DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Seni Düşünmek

Seni düşünmek güzel şey,

ümitli şey,

dünyanın en güzel sesinden

en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey...

Fakat artık ümit yetmiyor bana,

ben artık şarkı dinlemek değil,

şarkı söylemek istiyorum...

Nazım Hikmet Ran

• @sefer-çavuş şuan Texas’ta hayal etmeye başladım 😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@djimme DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@djimme hosgeldiniz, bol sanslar 🙂

@crazycells hoşbuldum, ekşideki entrylerinizi görüp de başvurmuştum gc ye 🙂

bol sans 🙂 umarim halihazirda forum uyesi olan arkadaslara da cikar, zaten kazandiktan sonra katilan pek cok arkadas olacaktir... 🙂

• Çıkma ihtimali %25 falan olsaydı bari ne bu %1 😅 Ben iki şık arasında salladığımı tutturamayacak kadar şanssızken %1 ihtimalin beni bulması biraz ütopik geliyor ama napalım umut fakirin ekmeği 😊

• @ekpr sorma bendede umut kalmadı , aşırı derecede umutsuzluk başladı.

• Bir şey sormak istiyorum sonuç 15inde mi açıkalanacak yoksa başvuru mu başlayacak ?

• @ilmentore nasıl ya başvurular açık mı ?

• @ekpr görüyorum ve arttırıyorum bari devir seçeneği olsaydı çıkıp gitmeyen 10.000$ a devretseydi falan 😂

• @fırat-sefil 15inde açıklanacak, başvuru kasım ayında

• @crazycells Üstad kafam iyice karıştı 4000 kişimi çekilişi kazanıyor, yoksa 4000 kişiyemi Green Card veriyorlar? Yani 4000 tekil kazanan mı oluyor buna aileler(eş çocuk) dahil mi?

• Planlar, hayaller acaba çıkacak mı ? Atarsa 8.. Ne kaldı şurada 1 hafta kalmış. Bir askerlik anımı yazmak istedim. O sıralar İzmir'de Nato karargahın da askerlik yapmaktaydım. Temmuz ayında ailem beni evci iznine çıkarmak için cuma günü akşam İzmir'e gelmişlerdi. Gitmediğimiz plaj, görmediğimiz mekan kalmadı. Kısacası mükemmel bir 3 gün geçirdim. Aylardan Temmuz. İzmir sıcağını bilen bilir. Uygun adım yürüyüş sırasında ayaklarını diğer askerlere uyduramayan bir asker vardı. Ne yaptılarsa adam yürümeyi öğrenemedi. Komutan o gün bu arkadaşa kızdı hepimizi eğitime çekti. Yat kalk sürün neler neler. Susuzluktan ölüyoruz, duş almış gibi ter içindeyiz derken kendimi o 3 günü hayal ederken buldum. Plajda uzanıyor biramı yudumluyordum. Gözlerim yarı kapalı dalgaların sesini dinliyordum. İyi ki hatırladım bunu, Hawaii de belki biraz da miami plajında gözlerimi kapatma vaktim gelmiş.. Kalan 8-9 günü bu şekilde yaşayacağım. Hangi arkadaş yazdı hatırlamıyorum da çıkmayacağını bile bile bekliyoruz. Bari 2 sene falan bekleseydik en azından hayalini yaşardık. Çıkmadığını bilerek yaşamaktansa ufacık bir umut ile hayalini kurmak daha iyi geliyor bana... 🙂

• @hsndmn valla kazananlar adına seviniyorum , ve onların telaşına baktıkça imreniyorum, yeni bir hayata başlamanın sevinci mutluluğu ve heycanı bu sefer bizede nasip olur inşallah.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bekar olsaydim zaten Amerika'daydım şimdi 🤣 her türlü. Bizden geçmiş nerdeee😅 gençlere kolay gelsin. Ağlamaktan kastım o değil aslında @badman benim başka derdim var. Sorun sende değil greencard bende 😂

• Bu ileti silindi!

• @sefer-çavuş abi sessiz ve derinden ilerliyorsun arada yaz böyle. Son gün bir tahmin yapacağım şu an hazırlıyorum hangimize çıkar diye 5 kişilik tahmin seni ilk sıraya yazıyorum.

• TAHMİN

1. @Sefer-Çavuş
    2. @Takip
    3. @FreeWoRLD
    4. @ikizbabasi
    5. @gözde

Eğer tutarsa bir sayısal oynarım artık😁

• ben forumdan çıkcak ismi söylüyorum @wwinter arkadşaımıza çıkıcak.

• Chat olayları sıkıntılı işler 😁 Burdakiler inanmıyor kaldıki ABD’dekiler inanacak 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

406

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.2k

| | | |