DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhabalar bir şey merak ettim de,mesela greencard çıkarsa neye göre ret veriyorlar tam,bende ne üniversite ne askerlik var normalde uni Avrupa'da okuyacağım eğer yüzde 0.50 şans vuracak kadar şanslıysam ABD'de üni okurum direk lakin konsolosluk çalışanı ikna olur mu bu duruma

• @Cycraft DS260 formunda aileden birini eksik göstermeniz elenme sebebi mesela.. Bulaşıcı hastalık taşıma durumu da keza öyle..

• ⭐⭐

@Cycraft Çıkarsa ister okumaya ister çalışmaya gidebilirsiniz ret verme durumları çok değişkenlik gösterebiliyor örneğin isminizi soyisminizi yanlış yazdıysanız vermeyebiliyorlar yada fotoğrafınız felan size ait değilse. Yada karınız vardı ama eklemediniz başvuruya gibi

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Cycraft DS260 formunda aileden birini eksik göstermeniz elenme sebebi mesela.. Bulaşıcı hastalık taşıma durumu da keza öyle..

aile derken evlilik mi yoksa güncel abi anne baba gibi kişiler mi

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Cycraft Çıkarsa ister okumaya ister çalışmaya gidebilirsiniz ret verme durumları çok değişkenlik gösterebiliyor örneğin isminizi soyisminizi yanlış yazdıysanız vermeyebiliyorlar yada fotoğrafınız felan size ait değilse. Yada karınız vardı ama eklemediniz başvuruya gibi

ben dikkatlice başvurdum öyle problem olmaz herhalde diye düşünüyorum çıksa

• @newbie97 totem yapmaya başladım günde sadece 5 dakika ayıracağım buraya yoksa heyecan ve stresten patlama yaşayacağım ahahah

• ⭐⭐ Yasaklı

Dozumuzu alalım biraz

• ⭐⭐

@iamatakank Hocam bir oturduğunuz yerde derin derin nefes alın, düşünün o ekranı o submit tuşuna bastığınızı. Her iki senaryoyu da kazanan/kazanmayan ekranlara baktığınızı düşünün o anı kafanızda canlandırıp yaşayın, yaşadığınız zamandaki halinizi düşünün. Bunu defalarca yapınca artık normalleşmeye başlıyor 😁

• @newbie97 iş gereği salı gecesi istanbul'dan sivas'a gitmek üzere otobüse bindim yaklaşık 13 saat otobüste bunu düşündüm ve izlediğim videoları tekrar tekrar izledim, sivas'ta olan 1 saatlik işimi bitirdikten sonra bi 13 saat daha otobüs yolculuğu yaparken izlediğim videoyu tekrar izledim yani siz düşünün son 9 günün heyecanını

• @Atlantis00 amerika bayraklı çoraplarımla ve şapkamla oturdum rafet el roman dinlerken sonuçların açıklanmasını bekliyorum 😀

• @Cycraft evlendiğin kişi ailen olmuyor mu? 🙂

• ⭐⭐

@iamatakank Benim de geçen elektrik gitti 3-4 saatlik, orada düşüne düşüne hiçbir şey kalmadı valla 😁

• @newbie97 umarım bu kadar düşünmemize değecek bir sonuç alırızda zaman zaman gelip burada yazdıklarımızı okuruz..

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Cycraft evlendiğin kişi ailen olmuyor mu? 🙂

evlendigim kişi yok ondan :DDDDDD
    çıkarsa eğer ds260 kendimi yazıyorum değil mi o zaman başka aile bireylerin hakkında soru yok(kardeş vs)

• ⭐⭐

@iamatakank İnşallah hocam gerçi çıksa bile buraya girip çıktı felan yazacağımı düşünmüyorum ben, millete çıkmamış oluyor üzülüyorlar ondan bana çıktı yazmam. Sadece imzamı güncellerim ve açılan yeni odaya giderim

• @newbie97 Geçen sene kazananların burada gönderilerini gördükçe pc kapatıyordum sinirlenip aslında yaptığım bencilce idi ama yapacak birşey yok bu sebeple kazansam bile ilk birkaç hafta bende kazandım yazmam sanırım.

• @newbie97 Tabii ki de zaten yazıya döktüğümüz bu heyecanı olurda kazanırsak arada bir gelir okuruz anlamında demiştim

• @asariel bu konuda yalnız değilsin..

• Bu hesabimizda para olduguna dair banka dekontu yada hesap dokumu gibi bir belge getirilecek sanirim, ben yurtdisinda yasiyorum burada bankadan alacagim dokuman ingilizce yada turkce olmayacak, GC ciktigini varsayarsak yurtdisindan bankadan alinan bir evragi konsoloslukta nasil isleme aldirabilirim?

• ⭐⭐

Özellikle aman diyim kazananlar akrabalarına hemen yetiştirmesinler gc yi fiili olarak ellerine alana kadar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

364

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.3k

| | | |