DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş sorumun cevabını forumda bulamamış olabilirim doğrudur evlilik/çocuk doğumu gördüm işle alakalı göremedim
    danışmanlık konusunu ben turist vizesi için kastetmiştim dv için değil zsten dv süreci için burası derya deniz bunun farkındayım

• ⭐⭐⭐

@newbie97 bölge kodu vs diye bir şey yok case numberı 8621. Sondaki 01 asıl talihli olduğunu belirtir mesela evli bir çift olsaydı ve eşide olsaydı onun vize numarasının sonuda 862102 olacaktı

• Yasaklı

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

5.000$ I’m var GC çıkarsa yeterli değil bu beni üzüyor diyenler akşam Rizespor Fenerbahçe maçına basın. Skor veriyorum 0-3
    2.18 oranı var.
    2 saatte 5.000$ inizi 10900$ yaparsınız.
    YTD 😂

İddaa nın bu haftaki kalesi MS 2
    🙃

Bu tur seyler gereksiz. Bunlar direk kumar ve paranin tamamini kaybetme riskin var. Bence bu riske girilmeye degmez hele ki az paran var ise. Kumarda bile R/R yi ayarlamak lazim. Risk Reward 🙂

5.000$ I bas saydınız şimdi 10900$ di 😂

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Valla ben yapay zekanın yalancısıyım önceden bu sayısal değerler nasıl çözümlenire benzer bir soru sormuştum onun verdiği yanıtı buraya yapıştırayım 😁

Green Card çekilişi sonuçlarında atanan sayı değerleri, başvuru formunda verilen doğum tarihi, ülke kodu ve eğitim düzeyi gibi bilgilere göre belirlenir. Bu sayı değerleri, aşağıdaki şekilde çözülür:

Doğum tarihi:

Doğum tarihi, sayı değerinin ilk iki basamağını oluşturur. Örneğin, 1990 yılında doğan bir kişinin sayı değeri 90 ile başlar.

Ülke kodu:

Ülke kodu, sayı değerinin üçüncü basamağını oluşturur. Örneğin, Türkiye'den yapılan başvurular için ülke kodu 03'tür.

Eğitim düzeyi:

Eğitim düzeyi, sayı değerinin dördüncü ve beşinci basamağını oluşturur. Örneğin, lise mezunu bir kişinin sayı değeri 02 ile başlar.

Yani, bir başvurunun sayı değeri 900302 ise, bu başvurunun sahibi 1990 yılında Türkiye'de doğmuş ve lise mezunudur.

Başvuru sahibi:

Doğum tarihi: 1990
    Ülke kodu: 03 (Türkiye)
    Eğitim düzeyi: Lise mezunu

Sayı değeri: 900302

Bu başvuru sahibinin sayı değeri 900302'dir. Bu, başvuru sahibinin 1990 yılında Türkiye'de doğduğunu ve lise mezunu olduğunu gösterir.

Kazanan sayısı: 12345

Türkiye grubunun kazanan sayısı 12345 ise, bu başvuru sahibi kazanmış olur.

Bu örnekte, başvuru sahibi kazanmış olur.

• ⭐⭐

Buna ithafen EU86 Türkiye nindir diye bir düşünce oluştu aklımda aslında doğru mu değil mi ülke kodu diye bir şey var mı diye kazananların numaralarını iyi analiz etmek lazım yapay zeka böyle bir bilgi verdiyse doğru olma ihtimali de vardır belki

• iyi aksamlar herkese. ..

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

5.000$ I’m var GC çıkarsa yeterli değil bu beni üzüyor diyenler akşam Rizespor Fenerbahçe maçına basın. Skor veriyorum 0-3
    2.18 oranı var.
    2 saatte 5.000$ inizi 10900$ yaparsınız.
    YTD 😂

İddaa nın bu haftaki kalesi MS 2
    🙃

Bu tur seyler gereksiz. Bunlar direk kumar ve paranin tamamini kaybetme riskin var. Bence bu riske girilmeye degmez hele ki az paran var ise. Kumarda bile R/R yi ayarlamak lazim. Risk Reward 🙂

5.000$ I bas saydınız şimdi 10900$ di 😂

risk ha bana kazanamazsak iade edecegini taattut etseydin 100k da basardik 🙂

• Hayırlı akşamlar Amerikan vatandaşı aday adayı arkadaşlarım .

Anlık mood bildiriyorum 🙂

• @SYTSNGR iyi akşamlar...

• Nasılsınız arkadaşlar , bir gün daha öyle , böyle bitti bitiyor . Her gün 2 saat ingilizce çalışıyorum . Kafam allak bullak arada buraya gelip laf atıp kacıyorum keyıfler umarım iyiydir .

• @SYTSNGR

Kafam çok karişik. Bazi şeyleri kaybetmeseydim şuan hayatim daha başka olucakti. Kafam hep kaybettiklerimde kendimi bu yüzden ne yazik ki veremiyorum. Tam olarak agliyamiyorum da içimde hep birşeyleri atmak var. Bazi konularda malesef çok pişman oluyorum ve biliyorum ki yerine konulacak birşey değil.

Daha kötü şeyleri düşündüm ama sonra yaşamak için azda olsa bir sebebim oldugunu düşünüp vazgeçtim. Hayatim malesef iç karartici umarim sizinkiler iyidir...

• @gtx295 Hayat herzaman inişli çıkışlı oluyor . Bir maç müsabakasında ki gibi kazanmakta , kaybetmekte var . Önemli olan kaybettiğimizde en kısa sürede kendimize gelip biran önce toparlanıp , tekrardan kaldığımız yerden devam etmek .

Kendimizden başka önemli hiç birşey yok . Önce kendimiz ( biraz bencillik gibi duruyor ama benım motivasyonum böyle idi . Şimdi hersey oğlum için diye devam ediyorum )

İnsanın basına ne gelirse ders cıkartmak gerek . Kötü seyler düsünme , onları yaptıgında sanki hersey bıtecek mı ?

Sadece mekan zaman kavramı degisecek .

Birde bu kadar kolay gitmek olmaz , Bu dünyadan bir falanca gecti dedirtmek için iz bırakmak lazım .. Ama iyi şekilde .

Ben burdayım , konusmak isterseniz her zaman yazın 😉

• @SYTSNGR

Kaybettilerim düzeltilecek gibi birşey değil ki. Keşke çalişarak yerine getirebilsek. Bu yüzden sevdiklerimi de kaybettim. Gerçi sevseler vazgeçmezlerdi degil mi?.

Ben gene kendimi toparladim ilk gunler çok sancili olsada birşekilde hayata devam ediyoruz. Ama arkadaşim toparliyamadi.

Çok güzel hayallerimiz vardi. Şimdi hepsi birden uçtu sanki uçuruma düşmüş ve bende onu kurtarmaya çalişiyorum.

Nasil kurtaricaz nasil yapicaz nasil geri getiricez insan hep düşünüyor. Bu hayatta şuan mutlu oldugum tek şey çocugum sanirim. (kedi) evet kedi yi çocugum gibi seviyorum beni mutlu ediyor ve rahatlatiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gtx295 Sadece maddi olarak kayıplar yaşadığınız zaman çabalamanız gerekmez , Her zaman çabalamak , zihni başka şeylerle meşgul etmek gerek .

Hiç bir şey unutulmaz , ama biraz olsun hafifleyebilir . Tabi konuyu bilmeden yorum yapıyorum , bazı kelimelerim haddi aşıyorsa özür dilerim . Fakat evlat acısı haric , herşeyin üstesinden gelinebilir diye düşünüyorum .

Bence bu kadar koyvermeyin . Burada olduğunuza göre yine hayallerinizin pesinden gidiyor , onlara tutunmaya calısıyorsunuz demek ki , bu bile iyi bir işaret , Hayaller insanı ayakta tutan ve yaşatan şeylerdir .

En azından ben öyle düşünüyorum .

Küçük dostlar bazen insanlardan daha iyi dost , arkadas, kardes , akraba oluyor .

Bence oda sizin durumunuzu anlıyor . Üzülmenizi istemedigi için sizinle empati kuruyor diye düşünüyorum .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@newbie97 doğru olma ihtimali şöyle yok maalesef türkiyeden kazanan 2 haneli numarada var 5 haneli numarada var birbirinden alakasız sayılardan oluşan hemde. Neye göre böyle bir cevap vermiş yapay zeka hiç anlamadım

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Kim bilir neresinden anladı 😃

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş Kim bilir neresinden anladı 😃

Hangi yapay zeka o?

• ⭐⭐

@gtx295 Google bard a sormuştum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |