DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 ayaklı bir webcam kameram var. Odamın duvarının arkası da beyaz.
    İlk denemeyi onla yapıp bir test edeceğim ilgili site kabul ederse olmuş demektir değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dilmel aynen yeter ki resim uzantın jpg olsun png olmuyor.

• @ayvalik10 Bu sene Greencard kazanıyor muyuz, tahminler ne yönde?

Yoksa sonuç bu şekilde mi oluşacak?

• @Uçan-hollandalı kendi adıma hiç bir zaman hüüllooğğğğ kazanıyoruz da demedim, kaybedicez de demedim, çıkarsa ne ala çıkmazsa mualla.😅 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Uçan-hollandalı çıkmamasının yaratacağı üzüntü çıkıpta işlemlerin yarım kalınca yaşayacağın üzüntüden daha az olur. Ondan bize çıkmıyorsa bil ki sorunlar bitmiyor sürekli devam ediyor. 2023 öyle şimdi 2024 görücez. Ondan dolayı çıkmıyorsa biz üzülmeyelim diye çıkmıyor.

• @ayvalik10 Kazanıpta şu mülakat eşiğinden atlayamamak harbiden içime otururdu, çıkmamasından daha üzücü olan bir şey var ise kesinlikle o 😃 Bu sene ikinci başvurum olacak, bir bakmışsın vallahi selected olduk. O zaman sağlam sevinirim işte, yalnızca ekonomik olarak değil psikolojik olarakta çökertti beni Türkiye sunucusu. Son olarak eklemek istediğim şey;

• ⭐⭐ Yasaklı

@Uçan-hollandalı Şu saatten sonra hala çekilişi kazanacağım umudu olan varsa ve buna göre planlar dahi yapan varsa onun umudundan çok azıcıkta ben istiyorum ya. Zaten yüzde 1 olan ihtimal pasaport kuralından sonra imkansız hale geldi. Üstüne üstlük mülakat vermemeleri de cabası. Bu sene ilk defa başvuru yapanlar zaten gelir daha dereyi görmeden gidince şu işi yapıcam, şuradan ev bakıyorum vs. ya da o sene bu sene, bu sene çıkacak inanıyorum gibi cümlelerle 😃 sen yapma bari 😃 Mayıs'tan önce sorsan hepimiz kazanıyorduk, bütün planlar hazırdı, mangal partisi verecektik 😃 Mangal partisinden bir kişi dahi kazanamadı. Artık haybeye birbirimize umut aşılamaya gerek yok bence.

• @Atlantis00 İhtimaller zaten düşük o yüzden buraya çokta bel bağlamaya gerek yok, ancak insan öyle bir varlıktır ki olmayacak şey için bile hayal kurabilir. Bu da onun gibi biraz, aslında işi dalgaya alıyorum maksat eğlenelim zaman geçsin ama Mayıs ayı gelince işler yine eskisi gibi oluyor 😃 sonra tekrar sar başa, artık bu döngü ne kadar devam eder bilemem ama umut fakirin ekmeğidir anlayışı ile başvurmaya devam.

Bu arada DS-260 formunda sosyal medya kullanıcı adlarını belirtmemizi istiyorlar, fakat ben Whatsapp harici bir uygulama ya da sosyal medya kullanmıyorum o nasıl olacak.

• ⭐⭐

@Atlantis00 Olsun.. umut etmeye devam 🙂

• Yaş 46 şimdilik. denemeye devam edeceğiz.
    Gittiğimde açacağım youtube kanalının ismini bile hazırladım. "50 sinden sonra AMERİKA"

umut etmeye devam edeceğiz. ama olmama ihtimaline karşında elimizdekini daha iyi hale getirmenin yollarını arayacağız.

• Bu kadar şeyin ardından halen daha demokrasi güzellemeleri ile milleti uyuşturmaya çalışıyor ya daha ne diyeyim bilemiyorum 😃 Utanma duygusu, sorgulama ve acaba nerede hata yaptım demek yerine çıkmış "birlikte daha çok güçleneceğiz, biz demokrasiye inanıyoruz ve karşımızda olan tek adam rejimini yıkacağız." diyor. Uln önce sen koltuktan kalkma zahmetinde bulun da sonra karşıya bk at... Sözcü TV yayınından itibaren halen bu açıklamaları devam ettiren Kılıçtaroğlu'nu duydukça ben kuduruyorum artık. Şu iktitardan medet umacağım yemin ederim aklıma gelmezdi, denize düştük ve yılana sarılma vakti geldi gibi duruyor. Selametle

• Tanıdığım bir kaç kişi shelter denen yerde kalıyor. Bir Türk de kaza sonucu hayatını kaybetmiş.

• ⭐⭐

@Kekw haberdeki adam resmen demis ki, Turkiye cennet, sakin Meksika'dan gelmeyin nehirde bogulursunuz. Ha geldiniz mi bizi de gorun iki uc bir sey.

• @celica Evet haberin dili flash tvdeki dramlara benziyor. Gerçekten öyle mi? Tam öyle olmasa da en az 3 kişi tanıyorum shelter denen yerde kalan Türk. Birisi de California taraflarında arabada yatıyor. Doordash yapıyor. İngilizceniz yok, belli bir mesleğiniz yok Nyc'da restorantta bulaşık işi bile bulsanız kiranızı ödeyip yaşamnıızı kurup bir de türkiyeye yardım gönderemezsiniz diye düşünüyorum.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Uçan-hollandalı Ben başvurmadan önce bütün hesapları kapatırım herhalde 😃

• Aramızda fotoğrafçı varmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sabri-FT resimle ilgili sorun mu var

• ⭐⭐

@licer, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

2024 Kazananı iken 2025 için tekrar başvuru yapabiliyormuyuz.

Elbette yapabilirsiniz. Hatta mutlaka yapın. İki yıl üst üste kazanmış kişiler var.

• @ayvalik10 GC ile alakalı değil biraz kişisel aslında

• Aklıma takıldı. Türkiye'de başvuruların giderek artması ve de aratacak olması Avrupa Bölgesinde herhangi bir ülkeden başvuru yapan birini de doğru oranda mı etkiliyor? Bildiğim kadarıyla öyle olması lazım ama takıldım yine de..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |