DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Riethian
    Gitme ihtiyacını sabah gözünü açar açmaz duyuyoruz zaten 🙂
    Hayırlısı Bakalım 1 Hafta Sonra Bir Daha Olayları Masaya Yatırırız 🙂

• @Selman-Trabzon, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Selman-Trabzon, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar selamlar, biraz baktım ama bulamadım. Elinde DV-260'ı hızlı doldurabilmek için referans olarak kullanmak için excel tarzı bir dosya olan var mı?

word tarzi bir sey de olabilir tabi. onceden cevaplari hazirlamak daha mantikli olur diye dusunuyorum

spam olarak sayılır mı bilmiyorum umarım kural falan bozmuyorumdur. çok yararlı olacağını düşünüyorum böyle birşeyin eğer ben düşündüysem mutlaka başkaları da düşünmüştür. yeni görenlerden bilgisi olan varsa bi aktarım çok güzel olur.

• @Cycraft Hepsi hakkında soru var fakat siz konuya çok uzaksınız anladığım kadarıyla. Forumu okuyun mutlaka, özellikle DS260 hakkında örnek açıklamalar ve video var nasıl doldurulduğuyla ilgili. Sorularınızın cevaplarını detaylıca var orada..

• @Sea, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bu ülkede hicbir şekilde mutlu olamiyorum hiçbir şey beni canlandirmiyor içimde hep huzursuzluk var insanlarla konuşmak dahi istemiyorum gelecege dair umudu birak yarina dair umut bile yok icimde boyle olan varmi ?

Tam olarak bende böyle hissediyorum. Açıkcası yazmadan geçemedim görünce.

• @nimzohintli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko pexels-timur-weber-9532305.jpg

Bu hoşuma gitmedi
    Umarım buradan kimse bu duruma düşmez.

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Cycraft Hepsi hakkında soru var fakat siz konuya çok uzaksınız anladığım kadarıyla. Forumu okuyun mutlaka, özellikle DS260 hakkında örnek açıklamalar ve video var nasıl doldurulduğuyla ilgili. Sorularınızın cevaplarını detaylıca var orada..

bakalım, eğer çıkarsa okuyacağım detaylı şu anlık okusam gereksiz olur gibi

• @Darko Amerika'ya yıllar evvel göç etmiş, orayı tecrübe etmiş hatta artık Amerikalı diyebileceğimiz bir arkadaş vardı burada ve şöyle bir söz paylaşmıştı; "Amerika'da aç kalmak bir tercihtir."
    Buradaki herkesin hayali Amerika'da huzur ve refah içinde çalışmak. Kimsenin bu duruma düşeceğini sanmıyorum. Burada düşmediysek orada da düşmeyiz bence 😀

• @Yıldıray81 Şaka bir yana harbiden "Hard Mode" bu sunucu zaten 😆

• Merhabalar,

DS-260 formunda 16 yaşından itibaren yaşanılan adres bilgisi soruluyor. Aklımı kurcalayan bir durum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• 16 yaşından beri ikametim aynı adres fakat Üniversiteyi bilecikte okuduğum için orada 3 sene farklı bir adreste kalmıştım. Fakat ikametimi aldırdım mı hiç emin değilim. Bu evin adresini de girmem gerekir mi?

• Üniversite zamanı 2 defa erasmusla Polonyaya gidip yurtta yaşamıştım yani 6 ay+6 ay bu bilgiyi de forma girmem gerekir mi?

• ⭐⭐

fark ettirmiyorlar ama tam araştırmamış kitle yine çoğunlukta bu sene. şansımız baya az hiç umutlu olmaya gerek yok. yüksek ihtimal çıkmayacak çok başka fırsatlar kovalamanızı öneriyorum

b2fc7320-8ac1-407b-9136-6ac4f43115e4-image.png
    c1a02379-1c0f-4403-8529-ad6cb3e5d071-image.png

• alt metni
    Greenville, South Carolina

• ⭐⭐ Yasaklı

@celica Hep diyorum hocam bunun gibilere cevap vermeyeceksiniz. Cevap alamadıklarında zaten sormayı bırakacaklar. Çekiliş sonrası da gelecek mesela bunun gibiler vermeyin cevap. Lafım bilmeyip bilgi isteyenlere değil. Hiç araştırmadan, zahmette bile bulunmadan gelip armut piş ağzıma düş misali sanki mecburmuşuz gibi soru soranlara. Dediğim gibi cevap vermezseniz bu şekil aptalca soru sormayı bırakırlar. Yoksa daha çoook görürüz '' ben kazandım napıcam, ben kazandım hemen gidiyor muyum, dayım kazandı bende gidebiliyor muyum, ben kazandım ama gitmicem sanırım'' cümlelerini 🙂 Kusura bakmayın senelerdir doldum biraz bu konuda dostlar

• Son 9 gun gecen sene mayisda bir daha girmem bu kadar strese gerek yok demistim ama tabiiki dayanamyip katildik ikincide bu kadar stres olmam diyordum yok valla ayni heyecan ayni stres😊 Herkese bol sans🍀🍀🍀

• ⭐⭐

@Atlantis00 Özellikle greencarda girinkart diyenlere çıkıyor

Napıyorlar kahvehanede takılırken benim oğlan girin karta başvurmuş çıkarsa amarigaya gidecekmiş sanada bi resim çekinek başvur diye ağızda sigarayla kahvehanede resim mi çekip başvuruyorlar acaba 😁 Yüzbinlerce başvurunun izahı ancak böyle çıkar bence

• ⭐⭐ Yasaklı

@newbie97 Sanırım ciddi ciddi böyle oluyor artık inanmaya başladım 😃

• ⭐⭐

@newbie97 Hepimiz milyonlarca rakibimiz arasından bir zafer kazanarak çıkmış insanlarız 🙂 Umutsuzluk yok 🙂

• ⭐⭐

@salih-atilla Karagümrük semti bana çok yabancı değil. 7 yıl Çarşamba'da yatılı okudum. Semtin ortasındaki eski stadınızda çok bulundum. O sebepten az da olsa gönül bağım var sizin takıma.

• ⭐⭐

@newbie97 bende sıfır heyecan. hatta heyecandan çok gönülsüzlüğün getirdiği çekingenlik, korku var.

• Abd ankarada 9 mayıstan itibaren mülteci ofisi açacakmış.
    Bu demek iyice ortadoğunun mülteci üssü olacağız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |