Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar herkesten rica ediyorum izdivaç forumuna çevirmeyelim burayı. Burası inanın yeri değil. Kabalık ediyorsam da herkesten özür dilerim. Lütfen...

• @badman ben evliyim zaten 35 yaşındayım

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar herkesten rica ediyorum izdivaç forumuna çevirmeyelim burayı. Burası inanın yeri değil. Kabalık ediyorsam da herkesten özür dilerim. Lütfen...

🙂

• valla bende evliyim ancak olmasam bile vatandaşlık değil dünya imparatorluğu verseler öyle bişi yapmam

insan bi kere sever ama türlü yolla Amerika'ya gider 🙂

• Bu ileti silindi!

• @gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar herkesten rica ediyorum izdivaç forumuna çevirmeyelim burayı. Burası inanın yeri değil. Kabalık ediyorsam da herkesten özür dilerim. Lütfen...

🙂

@gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

🙂

🙂

bu da mı gol değil evde kaldık erdem 🙂 belki adriana da vardır

• @gözde Abla bence insanlara karşı bu kadar iyi niyetli olmayın. Öyle bir soru ile gelen insan art niyetsiz bir insan değildir. Aç avucunu oraya yapsın de yoluna devam et. Ankara'da yaşıyorum doğduğumdan beri. Oturduğum yerde ettiğim kavgaların haddi hesabı yoktur. Parkta, trafikte, kafa dinlemeye gittiğim kafede, daha neler neler saysam gc şafağı doğan güneş olur. Belki de yaşadığım şehir İzmir olsaydı bunların hiç birisi olmazdı. Biraz da bölgenin insanına göre değişiyor. Dün gördüğüm bir konudan örnek vereyim. İş yerim Anıttepe'de gayet elit, Atatürkçü, insan gibi insanların bulunduğu bir semttir. Evim ise Keçiören Etlik'te. Kapanışta bir müşteri geldi onunla ilgilendim sizden iyi olmasın çok iyi birisiydi ve dükkanı kapadım arabaya binip etliğe döndüm. Arabayı park edip alışveriş yapmaya gittim. Yolda yürüyen ağzı bozuk genç bir kız gördüm. Telefonda bağırarak küfrediyordu. O kelimeleri burada yazmak istemiyorum. Demek istediğim şu ana kadar iş yerimin bulunduğu yerde tek bir tane böyle bir insan görmemişken oturduğum semtte görünce kendi kendime etliğe hoş geldin dedim. Düzgün bir bölge, başınıza gelen o olay hakkında hiç bir şikayette bulunmaz ve o tür sorular sormaz. Biraz da yaşanan yer ile alakalı.

• Bu ileti silindi!

• Bu arada 6-7 günden sonra hava bugün oldukça güzel mangal yapar bu çocuk bugün ee Ramazan ayı geliyor

• @badman Arkadaşım @gözde Gözde arkadaşın isyanı dağlara 😁

• @hsndmn aslında benim oturduğum yerde çok hayvan sever bir yer 10 evin 8 inde ya kedi ya köpek kesin vardır ama dengesiz insan her yerde bu arada belediyemizde CHP 😉

• @badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@badman teşekkür ederim ama İngiltere yada malta tercihlerim arasında değil .Eğer GC olmazsa Kanadayı araştırıcaz

Bir Amerika li kadın var oğlu mühendis. Cenevre de yasiyor .orda calisiyor.istiyorsan seni tqnistirabilirm. İsmi Adrian çok iyi biri yaşı 28 .cevabın ciddiysen özelden yazabilirsin.

Hocam yaşın falan da ufak değil. Böyle bir yerde, böyle bir konu altında boş muhabbet yaptığını düşünüyorum. Gerçekte tanımadığın bir insana nasıl olur da böyle şeyler yazabilirsin? Bu forumun amacı bellidir. Amacın dışına çıkmayalım lütfen.

• @likable biz yarın yapacağız o dediğinizi

• @crazycells üstad hafta sonu da buradayız bekleriz 🙂

• @hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@badman teşekkür ederim ama İngiltere yada malta tercihlerim arasında değil .Eğer GC olmazsa Kanadayı araştırıcaz

Bir Amerika li kadın var oğlu mühendis. Cenevre de yasiyor .orda calisiyor.istiyorsan seni tqnistirabilirm. İsmi Adrian çok iyi biri yaşı 28 .cevabın ciddiysen özelden yazabilirsin.

Hocam yaşın falan da ufak değil. Böyle bir yerde, böyle bir konu altında boş muhabbet yaptığını düşünüyorum. Gerçekte tanımadığın bir insana nasıl olur da böyle şeyler yazabilirsin? Bu forumun amacı bellidir. Amacın dışına çıkmayalım lütfen.

gerçekten arkadaşın adı üzerinde @badman

• @ tanti @crazycells uyuyordur belki orada daha sabahın körü

• Bu ileti silindi!

• @hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Katılıyorum sana Hasan, Seviyeyi korumak lazım .

• sizde dvlottery adresine girip bakıyor musunuz 2018 - 2019 olmuş mu diye belki erken açmışlardır diye :)))) harbi sıyırdım

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |