DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrah-Borazan kendisi floridayi gayet iyi yonetiyor Ve seviliyor. Ozellikle covid zamani millet beynini yemis gibi lockdown vs. yaparken kendisi floridayi acik tuttu.
    Gerisi beni ilgilendirmez sahsen.

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu kaçındaymış??? 😲 😲 😲

• @achillesoag, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 Canlı değil sanıyorum bu yayın şu an saat 06.00 olmalı orada fakat bu resmen öğlen vakti gibi ve kalabalık 🙂

zaten video da adam 1mayısta çekiyorum diyor ama 1 saat önce yayınlamış. ya zamanı büktü ve farklı bir boyutta yaşıyo yada biz artık hayal görüyoruz :

• Merhaba Arkadaşlarım , Aranıza yeni katıldım bu sene ki başvuruyu kaçırdığım için katılamadım , sabırla 2023 ekim ayını beklemekteyiz ailecek hemde biraz daha maddi olarak kendimizi hazırlamaya zamanımız olduğunu düşünüyoruz . Çok detaylı ve iyi bilgiler veriyorsunuz bu yüzden hepinize teşekkür etmek istedim .

Benim Forumda göremediğim yada bulamadığım bir sorum olacak , şu şekilde :

• Yetişkinlere ait aşı geçmişini nereden buluyoruz ve ds260 formuna nasıl yüklüyor yada mülakata giderken götürmemiz için hangi kurumdan alıyoruz . Araştırmalarım sonucunda malesef hiç bir şekilde bulamadım .

desteğinizi bekliyorum , yanlış yere yazdıysamda özür dilerim .

• @ayvalik10 Ermenistan'da her başvurana çıkmış sanırım. Adamlarda ki bala bak ya 😂

• ⭐⭐

@SYTSNGR bunlar var forumda.Aşı kartı ya küçüklükten aile tarafından saklanmış olması gerekiyor , ya da bazı arkadaşlar hastaneden hangi aşılara kaşı bağışıklığının olduğunu belirten rapor alıp gitmişler.Bu da ikinci yöntem.
    DS260 formunu kazandıktan sonra dolduruyorsun.Forumda onunla ilgil yönerge var.
    Ds260 nasıl dolduruluyor gibi algıladım düzeltiyorum aşı ile ilgili DS260 formuna birşey yüklemiyorsunuz.

• ⭐⭐

@SYTSNGR, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba Arkadaşlarım , Aranıza yeni katıldım bu sene ki başvuruyu kaçırdığım için katılamadım , sabırla 2023 ekim ayını beklemekteyiz ailecek hemde biraz daha maddi olarak kendimizi hazırlamaya zamanımız olduğunu düşünüyoruz . Çok detaylı ve iyi bilgiler veriyorsunuz bu yüzden hepinize teşekkür etmek istedim .

• Yetişkinlere ait aşı geçmişini nereden buluyoruz ve ds260 formuna nasıl yüklüyor yada mülakata giderken götürmemiz için hangi kurumdan alıyoruz . Araştırmalarım sonucunda malesef hiç bir şekilde bulamadım .

• bildiğim kadarı ile aşı geçmişini e-nabız da gözüküyor olması lazım. hiç bir yerde yoksa dert değil.
    • ds260 formunda aşı ile alakalı bilgi göremedim.
      -mülakat aşamasına gelirseniz, mülakata gitmeden önce unganlar'dan randevu alıyorsunuz yapılması gereken eksik gördükleri aşıları yapıyorlar.

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba Arkadaşlarım , Aranıza yeni katıldım bu sene ki başvuruyu kaçırdığım için katılamadım , sabırla 2023 ekim ayını beklemekteyiz ailecek hemde biraz daha maddi olarak kendimizi hazırlamaya zamanımız olduğunu düşünüyoruz . Çok detaylı ve iyi bilgiler veriyorsunuz bu yüzden hepinize teşekkür etmek istedim .

• bildiğim kadarı ile aşı geçmişini e-nabız da gözüküyor olması lazım. hiç bir yerde yoksa dert değil.
      -mülakat aşamasına gelirseniz, mülakata gitmeden önce unganlar'dan randevu alıyorsunuz yapılması gereken eksik gördükleri aşıları yapıyorlar.

Tekrardan merhaba ;

Bu forumun youtube kanalında ds260 fornunun nasıl doldurulur videosunu izlemiştim , orada sonlara doğru aşı geçmişi ile ilgili bir seçenek olduğunu ve bu belgenin eksik olduğunu ama mülakata kadar yetiştirileceğine dair bir ingilizce not düşüldü .

ben 1987 doğumluyum bizim kayıtlarımız e nabızda geçmişe dönük görünmüyor , doğduğum ve aşılarımın olduğu hastanede kapandı ve başka hastaneler ile birleştirildi . Bu durumda istenmesi ihtimaline karşılık belgeyi il sağlık yada ilçe sağlık müdürlüğünden mi temin etmek gerekiyor ?

teşekkür ederim .

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

24e son 2 hey maşallah akıyor 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

chicago Illinois gidecekler için otoban geçişleri hakkında bilgilendirme

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Tekrardan merhaba ;

Bu forumun youtube kanalında ds260 fornunun nasıl doldurulur videosunu izlemiştim , orada sonlara doğru aşı geçmişi ile ilgili bir seçenek olduğunu ve bu belgenin eksik olduğunu ama mülakata kadar yetiştirileceğine dair bir ingilizce not düşüldü .

ben 1987 doğumluyum bizim kayıtlarımız e nabızda geçmişe dönük görünmüyor , doğduğum ve aşılarımın olduğu hastanede kapandı ve başka hastaneler ile birleştirildi . Bu durumda istenmesi ihtimaline karşılık belgeyi il sağlık yada ilçe sağlık müdürlüğünden mi temin etmek gerekiyor ?

teşekkür ederim .

maalesef benimde öyle, görünmüyor. ama ben hiç rastlamadım videoda aşı geçmişine?? hangi video ve kaçıncı dk. paylaşır mısınız acaba.

• @Lossantosdy Merhaba ; ilgili videonun linkini ekliyorum .

20:30 Dakikasından itibaren izleyebilirsiniz

• ⭐⭐⭐

Laguna Beach, California 🥰

FB_IMG_1681220178317.jpg

📸: [instagram.com/luke.sky.watcher]

• ⭐⭐

@SYTSNGR bende 90'lıyım benimde e-nabızda görünmüyor. ilk okulda yapılan aşılar falan hiç biri yok 😃 unganlar bu evrakları istiyor aşı belgen yoksa yoktur yani.

t1.jpg

• @diablo_ercan Haydi bakalım olaya yeni bir boyut geldi karıştı kafalar 😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SYTSNGR 4 yıl önce ki videoyu gösteriyorsun aşağıdaki linkten ds 260 boş halini indirirsen o zaman tüm soruları görebilirsin sorular değişti sosyal medya geldi. Bu eski videoyu seyretme

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

• ⭐⭐⭐⭐⭐

aşağıdaki müziğin tadını sadece chicagocular çıkarabilir. Kar yağışını seyrederken sıcak çikolata içerken dinlersin texas yada florida için ortam bulamadım

• @ayvalik10 Merhaba desteğiniz için teşekkür ederim , forumda yeniyim herseyi okumaya takip etmeye anlamaya çalışıyorum , eski ise bişgilrr değişti ise uyarınız için teşekkür ederim .

Şimdi ilgili yeni formu inceliyorum verdiğim rahatsızlık ve kafa karışıklığıniçin özür dilerim

• ⭐⭐

selam herkese buradaki iki üç konu temcit pilavını geçti gerçekten yeter artık 🙂 ... birincisi bunun bir çekiliş olduğu ve kazanma ihtimalinin düşük olduğu muhabbeti... ( evet biliyoruz ve öyle olmasına rağmen umutla bekliyoruz bunu herkes biliyor buradaki ortaokul terk okuması yazması kıt abiler bile biliyor ama bir umut işte bu bekliyoruz bu konuyu lütfen kapatın artık... ''yok bu kadar kişi başvurdu, yok şu kadar kişiye çıkacak, yok bilmem ne'' son 25 gün konuşulacak konular değiller bunlar) bir diğer konu pasaport olayı... kalktı kardeşim pasaport zorunluluğu kalktı... geri de kolay kolay gelmez... pasaportla sizin ne işiniz var onu anlamadım... yüz kere dedik çıkacaksa size zaten çıkacak 10 kişiden de sizi bulur 1000 kişidende çıkacağı varsa... yok olsaydı böyle olurdu olmadı şöyle oldu bu konu da yeter... 3. konumuzda fotoğraf ay o da baydı artık geççen seneki fotosunu koymuş muş da kazanımıymış fotosunu kendi çekmiş de yok öyle olmuşda yok böyle olmuşda off aman allahım siz bıkmadınız mı ya bunlardan 25 gün kala hep enerjimiz yüksek olsun güzel hayaller güzel mevzular green kart olmazsa neler yapabiliriz... gidenler kalanlara nasıl yardımcı olabilir onları konuşalım... o başvurmuş bu baş vurmuş onlara engel oluyor mu bu olmuyor türk insanı böyle boşuna da başvuracak gitmesede başvuracak parası olsada olmasa da başvuracak ....engel olamıycaz... o yüzden güzel parmaklarınızı muhteşem konular için pozitif şeyler yazmak için yoralım lütfen hepinizi buna davet ediyorum:) ♥

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |