DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster benim uykum geldi galiba okuduğumu da anlamıyorum 🤦🏻♀️ Böceklerle gerçekten yaşayamam şu timsahları okudum buz gibi soğudum üzgünüm Tampa bizimle değilsin dedim direkt 🙂 ama youtube videolarında izliyorum florida genel olarak cennet gibi duruyor. Sanırım okul puanları da yüksek bi eyalet. Bu benim için önemli.. en kötü 3-4 seans terapi ile kaplan Emel’e dönüşüp salarım kendimi Florida’ya doğru 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob yukarıda da belirtmiştim Tampa da timsah saldırıları çok az geçen yıldan bugüne 3 saldırı olmuş 1 i çocuk gölete atlarken görmemiş diğeri gösteri parkında olmuş diğeri de nehir yakınlarında olmuş tatlı su da yaşıyorlar @MySea nın dediği gibi kuyruğuna basmadığınız sürece birşey yapmazlar göl ve göletlerdende uzak durursanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız sinek böcek içinse eğer florida da evlere bakıyorsanız evin havuzun etrafı hep sineklik gibi bir sistemle çevrilidir düzenli ilaçlama da yaptırırsanızda hiç bir problem kalmıyor ortada florida cennet gibi evet okul puanları da yüksek tabi okul puanının yüksek olduğu yerlerde evlerde pahalı peşin peşin söyleyeyim.

• @Rhonster sen bizi getircen Tampa’ya öyle gözüküyor 🙂 biz eğer çıkarsa ilk etapta en az 2 sene kadar mecbur arkadaşımın yanına gidicez. Sonrası için bakıyorum ben şu an. Ev fiyatlarını biliyorum arada zillow, turilla uygulamalarından bakınıyorum. Nerede yaşamak istediğimize tam karar verdiğimizde ev alacak gibi olursak o zaman buradakileri gözden çıkarmamız gerekir zaten başka türlü zor olur herhalde. Hepimizin gönlünden geçen olsun🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob 2 sene arkadaşınızın yanında kalmak için uzun değil mi yanlış anlamayın ama can ciğer değilseniz kimsenin size orada bu kadar uzun süre sahip çıkacağını düşünmüyorum.

• Yasaklı

• Yasaklı

Çok pardon telefondan girdim yanlış iletiye cevapla yapmışım. Tag @Rhonster olacaktı. 🙃
    Don’t worry be happy
    I give you my phone number, when you worry call me I make you happy 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG ben endişeli değilim kanka 😃 asıl sen endişeliyken ara beni mutlu ederim seni 😃

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG ben endişeli değilim kanka 😃 asıl sen endişeliyken ara beni mutlu ederim seni 😃

Share your dollar with me. Come on 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG ilişkimizin bu kısmı sana ait 😃

• @Rhonster yok onlarla kalmıcaz 1 hafta bile kalamam kimsenin evinde. Sadece ilk gittiğimizde ev tutma, banka işlemleri, çocuğun okul işleri falan yol göstermeleri açısından yakınımızda tanıdığımız bildiğimiz insanlar olsun diye onların yaşadığı yere gitmek istiyorum. Çünkü eşimin de benim de ingilizcelerimiz yetersiz gelir ilk etapta. Kendimizi ifade edene, işleyişi öğrenene kadar işte 1-2 yıl kalsak sonra her yerde yaşarız.

• Yasaklı

Whoa, Black Betty (Bam-ba-lam)
    She really gets me high (Bam-ba-lam)
    You know that's no lie (Bam-ba-lam)
    She's so rock steady (Bam-ba-lam)
    And she's always ready (Bam-ba-lam)

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob arkadaşınız nerede yaşıyor ? eğer Tampa'yı Sevenler Derneği'nden kazanan olursa bu konuyu dert etmenize gerek kalmaz eğer Tampa'yı düşünüyorsanız yardımcı oluruz merak etmeyin 🙂

• Yasaklı

Man made electric light to take us out of the dark
    Man made the boat for the water, like Noah made the ark
    This is a man's, man's, man's world
    But it wouldn't be nothing, nothing without a woman or a girl

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler moralin bozulmasın kanka 😃

• Yasaklı

Man made them happy, 'cause man made them toys

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG ya sen değilmiydin daha bugün Brian Johnson u yıllar önce dinliyorduk azcık günümüze gel eskileri bırak diyen attığın şarkılar 100 senelik be 😃

• @Rhonster arkadaşım kansas city’de başvurumuzu da o yaptı sağolsun amerika içinden olsun başvuru belki şans getirir diye.. geçen sene kendim yapmıştım sonu hüsran oldu malum 😞 ya benim ileride eyalet değiştirmek isteme sebebim biraz da direkt uçuş olan bir yer olsun istiyorum. Bakalım bunlar çok sonraki işler ama iyice düşünüp tartmakta lazım kafalar karışık 🙂

• Yasaklı

When the night has come
    And the land is dark
    And the moon is the only light we'll see
    No I won't be afraid
    Oh, I won't be afraid
    Just as long as you stand, stand by me

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob büyük şehirlere bakacaksınız öyleyse direk uçuş istiyorsanız Tampa'ya türkiyeden direk uçuş yok avrupadan var.

• Yasaklı

Ya buna da bayılırım mesela, saçma sapan tiktok video ları yapmışlar gıcık oldum. 😡

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.2k

| | | |