DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kalafat Aynen abi bende onu diyorum. Evli biri daha düzgün oturmak zorunda kalıyor. Daha düzgün yerlerde daha pahalı kiralar var. Kontrol ediyorum craiglist ten mental hastalıkları olan kişilerin oturduğu yerde kiralar çok daha ucuzken daha sağlıklı bireylerin oturduğu yerlerde kiralar çok daha fazla 🙂

• Bu ileti silindi!

• @mutlukurt0534, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat Aynen abi bende onu diyorum. Evli biri daha düzgün oturmak zorunda kalıyor. Daha düzgün yerlerde daha pahalı kiralar var. Kontrol ediyorum craiglist ten mental hastalıkları olan kişilerin oturduğu yerde kiralar çok daha ucuzken daha sağlıklı bireylerin oturduğu yerlerde kiralar çok daha fazla 🙂

türkiyede bu böyle ben iyi yerde iyi bir apartmanda güvenlikli evlerde oturuyorum. Orada fark etmez 😃 birşey değişmiycek yani hem benim içinde daha iyi

• @physicismagister Geçen bir video izledim normal giyimli bir kadın yaka kamerası ile new yorkta tek başına dolaşıyor. Laf atanları görünce emin ol o konuda Türkiye'den farksızlar 😃

• @Emre-Kalafat Ben normaldede gerizekalıların çoğunlukta oturduğu bir yerde oturduğum için oradaki mental rahatsızlar bana hiç zor gelmez abi 😃 yenibosnadan alışkınım ben salak insanlar her yerde var semtimde 😃

• Ben cumartesi günü hiç acele davranmıcam.
    Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş-Galatasaray maçını izleyeceğim. Doğal olarak Beşiktaşın puan kaybetmesini bekleyeceğiz 🙂
    Maç bittikten sonrada dv nin sitesinden sonucu kontrol ederim artık eğer yoğunluktan siteyi açabilirsem tabi.

• bu videoyu izleyin demek istediğimi anlıcaksınız 😃 10 saatte 108 tacize uğruyor bir kadın sadece yürüyerek. Çok kötü bir durum.

@Emre-Kalafat Ben normaldede gerizekalıların çoğunlukta oturduğu bir yerde oturduğum için oradaki mental rahatsızlar bana hiç zor gelmez abi 😃 yenibosnadan alışkınım ben salak insanlar her yerde var semtimde 😃

yok üstadım evlenmeden anlayamasın 😃 neyse herşeyi güzelliği ayrı onuda tadarsın elbet bir gün. bazı şeylerden feragat ediyorsun oda ediyor ama karşılığından daha güzel şeyler alıyorsun.

Amerika özelinde eğer gitmeden iş bulamazsam. yalnız gidip iş arama gibi bir niyetim var sonuç olarak en başta bende benzer şeylerden korkuyorum. ama onun dışında ilk 3-5 aydan sonrası evli olmak cok daha rahat ve iyi olur.

• @mutlukurt0534 bu videolar kurgu oluyor genelde

• @optimistic, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben cumartesi günü hiç acele davranmıcam.
    Bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş-Galatasaray maçını izleyeceğim. Doğal olarak Beşiktaşın puan kaybetmesini bekleyeceğiz 🙂
    Maç bittikten sonrada dv nin sitesinden sonucu kontrol ederim artık eğer yoğunluktan siteyi açabilirsem tabi.

sorry bro bu sene bjk şampiyon gs nin içinden geçicez

• Yasaklı

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@abrakadabra sen transkript ingilizce olarak aldıktan sonra üniversitelere gönderdiğin zaman sana dönüş yaparlar. Sonuçta her dönem aldığın derslerini biz bilemeyiz. Amerikada ki üniversite bakar sana ona göre seçenekler sunar. Şu derslerden muafsın yada şu dersleri alacaksın şeklinde hiçbir zaman amerika da başvuru yapmadan kesin konuşmak olmaz. Kendi üniversitenle görüştün mü amerika da hiç ortak çalıştığınız üniversite var mı yada hocalara sor eğer iyi öğrenci isen zaten seni amerikada ki arkadaşına gönderir

Bu durumda "Amerika'da ne mezunu sayılırım?" sorusunun cevabı yok.
    Bunu bilmek için bizzat gitmek, yaşamak ve ilgili yerlere başvuru yapıp sonucu beklemek gerek.
    Teşekkürler.

Karışmak istemiyordum. Ben paylaşım yaptığımda çok bilmiş oluyorum genelde. Ama sorunuzun cevabını vereyim siz de rahatlayın bende çünkü takıntı yaptım.

Eşitlik ile denklik iki farklı kavram. Araştırırsanız aradaki farkı öğrenirsiniz. Evet çok büyük bir ihtimalle master mezunu sayılırsınız. Evet, sadece lisans diplomanızı göstererek lisans mezunu da sayılabilirsiniz. Burada sevgili @TughanTug un anlattığı durum devreye giriyor. Diplomanızın nerede geçmesini istiyorsunu? Özel sektör de kimse eşitliğe bakmaz. Mesela askeriye de master mezunu sayılırsınız kqbul ediyor. Ancak; avukatlık, doktorluk, mühendislik gibi mezuniyetler için mutlaka ama mutlaka eşitlik şart. Denklik işinizi görmez.

Ancak; Siz mühendissiniz ama yazılımcı olarak özel sektörde çalışacaksınız. Kimse sizin diplomanızın eşitliğine bakmaz. Denkliği ise bu işi yapan aracı kurumlardan alabilirsiniz. O konuda da ilgili bir başlık vardı. Yardım alabilirsiniz.

• @Joey İnşallah kurgudur abi o kadar çok isterim ki kurgu olmasını çok üzüldüm ben kadın adına yani. Çok isterim dediğin gibi olmasını. Kurgu olduğunu düşününce insanın içi daha rahat ediyor. Banada saçma gelmişti. Bir kadına niye insanlar bu kadar laf atarki diye.

bu videoyu izleyin demek istediğimi anlıcaksınız 😃 10 saatte 108 tacize uğruyor bir kadın sadece yürüyerek. Çok kötü bir durum.

bilen varsa yazsın burası nere harlem mi zenci mahallelerimi ?

• @mutlukurt0534 mutlaka vardır ama tr yi geçemez

• @physicismagister Amerika bırakın türkiyeyi dünyada suç oranında zirve ülke 🙂 bunu bilmeyen yok 😃

• @Emre-Kalafat Abinin biri kurgu dedi inşallah öyledir abi ya. Gerçek olmasını istemiyorum.

@physicismagister Amerika bırakın türkiyeyi dünyada suç oranında zirve ülke 🙂 bunu bilmeyen yok 😃

kısacası her yerin zorlukları var fedakarlık etmeden başka birşey alamazsın.

• @Hyller kuyu kebabı yedikten sonra eskiçarşıya kahve içmeye ordanda cam terasda frozen 🙂

@Emre-Kalafat Abinin biri kurgu dedi inşallah öyledir abi ya. Gerçek olmasını istemiyorum.

yok ya bence kurgu değildir dünyanın her tarafından insanları bir yere doldurursan bir yere doldurursan olacağı budur.

• @Emre-Kalafat Çok doğru abi insan nerede yaşarsa yaşasın hangi mesleğe sahip olursa olsun. Önce bir çok şeyden fedakarlık edecek. Eğer o yerde tutunmak istiyorsa. Ben bir öğretmenim. Ama tuvalette temizlerim. Çünkü biliyorum ki ne kadar acı çekersem o kadar ilerde rahat ederim:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.1k

| | | |