DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @koumit 2025 eylül ayına kadar almanyada yasal isen boşuna ankaraya gelme ordan işlemlerini tamamla bence

• @lawyergirl aynen bende suat abiyi merak ediyorum valla @SUAT-GUNAY

• Merhabalar, bir arkadaşıma çıktı ama beklediğim numara 2025eu olması gerekirken numaraları 2025oc sayfaya baktığımda foreign state of chargebility Tokelau görülüyor sanırım başvuru anında Türkiye yerine seçilmiş olabilir bu durumda almak için bir şans varmıdır yoksa süreç başlamadan mı bitti bizim için.

• Bu arada çıkan bütün arkadaşları tebrik ediyorum umarım süreçleri istedikleri şekilde tamamlanır.

• ⭐⭐

@sensey arkadaşınız buralıysa oceania bölgesinden çekilişe katılmış demek oluyor ülkeyi direk yanlış seçmiş yani... Bu aynı adana da doğup japonyadan çekilişe katılmak gibi malesef olumsuz

• @neoseptik 2023 de eşime çıktı gidemedik bu sefer oldu herhalde yanımda giderken Karşıyaka bayrağı götüreceğim seneye şampiyon olursak kesinlikle evde balkonuma asacağım😊 güzel dileklerin için çok teşekkür ederim dostum 🙏

• ⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmet21 Mesajları okuyunca anladım hocam zaten çıkmayacağını her sayfada 40 ileti oluyor millet yazmış x2 hnbs hep sayfalarca ondan anladım yine haberi olmayan dayılara çıktığını bu sene 😁 O değil de yine aktif kimseye çıkmadı forumdan ona şaşırdım en az 20 30 kişiyiz aktif ve yine pas geçti

Forumda yatıp kalkanlara hiç çıkmıyor nereden bildiğimi de sormayın.. herkese geçmiş olsun. Talihli arkadaşları da tebrik ederim inşallah kartı almak da kısmet olur.

• @slngn
    Merhaba bununla alakalı daha önce konuşulmuştu öyle hatırlıyorum. Şöyle ki ; formu bekar doldurup mülakat tarihi aldıktan sonra evlenmeniz lakin evliliğin sahte olmadığını kanıtlamanız için örneğin : instagram, Facebook, paylaşımları e postalar resimler görüşmeye götürülmeli yani sizin önceden de birlikte olduğunuzu kanıtlar belgeler sunmanız gerekir. Mülakat tarihi aldıktan sonra dosyanızı açtırıp bunları ek yapacaksınız.

• @kafkaf

Benimde tek hayalim biliyor musun oraya yanımda bayrak götürüp güzel bahçeli bir evin direğine o bayrağı asmak :))
    Bol şans o resmi bekliyorum senden 😉

• @kafkaf hemşerim tebrikler. Umarım hayal ettiğiniz gibi geçer süreciniz. Bu süreçteki deneyimlerinizi foruma yazarsanız takip etmek isterim.

• 12k üstü Cs olanlar ile ayrı bir sohbet kanalı oluşturmak gerek aslında. Ankarada mülakat tarihi gelmez. Mecbur dosya taşıma yapmamız lazım, birbirimizle bilgi alışverişi yaparız

• Kendi adıma yaptığım 9. başvuru eşim adına 4-5 olmuştur. Bu sefer annem, babam ve kardeşim içinde ayrı ayrı başvuru yaptım :)) 5 başvuruyada yine çıkmadı malesef.

• DV2025 talihlisiyim fakat sıra numaram 28 binlerde, gelmeyeceğini biliyorum ama hakkımızda hayırlısı olsun. Kazanan herkesi tebrik ederim, yolculuğumuzda başarılar.

• Arkadaşlar ds 260 formu linki iletebilir misiniz

• türkiyeden bu sene en az 450 500 bin arasında başvuru geldiğini düşünüyorum ben. Eğer pasaport zorunluluğu ve en azından 10 dolarlık bir başvuru ücreti bile bu sayıyı 100 bine kadar geriletir ve gerçekten isteyenlerin şansı ciddi anlamda artmış olur. Neden böyle bir uygulama yapmıyorlar acaba?

• yeni kazanan arkadaşlar forum arama motorunu kullanıp daha önceki deneyimleri okuyun çok zor ve psikolojik olarak yıpranacağınız sürece gireceksiniz şimdiki işiniz dikkatli ve eksiksiz olarak ds 260 doldurup göndermek olmalı sonrası ne kadar çok deneyim okuma o kadar çok tecrübe bu forumda herşey var

• Kazanan kimse yok ki 2 kişi gördüm ben forumda sadece

• @JesusLord zamanla hepsi buraya gelecekler

• @JesusLord gc olayı mevcut ekonomik şartlar sebebiyle türkler için bitmiştir. ben yine öylesine deniyorum. girip biraz önce baktım artık önemsemiyorum bile. pasaport olayı birazda olsa umut veriyordu artık oda yok.

• @kafkaf kardeş semtten tebrikler karşıyakalı bende bayrak hazır şimdi ds 260 eksiksiz doldurman lazım sonra sabırla bekleyip forumdaki deneyimleri okuyup kader anına hazırlanacaksın yolun açık olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |