DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@theraider avrupa gibi değil ki ben green kart sahibi olduğum sürece yanına aldırabiliyorsun. Yanında işin gücün olacak tabiki de. Aşağıdaki linkten yorumları okursun.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1424/f2a-ve-f2b-vize-surecleri-green-card-sahiplerinin-es-ve-cocuklari/763?_=1619777327113

• @this-time89 ben de tek gideceğim. aslında çokça var bekar.

• ⭐⭐

@ayvalik10 yazık olmuş. Hele bir çıksın eşin sen gidip sensiz kalınca diğer herkesin ne kadar anlamsız kaldığını anlar. Biz tayin aşamasında iken eşimle defalarca aylarca ayrı kaldık. Anne baba kardeş eş dost kimse umurumda olmadı. Siz içinizi ferah tutun bilin ki peşinizden gelecek sizi seven bir eşiniz ve ikiz çocuklarınız var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban soru cevap olayında hatta bu başlık benim soruma karşılık koydu ve cevapladı. Biz 4 defa tayin yapmış kişileriz. Senin gibi olayları çok yaşadık. Ben özel sektör eşim öğretmen ondan. Kendisi de çok iyi biliyor yaşayacaklarını ama dediğin gibi başına gelsin. Ondan sonra bakarız.

• ⭐⭐⭐⭐

Benim arkadaşımın abisi, annesi ve babası abd de yaşıyor. Abisinin San fransisco da evi ve işi var siz de gelin diyor ama eşi ailesini bırakmak istemediği için gitmek istemiyor. Hatta eşinin ailesi yıllarca İsviçre de çalışmış kendisi istese vatandaşlık hakkına sahipmiş ama onu da istememiş. Benim şöyle bir ihtimalim yok olanlar da değerlendirmiyor. Gerçekten aklım almıyor bazen.

• @denizci10 Hiç sorma o tipleri gördükçe ben de çok sinir oluyorum. Hele San Francisco diyorsun inanılmaz bir şey insan nasıl değerlendirmez. Bir de İsviçre diyorsun, inanılmaz gerçekten.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 abi o çıkmadı diye heycan yapmıyodur, çıksın bi heves dolar içine gitmeye gün sayar bence. Hem cardla gidince anne babayada kolay turist vizesi de belki aklına yatar eğer aile bağlarından dolayı istemiyorsa

• ⭐⭐⭐

Eşli başvuranlarr önce kime bakacaksınız kendinize mi eşinize mi 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu asıl derdi resimleri ben gizli koydum nüfusu değiştirmek için resim çektirdi sonra ben gidip fotoğrafçıdan kendime mail attırdım. Oğlanların ise cep telefonuna yeni bir uygulama geldi onu deniyorum diye evde resimleri çektim. Söylesem hayatta resim çektirmeye gitmez Bu sene çıkmazsa ekim ayında ehliyet değiştireceğiz diye resim çektirtcem oğlanlarda 5. sınıf olacağı için resim çektirecekler gidip tekrar fotoğrafçıdan isticem

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu bak bu akşam oyun hamurunu sabun yapmış güya git lavaboda ellerini yıka sonra kalan bütün hamuru doldur tıka lavaboyu taşır olmaz dedim diye bir saat yerlere attı kendini durulmuyorlar he garip şeyleri çiğneme yeme bitiyor daha önceki oyun hamurlarıno yedi diye attım gerçekten bu erkek çocuklarında var birşey 😄 ne yaparım nasıl tehlike yaratabilir buluyorlar ya garipler

bizim sıpa bi kere ebevyn banyosuna dalmış tuvalet fırçasını yatak odası halısının ortasına getirip atmış, eşim odaya gittiğinde bir çığlık koptu çocuga bişey oldu sandım bir fırladım ki ortalık savaş alanı inşallah ağzına sürmemiştir diye diye kırklıyodu çocuğu 😃

• @ahsenaydgdu Kesinlikle eşime adam çok şanslıdır 🙂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eşli başvuranlarr önce kime bakacaksınız kendinize mi eşinize mi 😂

Eşim kendisine çıkacağını iddia ediyor,ben önce kendime bakacağım,bana çıkmazsa umut etmek için 2-3 dk daha😅

• @ayvalik10 hahaha bayağ hafiyelikle başvurmuşsunuz siz ya,bu kadar emek boşa gitmemeli😂

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@this-time89 ben evliyim ikiz çocuklarım var ama yine de senin gibi tek gidicem çıkarsa hanım tek bir cevap veriyor s.... git bu kadar kesin net bir cevap yoktur 🙂

neyse benim ki en azından sadece kötü kötü bakıyor 😃

• @ayvalik10 guldurdun 😁 😅

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu asıl derdi resimleri ben gizli koydum nüfusu değiştirmek için resim çektirdi sonra ben gidip fotoğrafçıdan kendime mail attırdım. Oğlanların ise cep telefonuna yeni bir uygulama geldi onu deniyorum diye evde resimleri çektim. Söylesem hayatta resim çektirmeye gitmez Bu sene çıkmazsa ekim ayında ehliyet değiştireceğiz diye resim çektirtcem oğlanlarda 5. sınıf olacağı için resim çektirecekler gidip tekrar fotoğrafçıdan isticem

valla emeğine sağlık ne denebilirki başka 🙂 ya bazı insanlarda başına gelmeden anlamıyor, benim eşimde araba alma döneminde acık renk istemiyorum diye tutturmutu bak kiri tozu çok belli eder demiştim dinlememişti şimdi nerden aldık bu rengi diyor.

Ben bizimkinin seyahat merakından vurdum, çıkarsa turist vizesi gibi başvuralım hem daha rahat çıkar hem gezer geliriz ona göre karar veririz hemde hakkımızı kaybetmeyiz diye ona tamam dedi şimdilik. böyle bir yaklaşımla dene şansını istersen, turist vizesinde de aynı paralar veriliyor sağlık muaynesi dışında

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir ben amcamlara güveniyorum buradalar yani önce kazandığımızı bilelim sonra onlarla konuşurum anlatsınlar diye. Fakat kayınpeder her bir haber de yurtdışı konusu geçsin tek bir laf söyler AJAN BUNLAR AJAN hep amerikanın bize yaptığı oyunlar diye. Ondan valla kazanmışım onun verdiği mutluluğu kimsenin bozmasına izin vermem.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ben amcamlara güveniyorum buradalar yani önce kazandığımızı bilelim sonra onlarla konuşurum anlatsınlar diye. Fakat kayınpeder her bir haber de yurtdışı konusu geçsin tek bir laf söyler AJAN BUNLAR AJAN hep amerikanın bize yaptığı oyunlar diye. Ondan valla kazanmışım onun verdiği mutluluğu kimsenin bozmasına izin vermem.

Bizim kaynana küçükken almanyada büyümüş babası almış gelmiş bütün haklarını da yaktırmış, ondan dertli gidin kendinizi kurtarın diyo yani en azından benim yüzüme öyle söylüyo eşime arkamdan ne diyo bilmiyorum 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir canın yanmış birisi olduğu için eminim kızına kocana ayak diretme onun yoluna taş koyma diyordur. Çünkü neler kaybettiğini biliyor.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir canın yanmış birisi olduğu için eminim kızına kocana ayak diretme onun yoluna taş koyma diyordur. Çünkü neler kaybettiğini biliyor.

Valla bizi geçtim torununu azıcık düşünüyorlarsa gitmeyin demezler, eşime de ordan yürümeyi planlıyorum " böyle bir hakkımız vardı annen bu hakkını elinden aldı derim " diyorum 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |