DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir ahaha evet geçen konuşmuştuk bheemi ya dün bütün gün emekledi kızdırdı beni sen yürüyebiliyosun diyorum bağırıyo illa emeklicekmiş 😂

bazen bizimki de yapıyo kaldırıyorum bagırıyo hemen emekliyo 😃

• @ayvalik10 ne çok acılar sığdırmışsın küçücük dünyana sevgili ayvalık10 😂😂 ya ben davranış bilimleri mezunuyum üstüne annelikte eklenince biraz ilgiliyim bu konulara kusura bakmayın haddimi aştıysam..

• ⭐⭐⭐

@khipusd yasak olan her zaman çekicidiri bu kadar küçük yaşta bilebilmelerine çıldırıyorum bende 😂 yasak iste o ehh pis kak elleme desekte aklı hep orda 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hascerob burada kimse haddini aşmaz sakın canını sıkma biz burada aileyiz. Tabiki de birbirimize yardım edeceğiz sorunlarını çözeceğiz. Bu arada binnur kayayı bulduk. @hascerob artık billur kayamız

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir kadınlar yaş aldıkça annelerine daha düşüyor sanırım. Bende gitsem kurtulsam sizden derdim, büyükçee ah canım anamm moduna girdim

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10 ne çok acılar sığdırmışsın küçücük dünyana sevgili ayvalık10 😂😂 ya ben davranış bilimleri mezunuyum üstüne annelikte eklenince biraz ilgiliyim bu konulara kusura bakmayın haddimi aştıysam..

ne haddi aşması lütfen 😃 biz zaten yardım edecek birini arıyoruz farkındaysan 😃 ailemize laf kondurtmaz tiplere mi benziyoruz yani en azından bu konu da 😃

• @ayvalik10 binnur kaya bak işine kardişimmm 🙂 şaka bir yana gönlünüze göre olsun inşallah. Çocukların geleceği için her şey sonuçta. 🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu asıl derdi resimleri ben gizli koydum nüfusu değiştirmek için resim çektirdi sonra ben gidip fotoğrafçıdan kendime mail attırdım. Oğlanların ise cep telefonuna yeni bir uygulama geldi onu deniyorum diye evde resimleri çektim. Söylesem hayatta resim çektirmeye gitmez Bu sene çıkmazsa ekim ayında ehliyet değiştireceğiz diye resim çektirtcem oğlanlarda 5. sınıf olacağı için resim çektirecekler gidip tekrar fotoğrafçıdan isticem

Ben de eşimi kandırıp fotoğraf çektirdim. Yoksa o da istemiyordu gc ye başvurmak. Sonra arkadaşla konuşurken söyledim. Sallamadı bile. Biz de şans yok boşuna para vermişsin dedi. Ben de ücretsiz başvuru dedim. O zaman fotoğrafa dedi. Ben de sorun değil dedim. Ama şimdi kendi de istiyor. Bakalım eylül de tekrar fotoğraf çekilirken ne diyecek. Olmazsa eskisini kullanırım en kötü.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 bi abi var youtubede kamyonda çekiyodu videoyu geçen denk geldim. Acentayla başvurmuş ilk baş unutmuş 5 sene sürekli başvuruyolar ya. Adama çıkmış ondan habersiz dsleri falan doldurmuşlar adam meğerse evlenmiş çocuğu olmuş tabi formda yok eksik bilgiden konsoloslukta elenmiş. Ertesi sene kendisi başvuruyo ve yeniden çıkıyo. Konsolosluktakiler bile demiş böylesini ilk kez gördük diye.

Sonra adam çatıdan düşmüş 7-8 ay mumya gibi yatmış. Aşırı zor başladı herşey ama şuan çok mutluyuz diyordu.

Yani nasipte varsa o yol gidilşyor. Can çolpanlarda 2. Seferde gitmişti var bi yerde nasibimiz ama nerede onu bilebilsek.. her şey daha kolay olurdu

• @ahsenaydgdu şu abiye gidip sürtünsek mi? Şansından bir tutam bulaşsa alır yürürüz.. hayır green card’a başvurup nasıl unutabiliyolar benim aklım almıyor. Yani başvurduğum günden beri her gün düzenli beynimi kemiriyo 🙂

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu bak bu akşam oyun hamurunu sabun yapmış güya git lavaboda ellerini yıka sonra kalan bütün hamuru doldur tıka lavaboyu taşır olmaz dedim diye bir saat yerlere attı kendini durulmuyorlar he garip şeyleri çiğneme yeme bitiyor daha önceki oyun hamurlarıno yedi diye attım gerçekten bu erkek çocuklarında var birşey 😄 ne yaparım nasıl tehlike yaratabilir buluyorlar ya garipler

bizim sıpa bi kere ebevyn banyosuna dalmış tuvalet fırçasını yatak odası halısının ortasına getirip atmış, eşim odaya gittiğinde bir çığlık koptu çocuga bişey oldu sandım bir fırladım ki ortalık savaş alanı inşallah ağzına sürmemiştir diye diye kırklıyodu çocuğu 😃

Ya bizimki perdeye sıçtı hahha altını degistirecekdim büyüdür perde arkasına kaçtı onun hayali WC si orası kaşla göz arasında bir kaç sn ye de olan oldu tarihe geçti perdeye pisleyen çocuk olarak

• ⭐⭐⭐

@hascerob telefonla arayanlar varya hanii bende bi ara 100 lira kaptırmıştım😂

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir ben amcamlara güveniyorum buradalar yani önce kazandığımızı bilelim sonra onlarla konuşurum anlatsınlar diye. Fakat kayınpeder her bir haber de yurtdışı konusu geçsin tek bir laf söyler AJAN BUNLAR AJAN hep amerikanın bize yaptığı oyunlar diye. Ondan valla kazanmışım onun verdiği mutluluğu kimsenin bozmasına izin vermem.

Bizim kaynana küçükken almanyada büyümüş babası almış gelmiş bütün haklarını da yaktırmış, ondan dertli gidin kendinizi kurtarın diyo yani en azından benim yüzüme öyle söylüyo eşime arkamdan ne diyo bilmiyorum 😃

Ben de geçen anneme kızdım millet senin zamanında almanya ya hollanda ya gitmiş sen de gitseydin keşke dedim. Çok üzüldü. Çünkü biraz sesimi yükselttim. Sonra o zaman sen akıl edip mezun olunca gitseydin dedi. Ben de kitlendim. Haklıydı aslında. Bazen ne dediğimizi bilmiyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu eğer green kart olayını buradaki foruma gelmeden önce araştıran varsa herkes kaptırdı ondan tek değilsin.

• @ahsenaydgdu ben henüz kaptırmadım ama bu sene de çıkmazsa kaptırsam mı diyorum totem motem niyetine 🙂

• ⭐⭐⭐

@denizci10 eskiden insanlar geçinenememekten tutunamamaktan korkuyomuş. Dedem fransaya gidecekmiş babannem kağıtlarını yakmış. Son pişmanlık fayda etmiyor. Şimdi küçük kardeşinin fransada market zinciri var. Kuzenlerimin hepsi ingilizce fransa ana dil gibi. Biz hebele hübele

• ⭐⭐⭐

@hascerob daha çok istemişlerdi de aslında üstümde okadar vardı eşimden alıp veririm demiştim. Eve gelince eşim bi fırçaa bana sen salak mısın dolandırıcı onlar diye😂 ertesi gün aradılar siz dolandırıcısınız diyip kapatmıştım yüzlerine. O sene ilk evlendiğimiz yıl çekilişi kaçırmış olduk 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu şu abiye gidip sürtünsek mi? Şansından bir tutam bulaşsa alır yürürüz.. hayır green card’a başvurup nasıl unutabiliyolar benim aklım almıyor. Yani başvurduğum günden beri her gün düzenli beynimi kemiriyo 🙂

Benim kuzen de unutmuş sonuçlara bakmayı. Sonra arkadaşları 2 hafta sonra söylüyor o da aaa dur bakayım diyor kendine çıkmış oluyor. Hem de ilk başvurusunda. Ama eşiyle kendisi çok şanslılardır. Aynı zamanda da dünya iyisidir. Hatta numaraları ilk 5 bin içinde. İnşallah bi an önce vizelerini alırlar.

• @ahsenaydgdu ah ben bu işlerin kendi başımıza yapılabildiğini bilsem 9 yıldır evliyim her sene başvururdum meğer ne kadar kolaymış.. benim de eşim başlarda istemiyodu. O hangi ülkeye gezmeye gitsek Canım ülkem! Taşı toprağı altın! Modunda geziyodu.. sonra çocuk doğdu... okul fiyatları, hobi edinmesi falan derken daha 3 yaşında eğitim hayatına başlamasıyla birlikte çıkan masrafları görünce geri vitese taktı.. bu sene baktım kendisi tırmalıyo 🙂 umarım çıkar 🙏🏼

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu şu abiye gidip sürtünsek mi? Şansından bir tutam bulaşsa alır yürürüz.. hayır green card’a başvurup nasıl unutabiliyolar benim aklım almıyor. Yani başvurduğum günden beri her gün düzenli beynimi kemiriyo 🙂

Benim kuzen de unutmuş sonuçlara bakmayı. Sonra arkadaşları 2 hafta sonra söylüyor o da aaa dur bakayım diyor kendine çıkmış oluyor. Hem de ilk başvurusunda. Ama eşiyle kendisi çok şanslılardır. Aynı zamanda da dünya iyisidir. Hatta numaraları ilk 5 bin içinde. İnşallah bi an önce vizelerini alırlar.

Sanırım biz başvurduğumuzu unutamadığımız için kaybediyoruz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |