DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@rnc İstanbulda okudum ya o çöken binanın 20 metre ilerisindeki nüfustan çıkartmıştım kimliği ayrıca o köşenin hemen yanından biniyordum otobüse, ayrıca o çöken binanın hemen karşısında kız yurdu vardı ailem zorlamıştı orada kal diye neyseki kalmadım, ayrıca o çöken binanın 50 100 metre ötesinde bir kız yurdu daha var beni zorla oraya soktular bir bak içeri diye bende bu bina çöker ben burada kalmam demiştim 🙂 Neyseki verilmiş sadakaları varmış orası çökmedi ama dönem ortasında kapısına mühürü basmıştı milli eğitim. Adım attığım yerler çökmüyorsa da mühür vuruluyor işte muhakkak başına bir şey geliyor

• @Ecehzr en iyisi durumunuz uygunsa diğer vize türlerini araştırın.

• bazen sanki İstanbul'a bilet alır gibi bilet alıp California' ya gidebilirmişim gibi geliyor, sonra bir bakıyorum vizem yok. 🤦🏻♂ şu vize olayları olmasaydı keşke, vize demişken (doğruluğunu bilmiyorum) avrupa vizelerinin 70'ler 80'ler de Türkiyenin talebi ile çıktığını duymuşmuydunuz.

• ⭐⭐⭐

@Ecehzr kederlenmeyin şöyle düşünün yılbaşı piyangosu size çıkmadı diye kederleniyor musunuz durduk yere mesela buda aynısı bir piyango ve şansınız %1 civarında

• Günaydin 🙂

• @Emre-Kurtulmuş sanırım tek çıkar yol gibi görmeye başladık, emek versek uğraşsak green card sayesinde kurtulabiliriz gibi.

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş sanırım tek çıkar yol gibi görmeye başladık, emek versek uğraşsak green card sayesinde kurtulabiliriz gibi.

En kolay yolu malum yol evlilik. 🙂 Bu yöntem ile en kolay şekilde gidebilirsin. Çok araştirsam bende evlenecek birisini bulup gidebilirim. Ama benim için evlilik kutsal birşey. Birlikte oldugum insanlara aşırı önem verdiğim için muhtemelen bunu başaramam.

• @Emre-Kurtulmuş günaydın size 5.ncide çıkmış inşallah bizde gidebiliriz bir gün çıkma ihtimali var ama sonuç olarak. burda ev yok araba yok alma şansı çok zor hayat zor zaten tatil yok kendimi buraya ait hissetmiyorum malesef kiracıyız yani hiçbiryer sizin değil zaten umarım kızımı bir gün oraya götürebiliriz onun için daha çok istiyoruz teşekkür ederim

• @rnc bu evlilik formalite olduğu için fazla Duygusal düşünmemek gerek, ama güven önemli sonra dolandırırlar falan.

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc bu evlilik formalite olduğu için fazla Duygusal düşünmemek gerek, ama güven önemli sonra dolandırırlar falan.

bunu hiç yapamam 😞 o yüzden bu yöntemler bana göre değil 😞

• ⭐⭐

@Murat-4 daha iyisi formalite olmayanını bulmak 🙂 Formalite evlilik her şeyden riskli.

• @Riethian, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Murat-4 daha iyisi formalite olmayanını bulmak 🙂 Formalite evlilik her şeyden riskli.

Valla hocam en mantıklısı anlaşabileceğin sevebileceğin birisi ile bir hayat kurmak. Gerçek olmayan evlilikte ben yapamam. 🙂 Muhtemelen ömrümün kalaninda da bekar yaşiyacağim ama tabi belli olmaz. 🙂 Mesela bir arkadaşım 31 yaşında kız arkadaşı 41 yaşında. Arkadaşım hiç evlenmedi ama kız arkadaşının 2. evliliği olucak. Hayat işte bazen böyle süprizlerle dolu olabiliyor. 🙂 Önemli olan "gerçekten" sevebilecek birisini bulmak yoksa birisini bulup evlenmek kolay 🙂

• Yıllarca başvurdum bu piyangoya, ben ne kadar istediysem o da o kadar çıkmadı. "Has not been selected" yazısını her gördüğüm sene haftalarca moral bozukluğu yaşıyordum. Baktım bunun çıkacağı yok, eni sonu bir yol bulup kendimi Amerika'ya attım. Şimdi ne mi diyorum, keşke hep hayal olarak kalsaymış. Demem o ki üzülmeye değecek bir tarafı yokmuş. Yaşadığınız ülkeyi kendinize dar etmeyin ben gibi, çıkmıyorsa varmış bir hayır

• @Riethian işte o daha iyisini bir bulabilsem 🙂 formalite dediğiniz gibi riskli.
    birde böyle durumlar var.
    44309e78-2f81-4e57-a637-49db6b07a151-image.png

• @Murat-4 bunda olay ne? yaşli amerikaliya nijaryali lar mi yaziliyor?. Bunlar sahte evlilik işte 😂

• @rnc aynen öyle, sahte evlilik, yaşlılar ne düşünüp kabul ediyor onu bilmiyorum ama 😂

• ⭐⭐⭐

@Murat-4 Farazi de olsa; Forumda yasal olmayan paylaşımlar yapmak, ya da yasal olmayan konularda tavsiye aramak yasaktır. Forumu kullanmaya devam etmeden önce forum kurallarını okuduğunuzdan emin olun.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/14/forum-kuralları

• Bu ileti silindi!

• @cemal1153, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar greencard numaramız 27 binlerde randevu verirler mi

Hocam burasi dv2026 sohbet odasi. Sorularinizi lütfen ilgili başliklarda sorun. Ve lütfen sürecinizi imzaniza taşiyin.

• @cemal1153 sorularınızı dv2025 aşamaları konusundan sorun,sürecinizi imzanıza taşıyın, büyük ihtimal ile randevu vermezler forumu karıştırın, okuyun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

48

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |