Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@clourpoint saydıkların Tampa da da var 😃 bir tek konsolosluk yok birde tr den tek aktarma var almanya

Çıkmıyor işte şu GC.sonrada Yazdiklarimiz hep hikaye oluyor.en çok buna üzülüyorum.şehir ve eyaletin bir önemi yok.herkesin gönlünce olur insallah.

• ⭐⭐⭐⭐

@Mr-Gabriel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 Şans 😕 açıkcası ben de pek şansıma güvenmem hevesle bekliyorum ama çıkacağını sanmam. çıkarsa koşa koşa giderim 🙂 yok çıkmaz ise İrlanda'ya gideceğim tüm planlarımı yaptım artık şansımıza 😕

İrlanda mı? Özel değilse; 1. Neden? 2. Nasıl?

• ⭐⭐⭐⭐

@Mr-Gabriel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@repatita umarım hakimden güzelden bir karar çıkar, bu şekilde çıkıp da gidememek de ayrı bir üzücü durum. hepimiz çok ümitliyiz. 🙂 kazanma ihtimali düşük ama eğer başvurular azalmışsa vs. ihtimal bir tık artar ama oda zor gibi görünüyor. birde zaten dolar aldı başını gidiyor oda ayrı bir dert eğer çıkarsa gidene kadar 10 tl olur artık.

Zaten 31 Aralık için beklenti 10-12 arası. Yurtdışı kaynakları öyle diyor yani benim değil.

• @denizci10 şahsen bende öyle düşünüyorum gidişat kötü kısmen paramı dolar çevirmiştim ama az bir düşüş olursa hepsi ile dolara geçeceğim. tl hergün değer kaybediyor. tl de kalırsa para eriyip gidicek 😕

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler 1 numara TAMPA !

Dün eşime çıkarsa tampa ya gideriz dedim bana gitmiş 2 milyon $ lık evleri gösteriyor. Ben de gidelim de tek derdimiz bu olsun dedim ne diyeyim 😂😂

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler alayına isyan alayına TAMPA!

Yav ne tampa ymış.Ekrem Allahın seversin ne var bu tampa da.işin doğrusunu bir anlatsana çok merak ediyorum.renkler ve zevkler tartışılmaz ama forum da senden başka tampa diyen yok.şu işin aslını bir soylede bilelim.

Ben de varım. Gc çıkarsa kesin tampa.

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 ben kendim direk 1.4 milyonluk eve baktım abi sende yan evi al komşu olalım 1.6 milyondu 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 linkini atsana abi baktığı evin 😃

• @Rhonster Yani sadece Tampa'ya saplanip kalmayin demek istedim. Oranin haricinde mesela Miami'nin dogu kiyilarindaki plaj sehirler, ayrica Daytona Beach, Key West, Ocala, St Pete, Fort Myers, Sarasota gibi yerler de var...

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 ben kendim direk 1.4 milyonluk eve baktım abi sende yan evi al komşu olalım 1.6 milyondu 😃

İnşallah 😎😂

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 linkini atsana abi baktığı evin 😃

Abi hatun telefondan gösterdi link yok inan ki. Zaten boşver ya Allah aşkına... 🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea ya zaten saplandığımız yok St. Pete Sarasota filan yakın yerler oraya indikten sonra bizim için en iyi yeri seçeriz ama Tampa candır gerisi heyecandır abi 😃

• Benim çocuklar annelerinde kalıyor, Ben ve şimdiki eşime çıkarsa biz giderken Çocuklarımda Green Cardlı olsun diye onları da yanıma almayı düşünüyorum Bu durumda çocuklar Min. ne kadar A.B.D'de kalmalı

• ⭐⭐⭐⭐

@cthax çocukların geri dönme durumu varsa uğraşmayın bence siz vatandaşlığı aldığınızda başvuru yaparsınız. çocuklar küçük mü ?

• @Rhonster evet 9 ve 14. Ben örneğin 5 - 7 yıl sonra vatanadaşlığı alırsam onlar için başvurabiliyor muyum?

• ⭐⭐⭐⭐

@cthax evet

• Teşekkürler

• ⭐⭐ Yasaklı

Safaq sikistiranlari gorelim atarsa duz hesap on baskada yok

• ⭐⭐ Yasaklı

Gurcistan sirbistan vb dil okulu ayagina gecici statu alip ordaki elcilikten basvursak tr yi baypaslasak oilmazmi .

• Herkese Merhaba,
    Uzun zamandır forumu uzaktan ve facebook grubundan takip ediyorum. Artık ben de dahil olmak istedim. Bu sene çıkarsa North Carolina eyaletini düşünüyorum. Başka North Carolina hayali kuran var mı? 🙂

Benzer Başlıklar

• 21386
  • 120
  • 13308
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |