Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy as iyi diyelim iyi olsun 😃

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam buldum videoyu hep ileriye bakacaksın

şimdi izleme fırsatı buldum hocam ahahahaha hep ileri 😂

• bunu gördüm şimdi😂 😂

• ⭐⭐

Suriyeliler konusunda, Almanya’ya gitmek varken hem Müslüman ülke hem de Suriye’ye yakın diyerek fırsatı tepip burada kalan bütün Suriyeliler gitmediklerine bin pişman hepsi başka bir yere kaçmanın yolunu arıyor. Ülkedeki ekonomik kriz sadece Türkleri etkilemedi..

Şimdi genelleme yapmayayım ama konuştuğum bütün Suriyeliler böyle en azından.

• Yasaklı

Turist vizesiyle ara ara gidip çalışıp gelenler var mı?
    Böyle yapınca bir sonraki girite aorun yaşanıyor mu?
    Bunu merak etmekteyim.
    Mesela 3-5 ay çalışıp dönseniz sonraki gidişinizde durduruyorlar mı acaba 😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG fark ederlerse bunu CBP giriş esnasında sorguya çeker sizi bu durum hakkında ve vizenizi iptal edip kapıdan çevirme hakları var

• @Ping-PONG Gecmiste, CBP officer in telefondaki yazismalardan ve fotograflardan illegal calistigini anladigi bir ornek oldu. Vize iptali ve entry ban ile sonuclandi.

• Merhaba ben'm adim Uğur Can Çetinkaya başvuru kısmında olan middle name kısmına adımda olan Can'ı yazayım mı yoksa gerek yok mu?

• @yenihayaletadam hahahhahhaha cok güldüm ya 😃

• Geçen haftaki mesajımda söylediğim gibi DV2024 e Türkiye'den başvurusu sayısı 1 milyonu geçmiş.

https://www.abdpost.com/turkiye-den-green-card-basvurusu-1-milyonu-gecti/157497/

• @abdsimsek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Geçen haftaki mesajımda söylediğim gibi DV2024 e Türkiye'den başvurusu sayısı 1 milyonu geçmiş.

https://www.abdpost.com/turkiye-den-green-card-basvurusu-1-milyonu-gecti/157497/

yalan haber gibi geliyor bana ama bir umudum kırılmadı değil

• ⭐⭐⭐

@abdsimsek net yalan haber benden söylemesi, ama ortalama bu olur

• ⭐⭐

Bir milyon başvuru bu sene banko olur. İnsanlar bir şekilde kaçmanın yolunu arıyor. Yazın seçim sonuçlarına göre hele seneye iki milyon geçilebilir.

• @yenihayaletadam yalan haber olacağını hiç sanmıyorum. Geçen hafta Melih Beye yanıt verirken kabaca bir hesap yaptım.

Geçen yıl başvuru yaparken " başvuru nasıl yapılır" videosunun izlenme sayısı 33 bindi şu an aynı video 530 bin izlenmiş. Bu kişi her yıl video paylaşıyordu. Sadece yorumlarını yeniden eskiye diye sıralarsak yorumların hemen hemen hepsi bu yılki başvurulara istinaden yapılmış.

En basitinden bu sitenin adminlerine sorsak en fazla yeni üye kaydı bu yıl olmuştur eminim.

Diğer youtuberlarin videolarına baktığınızda ( daha önce hiç paylaşım yapmayan) en az izlenen 40 bin izlenme almış.

Twitter'da su an adı aklıma gelmeyen bir kişinin videosu 2.5 milyon izlenmisti 1 ay önce. Hatta gerçek mi diye tekrar tekrar baktım.

Tüm sosyal medyada karşıma çıkan gc videolarinin yorum ve izlenmelerine baktım kabaca hesap bu yıl en az 1 milyon dedim geçen hafta. Fazlası da çıkacaktır. Şu an memlekette haberi olmayan mezarda yatanlar..

Yapacak birşey yok. Nasipte varsa gidilecektir. Ben buna inanıyorum. Tek uzuldugum şu olur; öylesine başvurup hak yeyip gitmeyen kişilerin olmasıdır.

Herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

• ⭐⭐

@abdsimsek Televizyonda haber kanallarında bile GC başvurunuzu doğru ve eksiksiz yapın diye haberler döndü. Bu sene talep patlaması var maalesef. Bakalım ne olacak? Pasaport şartı varken çıkmadı ya yazık oldu.

• @waterman neye göre net yalan haber dediniz. Ben kendimce bunu doğru olabileceğini birkaç parametreye dayandırarak az önce yorumda paylaştım. Doğru ya da yanlış birşey diyemem ama bir gerekçe göstererek sonuca varmaya çalıştım. Siz neye dayanarak net yalan haber dediniz merak ettim.

• @abdsimsek ben de yüksek oldugunu düsünüyorum kesinlikle sacma sapan sorular soranlarin sayisi bile artti duyan yaziliyor iste ... tek dilegim ins gercekten bekleyen , hak eden kisilere cikmasi 🙂

• ⭐⭐⭐

@abdsimsek 2022 yılında başvurulan dv2024 programına başvuru henüz bitmedi. Haberin içeriğinde kaynaklar sadece 2021 ve 2020 yılın belirtiyor. Daha başvurular devam derken dos veya herhangi bi kurum bu kadar başvuru yapılmış diye bi raporlama yapmaz. Tahmine dayalı bi haber olmus

• @waterman yanlış anlamayın amacım sizle tartışmak kesinlikle değil. Sosyal konut projesine başvurular başladığı günden 3 gün sonra başvurular şimdiden 1 milyonu geçti diye haber yapılmıştı ve başvurular halen devam ediyordu. Birşeye başvuru devam ederken geçilen bir sayı servis edilebilir bence.

Zaten şu kadar başvuru oldu dememiş, başvuru 1 milyonu geçti demiş. Bu sitenin Türkiye'deki gibi yandaş medya gibi bir haber yapacağını pek sanmıyorum fakat inşallah haklı çıkan siz olursunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |