DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@SparoX, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG özel bir şirkette türkiyenin ilk 100 şirketinden birinde Makine Bakım Mühendisiyim

Makine mühendisliği
    Kanada en çok kazanan 10 meslek arasında.
    ABD' de de fena durumda değil.
    Beyaz yaka olarak da para kazanabilirsiniz yani.

Hatta rotorlu hava araçları teknolojileri master ının da çalışma izni IT branşları gibi 1 yıl OPT den sonra 2 sene ABD' de ve Kanada' da havacılık sektöründe açık var.

• ⭐⭐⭐

@Emtee ahahahah haset ve fesat akraba eş dosta çok uzak olması 😂😂😂😂😂

• Ben dünyanın en büyük ilk 10 IT firmasından birinde yazılım geliştirici olarak çalışıyorum, amerikada da bir kaç farklı şehirde ofis var. Olursa tabiki de beyaz yaka olarak devam ederiz ama ilk etapta 3 4 ay dil için başka şeylerde yapmak gerekecek. Hop diye dile tam hakim olmadan beyaz yaka işlerini de çok yapamayabiliriz

• ⭐⭐⭐

@SparoX böyle örnek okadar çok ki mesela çocuk bakım araç gereçleri özellikle bebek arabaları beşikler ana kucakları aşırı ucuz. Bu durum aşırı çıldırtıyor beni

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu kayboldum ben bulunca yazarım diyor bana 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@SparoX 7400 dolara daha geçen hafta çıkmış olan asus sistem düzdüler sıvı soğutmalı varya içim gidiyor 😃

• Tamam houston olsun bari 😃 @Masda

• @ahsenaydgdu dedikodu yok 😂diyorsun yani

• Yasaklı

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben dünyanın en büyük ilk 10 IT firmasından birinde yazılım geliştirici olarak çalışıyorum, amerikada da bir kaç farklı şehirde ofis var. Olursa tabiki de beyaz yaka olarak devam ederiz ama ilk etapta 3 4 ay dil için başka şeylerde yapmak gerekecek. Hop diye dile tam hakim olmadan beyaz yaka işlerini de çok yapamayabiliriz

Ben de Türkiye' nin 1 Dünya' nın 35. IT entegratör şirketinde çalışıyorum. British Telecom' un Türkiyede' ki kurulumlarını yaptım bir dönem. B2 seviyesinde ingilizcem var. Pek bir İngilizcem yok yani 😃 Network uzmanıyım bu arada.

Yazılım geliştirici olarak pek dil sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum kendi adıma 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler daha verdiği ilk sözden cayan insanın sözüne güven olur mu ahali!

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler daha verdiği ilk sözden cayan insanın sözüne güven olur mu ahali!

😃 siz uymayın buna timsah vaadleriyle sizi kandırıyor 😃

• Mühendisler, yazılımcılar 😂 Gc beklemeden de gidebilirsiniz yahu.

• ⭐⭐⭐

@Emtee karışan eden yok, teksen kendinden aile oalrak gittiysen eş ve çocuktan sorumlusun. O bunu demiş bu bu bunu dıdının dıdısı toplum baskısı hiç bir şey yok, eskiden bunlara hiç takılmazdım bende ama ufacık bir ilçede anne baba kayınvalide kayınpeder hala teyze amca dayı bütün akrabaların kıskacındayken takılır olduk..

• Bay rhonster 😃

• ⭐⭐

Aynı anda 10 küsur üye aktif bayram arifesi coşkusu var forumda

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben dünyanın en büyük ilk 10 IT firmasından birinde yazılım geliştirici olarak çalışıyorum, amerikada da bir kaç farklı şehirde ofis var. Olursa tabiki de beyaz yaka olarak devam ederiz ama ilk etapta 3 4 ay dil için başka şeylerde yapmak gerekecek. Hop diye dile tam hakim olmadan beyaz yaka işlerini de çok yapamayabiliriz

Ben de Türkiye' nin 1 Dünya' nın 35. IT entegratör şirketinde çalışıyorum. British Telecom' un Türkiyede' ki kurulumlarını yaptım bir dönem. B2 seviyesinde ingilizcem var. Pek bir İngilizcem yok yani 😃 Network uzmanıyım bu arada.

Yazılım geliştirici olarak pek dil sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum kendi adıma 😃

B2 seviyesine de yok dedin ya. Ben bir köşeye çekilip ağlayacağım şimdi.

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler bey chandler 😃

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee karışan eden yok, teksen kendinden aile oalrak gittiysen eş ve çocuktan sorumlusun. O bunu demiş bu bu bunu dıdının dıdısı toplum baskısı hiç bir şey yok, eskiden bunlara hiç takılmazdım bende ama ufacık bir ilçede anne baba kayınvalide kayınpeder hala teyze amca dayı bütün akrabaların kıskacındayken takılır olduk..

Benim kaynana da benim yüzüme gidin hayatınızı kurtarın diyo eşime ben yokken parçalarım torınumu götürürseniz diyomuş 😂😂

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aynı anda 10 küsur üye aktif bayram arifesi coşkusu var forumda

Karantina bize şimdiden başladı sanırım 😂😂

• ⭐⭐⭐

@Chandler floridanın tek olumsuz tarafı timsahlar ve diğer sürüngen hayvanlar vahşi yaşam into the wild gibi geliyor 😂 los angeles nasıl millet haberi olan yazsın helee orda da varmı böyle timsahtı yılandı.. bir sabah kalkınca arka bahçede küçük timsahları görmeyeceksem çok sevinirim. 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |