DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Bir arkadaş vardı yetti artık haftaya meksikaya gidiyorum diyen onun akıbeti ne oldu acaba

@mcvk

• @newbie97 her şey yolunda gittiyse şuana kadar varmış olmalı

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@newbie97 her şey yolunda gittiyse şuana kadar varmış olmalı

Arkadaştan bir haber alinabiliyor mu? başına bir iş gelmesinde....

• ⭐⭐

@newbie97 kalori hesabı yaparsan doğru tabi de... olay kalori değil içerik ya hani... 350 kalorilik patates kızarması mı? 350 kalorilik haşlanmış sebze, 1 porsiyon et, ve 2 kaşık basmati pilavından oluşan tabak mı? tabiki ikisi de kalori olarak aynı ama vücuttaki etkileri biraz farklı 🙂 ama sen hesabını kıştan yaptıysan ve öğün niyetine yiyorsan sana bişey olmaz, kesseler acımaz seni 🙂 aslansın sen 🙂 bu arada karpuzu bende çok severim geçen şu küçüklerden aldım çekirdeksiz olanlardan tipi hoşuma gitti gayette güzel oluyor kesilince dilimler tam ısıra ısıra yemelik 🙂 afiyet olsun kardeşim doya doya karpuz yediğin serinlediğin bir yaz olsun 🙂 karpuzlu dondurma var mı ya buarada ben ona düşeyim biraz 🙂

• ⭐⭐

@rnc bende merak ettim haber var mı? şaka mı yaptı acaba ? gerçek değildir belki

• ⭐⭐

@rnc Kartele güven olmaz. Dünyanın en saçma hareketlerinden birisi bence.

• ⭐⭐

@debbieLA77 Biliyorum hocam iş daha çok ne aldığınla alakalı ama kahvaltıda protein açığımı kapatıyorum ben genel olarak, akşama karpuza abanıyorum genelde 2 öğün yiyorum canım çok bir şey çekmezse. Dediğim gibi karpuz dışında yıl içerisinde pek meyve alıp yemiyorum daha doğrusu yiyemiyorum çok nadir portakal felan alır sıkarım 2 ayda bir oda sevdiğimden değil mecburiyet hissediyorum vitaminsiz kalmayayım diye 😁

Örnek öğün olarak bu sabah kahvaltımı verebilirim gerçi uyanınca acıkmadığım için öğlen 1 de yedim ama olsun

2 avuç kadar taze fasulye kestim ince, haşladım onu sonra başka bir kaba 2 yumurta kırdım içine lor peyniri ekledim ezdim fasulyenin üstüne az yağ döküp bu lorlu yumurtayı pişirdim.

Yanına 3 dal marul kopardım, epey bir domates yaklaşık 2 büyük boy kadar(küçük domateslerden vardı ondan kıyaslıyorum), 1 salatalık, 2 büyük kibrit kutusu kadar süzme peynir. Bunları yiyince zaten 5-6 saat tok tutuyor ve epey bir protein yüklemesi yapmış oluyorum, akşam öğünümde de karpuzu zevkle tüketebiliyorum 😁 Lorlu taze fasulyeli omlet dışında kalan domates marul vs 1 koca tabağı dolduruyordu yiyince fazlasıyla doyuruyor ve hafif şeyler olduğu için baymıyor

• ⭐⭐

@Riethian Özellikle tek başına gitmek çok sıkıntı yine arkadaşların olsa bir grup halinde gitseniz bile riskli. Adam senin böbreklerini satsa aldığı komisyondan daha çok kazanır neticede birde bu yönden bakmak lazım

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Riethian Özellikle tek başına gitmek çok sıkıntı yine arkadaşların olsa bir grup halinde gitseniz bile riskli. Adam senin böbreklerini satsa aldığı komisyondan daha çok kazanır neticede birde bu yönden bakmak lazım

Black market te çok para etmiyor hocam. Özellikle böbrege uygun donor vs bulmak ciddi zor. Ayrıca onu çıkaracak donanımlı ekipman doktor vs lazim. Bunlar ciddi para demek o yüzden en risksiz olan iş insan kaçakçılıgı. parani alip çıkıyorsun.

• ⭐⭐

@rnc Ben küçükken organ mafyaları vardı ülkede, çok sağdan soldan duyardım dışarıda oynarken kaçırıldı böbreği çalındı diye, eskiden bizim ülkede çok olurdu bu olaylar

• ⭐⭐

@newbie97 o kahvaltıdan bende istedim ya 🙂 iyiymiş baya açıkmazsın tabi 5-6 saat hemde sağlıklı maşallah... aynen devam 🙂

• ⭐⭐

o kadar çok bahsediyoruz ki konular içinde aklıma bu şarkı geldi meksikadan geçenlere gçeeceklere gelsin ...

• ⭐⭐

@debbieLA77 Nazar değmesin geçen yazdan bu zamana 29 kilodan fazla verdim, pandemi kiloları gitti şimdi stokları eritiyorum, ideal kiloma ulaşmak hedefim çok az kaldı bakalım

Daha önceden de 20 vermiştim ideal kiloma çok yaklaşmıştım ama pandemide verdiğimin fazlasını almıştım umarım ileride yine aynı senaryoyla baş başa kalmam 😁

Kilo vermek sorun değil benim için de bir dönüm noktası oluyor o noktayı yakaladıktan sonrası geliyor, benim zaten tatlıyla ekmekle pek aram yoktu hatta tüm bu kiloları pilav ve cips yüzünden aldım diyebilirim onları kestim vücuda çok fazla karbonhidrat sokmuyorum yavaş yavaş gidiyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |