DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hadi-BE Bende de var öyle bir arkadaş🤣 geçen sene yardımcı oldum başvurusunu yaptık ancak bu sene pek ses etmemiştim kendi yazdı bana niye haber vermedin diye.. Maddi olarak durumu pekte iyi değil, gerçekten gitmek istemiyor. Bedava olması onu cezbediyor ama arkadaş sonuçta bir şey de diyemiyorum 🤔

• ⭐⭐⭐

@Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Bende de var öyle bir arkadaş🤣 geçen sene yardımcı oldum başvurusunu yaptık ancak bu sene pek ses etmemiştim kendi yazdı bana niye haber vermedin diye.. Maddi olarak durumu pekte iyi değil, gerçekten gitmek istemiyor. Bedava olması onu cezbediyor ama arkadaş sonuçta bir şey de diyemiyorum 🤔

😂😂

Çok ısrar ederse ben de benim arkadaşa yardım ederim. Atsan atılmaz satsan satılmaz. Arkadaş işte 😁

• Ben arka fonu beyaz yapan bir site kullandım tavsiye ederim

• Benim ikizler 23 Eylül'de doğdu. Başvurunun başlangıç tarihinden 11 gün önce. Bizde eşim ile başvuru başlangıç tarihinden 11 gün sonra (15 Ekim) form doldurmayı planladık. Bu seneki totem ve ikizlerin şansına artık, kısmet. Herkese bol şans.

• Kasım ayında askere gideceğim eğer bir sene asteğmen olursam ve kartı kazanırsam nasıl bir yol izlemeliyim

• @umut-arda-adıgüzel Hallederin o işler kolay sonuçta asteğmensin asker olsan bile sıkıntı olmaz

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar çevrenizden kaç kişi katıldı siz dahil? Maksat sohbet olsun. Biz 7 kişi olduk 😃 var mı artıran?

Geçen sene toplamda ben ve eşim dahil 14 kişi başvurmuştu çevremizden, bu sene ben, eşim ve 1 kişi başvurdu. Şu anlık durgun ama başvuru tarihlerinin sonuna doğru ne olur kestiremiyorum 🙂

• Bazen keşke diyorum sıradan bir amerikan rüyası propagandasında yaşasam dünyadan haberim olmasa tek derdim lisedeki hoşlandığım kızı baloya davet edip edememek olsa, istediğim kulüp beni isteyecek mi diye düşünsem. Dünyadan haberdar olmak zorunda kalmak ruhumu yoruyor. Türkiyede yaşamak hayattan soğutuyor ömrümü ot gibi yaşayıp çürütüyor gibi hissediyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

Valla arkadaşlar şu bir gerçek ciddi anlamda bu sene kimse hevesli değil 😄 Şimdiden hepimiz için hayırlı olsun 😊

• ⭐⭐

@sinaanyilmaz Hocam bas engeli geç 🙂 Hiç laf dökmeye, stres olmaya değmez. Enteresan bir kişikik kendisi. Karşılıklı engelledik birbirimizi. Forum ayrı güzelleşti :))

• ⭐⭐ Yasaklı

Sayaç ne zaman başlar acaba 😃

• @Emre-Kurtulmuş 🙂 hatali bilgi verdiğini soyleyince engellemeyi seçiyor. Düzenli olarak devam ediyor ama.

• @Atlantis00 Geçen yıl ben ve eşim dahil 8 kişi başvurduk iş yerinden. Hepsini de ben doldurmuştum. Bu yıl 4'ü başvurmayacak, ilave 1 kişi başvurmamı istedi onun adına. Toplamda 5 kişiyiz.

• Bugün eşim ile beraber 10 senelik pasaport başvurusu yaptık. Tabi tek başvuru nedenimiz Green Kart kazanma olasılığımız değil. Artık gemileri yaktığımızı hissettik. Öte yandan umarım kazanırız ve gideceğimiz ülke Amerika olur.

Ayrıca merak edenler için şu an iki kişi 11.000 civarına yakın ücret ödüyor. İş Bankası kartları şu an faizsiz 3 taksit yapıyor.

Green Kart başvurusu yaparken şart olmayabilir ama yakında büyük bir zam gelebilir ya da ani bir fırsattan yararlanmak isteyebilirsin. Bilemezsin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Olası-Jonny ocak ayında ki zamları kasım - aralıkta yapacaklar zaten haberin linki koyuyorum.

• @ayvalik10 Evet, buna benzer bir şeyler okuduğumu hatırlar gibiyim. Neyse kafamız artık 10 sene rahat.

• @ethsea nasıl yani çıktımı?

• Valla arkadaşlar çıkmadı çıkmadı ama olurda bu sene bana çıkarsa bu çin abd'yi vurmaya başlar. Öyle bir şansa sahibim ne yazık ki.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Birgariphayat çin değil iranla savaşa girecekler israil için sürekli destek veriyor.

• Merhabalar iyi günler herkese. Ben askerlikde Psoriaz (Sedef) hastalığına tutuldum bu yüzden beni ordudan eve yolladılar ve belgelendi, (Askerlik zamanında olmuş diye) Ben bu yıl kayıtdan geçtim sağlık raporunda çıkarsa sorun olurmu? Yoksa kronik hastalıklar sorun olmuyormu. Cevabınız için teşekkür ederim. Herkese bol şans

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |