DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@aemte aynen katılıyorum. Hiç bana göre değil 🙂

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sadikcagan gruplar arası rekabet öyle bir arttı ki o kadar eyalet arasında bu iki bölgeye saplandık gören de Amerika da başka yer yok sanacak 😃

🤣🤣

• ⭐⭐

@Arif thank you 🙏

Arkadaşlar sabah sabaha başıma gelen bir olay ile güne başlıyım ki sizde önleminizi alın,

sabah 6 da amazon.com.tr kullanıcı mail adresim ve telefon bilgim değştirilmiş ve kayıtlı kartlarımdan yaklaşık 13 bin tl lik işlem yapılmış, amazon 3D güvenlik şifresi olmadan işlem yapmış ve sabahtan beri karakol banka koşturup duruyorum. Amazon daki kartlarınızı silin bu ara bir güvenlik açığı bulunmuş ve bir sürü kişinin hesabı hacklenmiş. Bilgilerinize

Sorun çözüldümü merak ettim.Kart kullanıldıktan sonra 24 saat içinde bankaya bildirdiğinizde,mağduriyeti banka gideriyor diye biliyorum

• ⭐⭐

@Arif ev efsane ama etrafı da çok önemli gezmek bakmak lazım bir de bu oralarda çok zenci mahallesi var bunlarda biraz zenci evi gibi içinin döşemelerinden belli... ama ben eve bittim gerçi içine de bir 30 bin dolar gider bunun adam etmek için ama ne olursa olsun bu fiyatlara ev olduğunu bilmek çok iyi :))) etrafındaki market yerleri şehre uzaklık falanda çok önemli ayrıca ben eşek gibi çalışmak zorundayım buralara yakını iş bulma olasılığım nedir falan hm bakmak gerek 50 yıllık 100 yıllık ev fark etmez hepsi çok güzel... artık bu sitelere bakıyor olacağım hep ve sizlerle de paylaşırım teşekkürler arif 🙂

• @Emrah-Borazan bizlerde iyiyiz. Bir yanda KPSS telaşı bir yanda gc heyecanı bekliyoruz bakalım. Hayırlısı ile bir çıksaydı kurtulurduk bu sıkıntıdan 🙂

• ⭐⭐⭐

@aemte Provizyondaydı dün, karakoldan şikayet dilekçesi ile haftasonu açık Garanti Şubesi ( İçerenköy Carrefour da YKB Garanti ve Akbank Haftasonu açık) ne gidip işleme aldırdım ama 1-2 ay sürer iadesi dedi, prosedür şöyleymiş; Garanti bankası amazondan bu harcamaya ait banka ödeme bilgilerini talep edecekmiş, amazon da bu belgeleri vermek zorundaymış ancak 3D mesaj doğrulaması almadığı için veremeyeceğinden banka Amazon a ödetecekmiş benim de paramı iade edecekmiş ama süreç uzuyor dedi biraz beklemeniz gerekecek dedi.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Chicago da yaşamak isteyenin aklında sorun var bence hostese diyorum ki inmiş olmamız gerek hala bulutların arasındayız dedi ki o kar 😂-16 şuan hava benzin istasyonu donmuş

Anaa.. şaka maka adam gitti 😂😂

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rhonster Ekrem Amerika'ya mı geçtin tüh bileydim oğlanın göbek bağını gönderirim hala saklıyorum sıcak olan herhangi bir eyalete gömerdin

Göbek bağı yok. Başka ne olabilir acaba? saçımı götürsen kabul olur mu? 😂 Dilek ağacı gibi çapıt mı bağlasak? 🤣

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@O-B-K anlamadım?

Yanlış kişiye cevap vermiş. @waterman'a aslında o cevap.

waterman demiş ki - @O-B-K bu bilgi size kim tarafından verildi?

o-b-k demiş ki; konsoloslukta mulakati yaptigim memur

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Chicago da yaşamak isteyenin aklında sorun var bence hostese diyorum ki inmiş olmamız gerek hala bulutların arasındayız dedi ki o kar 😂-16 şuan hava benzin istasyonu donmuş

Tesüf ederim ☺

@aemte Provizyondaydı dün, karakoldan şikayet dilekçesi ile haftasonu açık Garanti Şubesi ( İçerenköy Carrefour da YKB Garanti ve Akbank Haftasonu açık) ne gidip işleme aldırdım ama 1-2 ay sürer iadesi dedi, prosedür şöyleymiş; Garanti bankası amazondan bu harcamaya ait banka ödeme bilgilerini talep edecekmiş, amazon da bu belgeleri vermek zorundaymış ancak 3D mesaj doğrulaması almadığı için veremeyeceğinden banka Amazon a ödetecekmiş benim de paramı iade edecekmiş ama süreç uzuyor dedi biraz beklemeniz gerekecek dedi.

Bilgi için teşekkürler.Tekrar geçmiş olsun. 3D secure güvenip kayıtlı bırakıyoduk,sizden sonra hemen sildim.Geçte olsa bankanın iade etmesi güzel haber

Arkadaşlar sabah sabaha başıma gelen bir olay ile güne başlıyım ki sizde önleminizi alın,

sabah 6 da amazon.com.tr kullanıcı mail adresim ve telefon bilgim değştirilmiş ve kayıtlı kartlarımdan yaklaşık 13 bin tl lik işlem yapılmış, amazon 3D güvenlik şifresi olmadan işlem yapmış ve sabahtan beri karakol banka koşturup duruyorum. Amazon daki kartlarınızı silin bu ara bir güvenlik açığı bulunmuş ve bir sürü kişinin hesabı hacklenmiş. Bilgilerinize

çok çok geçmiş olsun umarım bir an önce Amazon gerekli düzeltme ve iadeyi sağlar tarafınıza 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@O-B-K siz yanlıs anlamış olabilir misiniz? Ds260 doldurmanız göçmenlik niyetinizi gösterir ancak ds160 doldurup herhangi bi zamanda turist vize görüşmesine girilebilir. Bence konsolosluk sizin turist vizesiyle orda yasamaya çalışacağınıza kanaat getirmiş bu yüzden vize başvurunuz reddetmiş

• ⭐⭐

@tolgasatir hiç sorma taktılar güzelim chicagoya ekside eksi sürekli kötülemeler falan aaa 😃 bir sürü eyalet var. hayat ve yaşam koşulları seni nereye yönlendirirse oraya gideceksin.

• ⭐⭐

@diablo_ercan @Simge-Kutlu Günaydınlar -32 hatırlatma servisi iftiharla hatırlatır :)))

• ⭐⭐

@hadi-BE orayı kaçırmışım teşekkürler

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan sivri sinek börtü böcek sıcak ter hiç çekilmez. boğucu sıcaklık oluyormuş ne öyle 35-40 derece. 😃

• @Emrah-Borazan +32 Farz -32 ŞıkAgooo

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan @Simge-Kutlu Günaydınlar -32 hatırlatma servisi iftiharla hatırlatır :)))

Vallahi bı vazgeçmedin ya 🙈

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |