DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@EzgiLera Dava açmak ayrı bir şey orada haklı olduklarını bildiklerinden dava açıyorlar. Genel olarak insan kitlesi olarak yabancılar saf oluyor malesef. Ama örneğin kolombiya vatandaşları genel olarak saf olmuyor. Biraz yaşam standartlarıyla yaşamlarında neyle mücadele ettiklerine göre değişiyor

Haklı olduğunu bilip hakkını aramak da saf olmamanın göstergesi değil mi?

Ben hala sizin saflıkla iyi niyeti, zekilikle kurnazlığı karıştırdığınızı düşünüyorum.

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Şu sıralar başım farelerle dertte,öldürmekte istemiyorum o da canlı sonuçta.@rnc Kedini ödünç verir misin bişey deneyeceğim...

Kediyi doktora götürdüm ama kısırlaştirma olmadi. Bağışıklık sistemi düşük çıktı testlerde. İğne oldu ilaç verildi 2 tane igne daha verilcek. 3 kat fazla masrafi çıktı ama olsun evladim sonuçta onun için paranin önemi mi var 🙂

• @rnc Doğru, insanı çıkarsız bir tek onlar sever bu yüzden sağlıkları için ne gerekiyorsa yapılmalı

• @rnc Ben köpek severim tabi orası ayrı;)

• ⭐⭐

@EzgiLera Açıkcası o tür durumlar insana verilen veya insan canına verilen değer ile alakalı saflıkla bir ilgisi yok. Çoğu gelişmiş ülkede de böyle durum zaten haklıysa adalete güveniyorsa avukatı arıyor avukat hallediyor zaten süreç sancılı veya uzun da olmuyor. Saflıktan kastım aklı kötüye çalışmayan, kurnazlık vb.

Bizim memlekette bir tabir vardır köylü kurnazı diye mesela o hesap. Çok fazla kötü niyetli insan olmadığı için yada hayatı boyunca çok zorluklar çekmediği için güle oynaya bir hayat sürüldüğü için genelde insanlar karşısındakinin niyetinin kötü olabileceğini aklından geçirmiyor.

Avrupada örneğin insanlar cidden bunalıp depresyona girip intihar ediyor, hiçbir kaygıları olmuyor, bizim ülkede de tam tersi muhakkak ya ekonomik yada ailevi bir sebebi olunca intihar ediyor insanlar.

Saflık anlayışlarımız farklı olabilir ki son yıllarda sokak röportajlarıyla bizim ülkemizde de çok saf insanın varlığına şahit oluyorum bazen

• ⭐⭐

@Birgariphayat Benim köpeğim vardı eskiden çalındı. Alman birisi çalmış sonra gitmiş sokak ortasındaki direğe bağlamış öyle bulundu. Sonra bir sefer daha çalındı bu sefer bulamadık.

Şimdi hakkı rahmetine kavuşmuştur golden dı cinsi

• ⭐⭐⭐

@EzgiLera kurnazlık, iyi niyet, kötü niyet bunların hangi ülke vatandaşı olduğuyla hiçbir alakası yok bizden olmayan herkesi çok gözümüzde yükseltmemizle alakalı birazda bu bence. Kötü niyetli insanından tut, dolandırıcısına kadar her türlüsü türkiyede olduğu gibi buradada var.

Bilerek arabanın önüne atlamaya çalışıp davaya yol aramak vs hakkını aramak değildir büsbütün kurnazlık kovalamasıdır

• ⭐⭐

@newbie97 🙂 koptum

• ⭐⭐

@debbieLA77 Çözüm yolu yokki ha soğuk su içmişsin ha soğuk karpuz yemişsin 🙂

• ⭐⭐

@newbie97 evet de karpuzdaki şekeri naapıcaz? ha hiç birşey yiyemiyorum sıcaktan karpuzla besleniyorum diyorsan o ayrı 🙂 🙂

• Selammm Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun.

• Başkan Biden ülkeye kaçak giren 500 bin kişiye green card verilmesine onay vermiş 😊 Meksika’dan kaçak girenler yeşil kartı kapmış ! Biz hala çekiliş peşinde koşalım.

• @Semihmete

Yaniltici bilgi vermeyelim lutfen, ilgili calisma son 10 yildir ABD'de yasamakta olup bir Amerikan vatandasi ile halihazirda evli durumda olan kisileri ve onlarin cocuklarini kapsiyor. Bir de Green Card bu kisilere otomatik verilmeyecek, "basvurmaya hak kazanacaklar". Meksika sinirindan son uc bes yilda kacak gecenler bu haktan faydalanamayacak.

The new policy would allow noncitizens who have been in the country for at least 10 years and are married to a U.S. citizen, and their children, to apply for permanent residence without leaving the country.

During a ceremony at the White House, Biden called the steps a "commonsense fix" to a system that is "cumbersome, risky and separates families."

He said the order would go into effect this summer and stressed that it would not benefit people who recently came into the country. Instead, it would help people who are "paying taxes and contributing to our country" and their family me

• ⭐⭐

@Semihmete Hayır şartları var. Her geçene veriliyormuş gibi algı yapmayın lütfen.

• Merhabalar arkadaşlar, bu sene yapılacak olan çekilişte pasaport zorunluluğu var mı? Çok yeniyim 🙂

• @Riethian Adamı geri göndermiyorlarsa ! Ne yapacaklar ? Kaçak burda otursun diyecek halleri yok herhalde.

• ⭐⭐

@debbieLA77 100gr karpuz 30 kalori, neredeyse 100gr salatalık ile pırasayla felan eşdeğer. 1000gr karpuz yesen 300 kalori, yani 1 kg karpuz yesen bile yetişkin insanın ortalama alması gereken kalori 2000 ken sen 1kg karpuzla 300 alıyorsun, bence muhteşem bir değer

Ben şahsen öğün niyetine koyuyorum işime de geliyor. Zaten meyveyle pek aram yoktur ondan yazları meyve şekeri tüketmeyi pek dert etmiyorum zaten 9 ay tüketmediğim için 😁

• ⭐⭐

@Semihmete Kırmızı halı da sermişler mi bir sormak lazım 😁

• @burakalp054 yok rahat olabilirsin

• ⭐⭐

@burakalp054 Şimdilik yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.9k

| | | |