Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bu sefer çıkacakmış gibi hissediyorum.gün gün saat saat saymaya başladık

• @asariel Florida düşünüyorum. Tampa veya Clearwater olabilir. Oğlum için gidiyorum asıl olarak, o nedenle okul puanları yanında elbette kira ve yaşam maliyeti de önemli. Çok soğuk bölgelerde yapamayız diye düşündüğüm için FL eyaleti mantıklı geldi. Bir de sağlık sistemi için kötü şeyler söyleniyor, bilindiği üzere. Dolayısıyla sıcak iklimde daha az hastalık olur diye düşündüm. Ayrıca 2 arkadaşım da ailesi ile FL'da yaşıyor. Birisi Miami ama diğerini tam bilmiyorum. Araştırdığım kadarıyla Tampa, Amerika' ya adapte olmak için de doğru bir şehir olarak belirtiliyor. Maliyetler de ortalama ve hatta bir tık düşük gibi söylenmiş. Bakalım bir çıksın da kesin kararı veririz 🙂

• @mr-dad Florida benimde aklımda hem Antalya'da yaşadığım için iklim olarak bize yakın bir yer, ek olarak turizmde iş bulma imkanı daha kolay ve rahat olur benim için. Ama pek emin olamadım o konuda bir türlü 😃

• @asariel Madem Antalya'dasınız , o zaman siz hiç soğuk yerleri düşünmeyin 🙂

Bir de elbette tanıdık olması etkili oluyor eyalet ve şehir seçiminde.

• @mr-dad Florida'da kimsem yok aslında USA'da kimsem yok 😃

• ⭐⭐⭐

yakşamlar sayın okuyucular 😁

Montecito, California

340991085_2109489382577313_5356020075482663178_n.jpg

📸: [instagram.com/posesawkwardly]

• @MGE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

açıkcası abd için uygun bilet bulmanın formulu aktarmalı uçmak dışında bir şey yok. başka taktik bilen varsa söylesin tabi 🙂

Kazanalım ben direk uçuş alıcam 😄

• ⭐⭐

@cdzdcd Insallah Hepinize cikar

• ⭐⭐⭐

@onurito bunun DS formunu beğenmedim bunu mülakata çağırmayayım diye bir durum söz konusu değil ama siz mülakata gitmeden onlar sizin dosyanızı incelemiş oluyor ve bir fikir oluşturuyorlar kafalarında

• ⭐⭐⭐

@Birgariphayat dert etme formu ilk doldururken “not yet” yazıp doldurursun sonra mülakat alana kadar illa ki bir adres paylaşan çıkar çözersin durumu

• ⭐⭐

@mr-dad ben eyalet seçimi yaparken bir kaç kriter belirlemiştim en başta.

*Türkiyeye direkt uçuş olsun.
    *Daha önce uzun süre Rusya’da yaşadığım için çok soğuk olmayan bir yer.
    *Nüfusu 1 milyon ve üzeri.
    *İlk başlangıç için ucuz olması.

Ama araştırdıkça görüyoruz ki her bölgenin kendine has özellikleri ve nüfus yapısı var. İş imkanıda farklı farklı.

Gc çıktığında daha detaylı düşünürüm. Ama aklımda Houston , Philedelphia kısmen soğuk olmasına rağmen Boston listemde. Ama alternatif tekliflerede açığım. 🙂

• ⭐⭐⭐

@hasnotben can tezcanın o videosuna bakarsanız mülakat tarihinide kendi aldığını söylüyor ne dediğinden bir haber kendisi anlayacağınız

• @Emre-Kurtulmuş herkesi izleyerek tecrübe kazanıyoruz. Üzerine de forumda bilgi sahibi oluyoruz. Bizim avantajımız da bu. Forum acayip bir nimet.

• ⭐⭐⭐

@hasnotben evet forum bulunmaz bir nimet gerçekten özellikle erkenden forumu bulup keşfedenler için. Süreç içinde forumu çok geç bulanlar olabiliyor ve bu kişiler çok küçük hatalardan kendilerini riske atabiliyor maalesef

• @selamibasaran Boston'un donduran soğuğu yanında bayağı da pahalı olduğunu okudum burada ve başka yerlerde. İyi düşünmek lazım 🥶

• @mr-dad Boston New York kadar çekici bir şehir hatta bazı alanlarda New York'tan iyi bile denilebilir ancak dediğin gibi çok pahalı bir yer.

• ⭐⭐

@mr-dad Ben bostonun soğuğuna razıyım. Ortalama sıcaklıkta -10 dan daha düşük olmamış genelde.

Rusyadan sonra çok zorlamaz beni.

burdan bakabilirsiniz

• explore-chicago-from-the-air-hero_02.jpg
    Chi-Winter-Social-1.jpg
    Beautiful-snowy-winter-night-in-the-center-of-Chicagos-Millenium-Park-1200x859.jpg
    Chicago-River-Winter.jpg
    ed4a6004fe2bfc0eb10741030a8fdc49.jpg
    chicago-illinois-CHITG0221-e448062fc5164da0bba639f9857987f6.jpg

Yine hayallere dalarak günü kapatıyorum arkadaşlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@hasnotben you have been randomly selected olduk diyerek günü kapatıyorum bende 🙂

• @waterman ne dilersen o çıkar karşına. Güzel düşünüp kendimize onu çekebiliriz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

160

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.7k

| | | |