DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@sadikcagan senin sıcak veya soğukta yaşamayı sevmene göre değişir. Araştırıp kendi kararını kendin vermelisin. Çünkü Herkesin doğrusu kendine göre değişir 🙂

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sadikcagan senin sıcak veya soğukta yaşamayı sevmene göre değişir. Araştırıp kendi kararını kendin vermelisin. Çünkü Herkesin doğrusu kendine göre değişir 🙂

yaşam standartları anlamında demiştim.

• Arkadaslar ben 2021 greencard talihlisiyim. Ancak sira bana gelmedi dolayisi ile abd'ye gidemedim. Daha sonrasinda irlandaya ogrenci vizesi ile gelip burdan turist vizesine basvuru yaptim ancak ds-260 formum pending'te oldugu icin 2-3 yil daha beklemem grektigini soylediler. Ben suanda amerikaya gitmek icin hangi yontemi deneyebilirim ben hala irlanda'da yasiyorum. Tesekkurler..

• ⭐⭐

@sadikcagan Chicago Amerika'nın nüfus açısından 3. Büyük şehri. Houston 4. Şehri. Çok büyük farklılıklar olmamakla birlikte yaşam maliyeti açısından Chicago bir tık daha pahalı bir şehir.

• ⭐⭐⭐

@O-B-K bu bilgi size kim tarafından verildi?

• Günaydın, 1 gün daha eksilttik. 🙂

Biz 5 kişilik ailede orta yolu nasıl buluruz bilmiyorum.Herkes başka bi eyalet söylüyo.Ortanca oğlum mevsime göre şehir mi seçilir diyor.Tabii onun tuzu kuru 24 saat bilgisayar başında geçirebilir zamanını minik yazılımcı🤣.Onun gönlü Bostonda (tam öğrenci şehriymiş).

• @BuroSulu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın, 1 gün daha eksilttik. 🙂

Bu cümle hergün beni çok mutlu ediyor

• @Emrah-Borazan konsoloslukta mulakati yaptigim memur

• ⭐⭐

@O-B-K anlamadım?

• ⭐⭐

@aemte, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Biz 5 kişilik ailede orta yolu nasıl buluruz bilmiyorum.Herkes başka bi eyalet söylüyo.Ortanca oğlum mevsime göre şehir mi seçilir diyor.Tabii onun tuzu kuru 24 saat bilgisayar başında geçirebilir zamanını minik yazılımcı🤣.Onun gönlü Bostonda (tam öğrenci şehriymiş).

Boston pahalı bir şehir. İlk gidiş için zorlayabilir. Tabiki bütçe meselesi. 5 kişilik aile @zumrut hanımın kanalı var YouTube da Green Kart ve 3 Çocuk isminde. Kendileri Boston Massachusetts'teler. Videolarını izlerseniz daha doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Mevsime göre şehir seçilir tabiki. Ben İzmir'de yaşıyorum ve karda 1 kere bile araba kullanmadım 🙂 Soğuk bölgeler ki ilk gittigimizde delivery işlerine kosturacagimiz için genellikle araba kullanacağız. Karda nasıl araba kullanırım hiçbir fikrim yok 🙂 o yüzden işimi garanti altına alıp Houston yani sıcak bölge seçmek daha mantıklı geldi. Dediğim gibi herkesin kendine göre bir doğrusu vardır. Chicago tarafları soguguyla ünlü. Geçen gün bir arkadaşımız burada bir video paylaşmıştı hava sıcaklığı -32 derece hissedilen -47 diyordu. Ben o soğukta yapamam şahsen 🙂

• Günaydınlar efenim

• ⭐⭐

@hashirama Günaydınlaaaar Günaydınlar

• @Emrah-Borazan nasılsınız keyifler nasıl efenim?

• ⭐⭐

@dytmelek Ben oğlumun göbek bağını ABD'de o zaman eğitim gören şimdi orada yaşayan kuzenime vermiştim o da okulun bahçesine gömmüştü. Bu sene GC kazandı 🙂 mülakat sırası gelir inşallah 🙏

@aemte, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Boston pahalı bir şehir. İlk gidiş için zorlayabilir. Tabiki bütçe meselesi. 5 kişilik aile @zumrut hanımın kanalı var YouTube da Green Kart ve 3 Çocuk isminde. Kendileri Boston Massachusetts'teler. Videolarını izlerseniz daha doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Mevsime göre şehir seçilir tabiki. Ben İzmir'de yaşıyorum ve karda 1 kere bile araba kullanmadım 🙂 Soğuk bölgeler ki ilk gittigimizde delivery işlerine kosturacagimiz için genellikle araba kullanacağız. Karda nasıl araba kullanırım hiçbir fikrim yok 🙂 o yüzden işimi garanti altına alıp Houston yani sıcak bölge seçmek daha mantıklı geldi. Dediğim gibi herkesin kendine göre bir doğrusu vardır. Chicago tarafları soguguyla ünlü. Geçen gün bir arkadaşımız burada bir video paylaşmıştı hava sıcaklığı -32 derece hissedilen -47 diyordu. Ben o soğukta yapamam şahsen 🙂

Evet takip ediyorum onları,yazıyorum kendisine.Çocuklar küçük olunca kurslara gidememekten yakınıyordu,benimkiler büyük olunca avantaj bile olur demişti.Bende soğuk sevmiyorum. -1 de bile sabahları araba çalıştırırken donuyorum,-15 te falan o araba öylece donar kalır, yaza kadar kıpırdamaz🤣.Bu kadar soğuklarda nasıl iş yapılır bilmiyorum.Sıcak ofislerde bizi beklemiyor gibi geliyor bana🤣

• ⭐⭐

@hashirama teşekkür ederim iyiyiz çok şükür sizleri sormalı

• Günaydınlar 👋

• ⭐⭐⭐

@sadikcagan gruplar arası rekabet öyle bir arttı ki o kadar eyalet arasında bu iki bölgeye saplandık gören de Amerika da başka yer yok sanacak 😃

• @Serap-2, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek Ben oğlumun göbek bağını ABD'de o zaman eğitim gören şimdi orada yaşayan kuzenime vermiştim o da okulun bahçesine gömmüştü. Bu sene GC kazandı 🙂 mülakat sırası gelir inşallah 🙏

İnşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.7k

| | | |