadaşların fotoğrafçılara çektirdiği fotoğraflara baktım, benimki kötü gelmeye başladı gözüme.Buraya koymama izin vermiyor adminler, özelden yollasam yorumlasanız?

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selam olsun
    @Emtee @ahsenaydgdu @hascerob ve herkese 🙂

Valla amazon fena gitmiyor, bi ara refikanın mutfağına geçtim bu dönemde orası tam bir karmaşaydı toparlamaya çalışırken o kadar çok pc başındaydım ki eve gelince telefona bile bakasım gelmedi bile 🙂 bi ara ağır bi covid geçirdim tam atlattım çocuk hastalandı 4-5 gün kadar hastanede yattık tüm aile bebeyi zapt etmek için anca kendime geliyorum yalan yok 🙂
    @Ping-PONG ayrıca saç falan da ektirmiycem sırf sana inat 😂😂 la valla o kadar saçma şeyler yaşıyorum ki görde inanma cinsinden denk gelemedik bi . Amazon da iyi gidiyo valla eğitim verdiğim akıl verdiğim adamlr danışmanlık firması kurmuş o derece 😂

E hani bize eğitim 😃 Danışmanlık firması kuracak kadar olmasa da olur 😂

• Profil fotoğrafım sizce uygun bir greencard fotoğrafı mıdır?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

187

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.5k

| | | |