DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @totoro DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@hsndmn sana sadece come to istanbul diyorum.

Mecidiyeköy'de 1 sene yaşadım ve tahammülüm kalmadığı için dönmek zorunda kaldım. Sizi çok iyi anlayabiliyorum.

• @badman isterseniz daha fazla uzatmayın bu konuyu

• Bu ileti silindi!

• @badman üstad boşver bu tip konuları herkes gergin arkadaş ortamımız bozulmasın

• @badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

sitede yeniyim bu sitede kapışma oluyor mu, eski mesajlara biraz baktım pek yok gibi, orda birisi demişki:" 15 mayıs ta" açıklanacak doğru mu?

@badman bu senin ilk mesajlarından , burada kapışma olmuyor seviyeyi korursak , @gözde arkadaşımız konuyu kapatmanı rica ettiği halde inatla sürdürüyorsun. Biz senin gerçeklerinle ilgilenmiyoruz. Lütfen Dv 2019 hakkında yorumlarını yap, insanları rahatsız etme.

• Bu ileti silindi!

• @badman dün özelden de mesaj yazdınız bana görmemezlikten geldim cevap yazmadım size ama sabrımın da sınırı var

• @badman bi zahmet hocam lütfen

@badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Siz bilirsiniz.hepinize elveda.

• Bozmayalım şurayıda beyler bayanlar. Zaten 3 gün sonra kimse kalmaz burda. Konuda kapatılır zaten.

• Rica etmeme rağmen uzattı. Daha ne denebilir?

@likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar herkesten rica ediyorum izdivaç forumuna çevirmeyelim burayı. Burası inanın yeri değil. Kabalık ediyorsam da herkesten özür dilerim. Lütfen...

• @vecihi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

sitede yeniyim bu sitede kapışma oluyor mu, eski mesajlara biraz baktım pek yok gibi, orda birisi demişki:" 15 mayıs ta" açıklanacak doğru mu?

@badman bu senin ilk mesajlarından , burada kapışma olmuyor seviyeyi korursak , @gözde arkadaşımız konuyu kapatmanı rica ettiği halde inatla sürdürüyorsun. Biz senin gerçeklerinle ilgilenmiyoruz. Lütfen Dv 2019 hakkında yorumlarını yap, insanları rahatsız etme.

İnterpol gibisin hocam 😊

• @vecihi yi kaçırmamalı Amerika @hsndmn almazlarsa kendileri kaybeder 🙂

• Federal olabiliyor muyuz acaba USA’da. Gönüllü Federal olmak istiyorum 😁😁

@gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@vecihi yi kaçırmamalı Amerika @hsndmn almazlarsa kendileri kaybeder 🙂

• @crazycells uyanmış

• @badman nerden biliyon sen benim internetten tanıştığımı eşim türkiyede okudu aynı üniversitede tanıştık evlendik sen çok fazla olmaya başladın tanımadığın insanlar hakkında konuşmayı bırak

• @gözde @hsndmn İyi düşünceleriniz için sağolun 🙂 Valla hepimize çıksa keşke muhabbet ederek kaldı son 2 günümüz 🙂

• @alpecino boşuna sinirlenmeyin sizin eşinizle nasıl tanıştığınız kimseyi ilgilendirmez zaten yapmaya çalıştığı şey çok saçma ve yersizdi

• ya şimdi bna green card çıkar bizede çıkar al işte sana Amerikada'da karşında

• Kelin merhemi olsa kendi başına sürer o zaman demezler mi madem bu kadar çok biliyorsun neden hala çekiliş sonucu bekliyorsun bulup birini evlenip gitseydin

• Zamanında bu forumda ismini vermek istemiyorum birisi ile tartıştım. Bilen kişiler biliyor zaten. Ne kadar boş bir tartışma olduğunu @badman kişisini gördükten sonra anladım. O kişi en azından mantıklı şeyler yazıyordu. Kimsenin hayatına müdahale etmiyordu. Sen kimsin tanımadığın bir kişiye sarkıntılık yapıyor ve milletin eşi hakkında yorum yapıyorsun? @badman Yaşına falan bakmam sana ikinciyi vurmam haberin olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |