DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hayallerabd Aslında Tampa değil de Orlando vardı aklımda ama @Rhonster kafamı karıştırıyor 🙂 Yeter ki çıksın da Orlando da olsa Tampa'ya gelir katılırım ben 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@nevzatyildizz ya hala orlando diyor git yaşlıların arasında için bayılsın 😃

• @nevzatyildizz yalnız kendisi bu konuda biraz hassas 😃 Orlando mu Tampa mı ikilemi onu üzebilir 😃 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10
    Kanada pek zor değilmiş gibi duruyor benim için. Eğer ingilizceyi fluent e çekersem, benim uzmanlık alanımdaki iş ilanlarının yarısında sponsorluk bilgisi var. Yabancılar için çalışma izni alınır diyor. 😃 Ben master la felan gidersem Kanada' ya kesin alırım PR ı gibi geliyor. 😃

Ben de hatunu sokacağım okul işine. O part time Ben full time çalışabiliyorum. Sonra hatun üzerinden pr almaya çalışırım. Eğer olursa da gc ye başvurmaya devam ederim oradan geçerim bişekilde.

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd çok üzülüyorum çok 😃 başka bir şehirle karşılaştırsalar zoruma gitmezde Orlando ne ya 😃

• ⭐⭐⭐

@denizci10 youtubeden kanadayagöç kanalı var abi izleyin kesinlikle 2 senedir ben takip ediyorum. Şuan kadın çalışıyor full time, eşini da muhasebe yükseğine yazdırmışlar. Keyifleri yerinde sevimli bir çift

• ⭐⭐⭐⭐

ben içli köfte yiyecem yemek yemek dediniz acıktım 😃 köfte döktüydüm annemle 2 gün önce

• @hayallerabd Alırım ben onun gönlünü 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 abi çok karamsar olma eylül 2022 ye devretmeleri bir problem değil sadece bir süre işleri tekrar rayına koymak için turist vizesi işlemlerini yapmıyoruz izlenimi vermişler gibime geliyor konsolosluk aktif olduktan sonra düzene girecektir.

Bana hiç öyle gelmiyor. Dv2021 liler bekliyor, binlerce turist ve diğer vize türleri de bekliyor, 2021 i kapattım zaten. 2022 den önce olması mümkün gözükmüyor. 8 mayıstan sonra Ukrayna seyahati paklar bizi.

• ⭐⭐⭐⭐

@nevzatyildizz peşin peşin söyleyeyim orlando ile alamazsın koca ülkede o kadar güzel şehirler var orlando ne ya 😃

• Yasaklı

@panaroyak, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG hayır teknene bayıldım o güzel bir hobi olmuş 👍🏼 İlkay zamanla ilgili araştırmanı kastetmiştim. Biraz geç dahil olunca konular karıştı 😄

😃
    Ya şöyle diyeyim. Burada benim instagram da takipleştiğim abilerim, ablalarım, arkadaşlarım var. Birisi de @Rhonster mesela. Benim profilimde de baktığın zaman yat lardan inmiyorum. Ama işim bu yani babamın veya benim yatım değil. 😃 Ama istesem ben de sosyal medya da multi milyoner gibi gösterebilirim kendimi. Her limanda bir kaptan abim var. 😃 Bahsettiğim yatlar Mega lüx yatlar bu arada.

Benim Türkiye şartlarında da binmediğim araba kalmadı. Ama benim mi değil. 😃
    İnstagramım da oha nasıl yani diyeceğin iş adamları var beni takip eden. Ama bunların hiç birisi benim maddi açıdan sıradan bir adam olduğum gerçeğini değiştirmiyor.

İstesem bu elemanlar gibi sosyal mecralardan para kazanabilirim. (IT bilgimde bunu destekleyici seviyede) Ama ben arkamdan bunları dedirtmem. 😃

Bir de bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Lütfen beni yanlış anlamayın. Ben eti burada da 3 öğün yiyebiliyorum. Kıyafet te alabiliyorum. Gezebiliyorum da. Orta seviye bir gelirim var ve bekarım bu yüzden sorun yaşamıyorum.

Ama işim gereği çok yakından tanıdığım iş adamları var. (Hatta TR en zenginler 100 listesinin yarısı) Maddi açıdan çok güçlü olan ama çok sıradan hayat yaşanlar da var bunların içinde.

Ama ben şu an 3-5 kuruş kazanabiliyor olsam da kendimce bir yerlere gelmiş olsamda varoşta büyüdüm.

Gelelim sonuca 😃 İnsan iki tarafıda çok yakında tanıyınca, kimde para var kim gösteriş peşinde çok iyi anlayabiliyor. Bunlar özünde ciğeri 5 para etmez herifler. Bunu tüm içtenliğimle söyleyebilirim.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 sen ukrayna dan halledersin turisti zaten ama tr içinde o kadar gece sürmez tabi gene 2021 i gözden çıkarmak gerek.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 youtubeden kanayagöç kanalı var abi izleyin kesinlikle 2 senedir ben takip ediyorum. Şuan kadın çalışıyor full time, eşini da muhasebe yükseğine yazdırmışlar. Keyifleri yerinde sevimli bir çift

Takip ediyorum onları. Çok tatlılar. İnstagram da reklam alırken bile uyarı yapıyorlar.

• Yasaklı

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10
    Kanada pek zor değilmiş gibi duruyor benim için. Eğer ingilizceyi fluent e çekersem, benim uzmanlık alanımdaki iş ilanlarının yarısında sponsorluk bilgisi var. Yabancılar için çalışma izni alınır diyor. 😃 Ben master la felan gidersem Kanada' ya kesin alırım PR ı gibi geliyor. 😃

Ben de hatunu sokacağım okul işine. O part time Ben full time çalışabiliyorum. Sonra hatun üzerinden pr almaya çalışırım. Eğer olursa da gc ye başvurmaya devam ederim oradan geçerim bişekilde.

Süper fikir abi devam. Ben haberdar edicem seni Alex le konuşayım 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10

Süper fikir abi devam. Ben haberdar edicem seni Alex le konuşayım 😃

Tamamdır 👍

• @Rhonster aman Ali Rıza Bey, ağzımızın tadı bozulmasın, sakin ol 😃

• ⭐⭐⭐

@panaroyak, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG hayır teknene bayıldım o güzel bir hobi olmuş 👍🏼 İlkay zamanla ilgili araştırmanı kastetmiştim. Biraz geç dahil olunca konular karıştı 😄

😃
    Ya şöyle diyeyim. Burada benim instagram da takipleştiğim abilerim, ablalarım, arkadaşlarım var. Birisi de @Rhonster mesela. Benim profilimde de baktığın zaman yat lardan inmiyorum. Ama işim bu yani babamın veya benim yatım değil. 😃 Ama istesem ben de sosyal medya da multi milyoner gibi gösterebilirim kendimi. Her limanda bir kaptan abim var. 😃 Bahsettiğim yatlar Mega lüx yatlar bu arada.

Benim Türkiye şartlarında da binmediğim araba kalmadı. Ama benim mi değil. 😃
    İnstagramım da oha nasıl yani diyeceğin iş adamları var beni takip eden. Ama bunların hiç birisi benim maddi açıdan sıradan bir adam olduğum gerçeğini değiştirmiyor.

İstesem bu elemanlar gibi sosyal mecralardan para kazanabilirim. (IT bilgimde bunu destekleyici seviyede) Ama ben arkamdan bunları dedirtmem. 😃

Bir de bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Lütfen beni yanlış anlamayın. Ben eti burada da 3 öğün yiyebiliyorum. Kıyafet te alabiliyorum. Gezebiliyorum da. Orta seviye bir gelirim var ve bekarım bu yüzden sorun yaşamıyorum.

Ama işim gereği çok yakından tanıdığım iş adamları var. (Hatta TR en zenginler 100 listesinin yarısı) Maddi açıdan çok güçlü olan ama çok sıradan hayat yaşanlar da var bunların içinde.

Ama ben şu an 3-5 kuruş kazanabiliyor olsam da kendimce bir yerlere gelmiş olsamda varoşta büyüdüm.

Gelelim sonuca 😃 İnsan iki tarafıda çok yakında tanıyınca, kimde para var kim gösteriş peşinde çok iyi anlayabiliyor. Bunlar özünde ciğeri 5 para etmez herifler. Bunu tüm içtenliğimle söyleyebilirim.

Ahhh çocummm evladım boşver para ile imanın kimde olacağı belli olmaz. 🙂 Önemli olan insanlık 🙂 @Ping-PONG Biz burdayız 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

• @Rhonster tampa daha ağır basıyor açıkçası 🙂 bu arada senin profilinde neden yıldız yok dikkatimi çekti

• ⭐⭐⭐⭐

@nevzatyildizz takayım sen iste yeter.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |